>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

888starz

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dostał ktoś też dziś maila, że należy mu się darmowy zakład na decydujące mecze Mundialu i żeby go odebrać trzeba napisać na podanego maila albo skontaktować się na Telegramie?

Ja dostałem, pisząc maila otrzymałem zwrotną wiadomość, że mail niedostarczony, bo zły adres. Na Telegramie z kolei nie mogłem napisać wiadomości, bo wyskakiwał błąd, że muszą obie strony dodać siebie do kontaktów, żeby mieć możliwości pisania do siebie. Uderzyłem więc na live chat, tam dostałem informację, że podany mail jest błędny i podano mi prawidłowy i poinformowano, że freebety będą rozdawane wg kolejności zgłoszeń. Pisałem o 10:00 i do teraz cisza, a zastanawiam się, czy ktoś już może dostał i o jakiej kwocie tego darmowego zakładu mowa 🤔
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Wpłaciłem pierwszy depozyt. Szybko przegrałem i depo i bonus. Po dwóch, trzech dniach otrzymałem wiadomość push o 50 darmowych obrotach do kasyna. Ugrałem z tego kilka stów. Myślę sobie spoko z ich strony, ale odpalam gry po kolei żeby wykonać obrót na prawie 10 000 (x35), który i tak jest mało prawdopodobny. No ale na żadnej nie widać bonusu.

Piszę na live chat, a tam typ pisze mi że muszę wpłacić swoje pieniądze i grać za gotówkę żeby zrobić obrót. Wtf? Czyli dla 250zl bonusu mam wpłacić kilka tysięcy gotówki żeby zrobić domniemany obrót za swoje na prawie 10 k i ewentualnie zyskać 250 zł? Czy ja czegoś nie kumam? 😕 Jeśli teraz tak wyglądają bonusy w kasynach, to bardzo współczuję tym co się w to bawią.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Wpłaciłem pierwszy depozyt. Szybko przegrałem i depo i bonus. Po dwóch, trzech dniach otrzymałem wiadomość push o 50 darmowych obrotach do kasyna. Ugrałem z tego kilka stów. Myślę sobie spoko z ich strony, ale odpalam gry po kolei żeby wykonać obrót na prawie 10 000 (x35), który i tak jest mało prawdopodobny. No ale na żadnej nie widać bonusu.

Piszę na live chat, a tam typ pisze mi że muszę wpłacić swoje pieniądze i grać za gotówkę żeby zrobić obrót. Wtf? Czyli dla 250zl bonusu mam wpłacić kilka tysięcy gotówki żeby zrobić domniemany obrót za swoje na prawie 10 k i ewentualnie zyskać 250 zł? Czy ja czegoś nie kumam? 😕 Jeśli teraz tak wyglądają bonusy w kasynach, to bardzo współczuję tym co się w to bawią.
Wszystko dobrze rozumiesz, tak wyglądają promocje z darmowymi spinami w 888starz i tyle, dlatego ja nawet ich nie uruchamiam, bo po co? Skoro i tak nie będę obracał za własną kasę, nawet jakbym wygrał 2000zł. W gwoli ścisłości jednak niekoniecznie musisz wpłacać kilka tysięcy, bo może się okazać, że wpłacisz 100zł i za ich pomocą uda się zrobić obrót i uwolnić 250zł bonusu 😂

Generalnie jednak przy takich promocjach jasno o tym informują, więc nie można im nic zarzucić, takie mają zasady i tyle (tak, jak STS np. do obrotu liczy tylko wygrane zakłady):

IMG_20230104_204240.jpg

Warto od razu przy okazji wspomnieć, że podobnie dziwne są ich bonusy 25%, 50%, czy 100% od depozytu za pomocną skrilla albo netellera. To są cykliczne akcje, że 100% bonusu jest w każdy czwartek, 50% we wtorek, a resztę dni 25%. Obrót 5x na kuponach z 3 zdarzeniami, gdzie minimalny kurs jednego to bodajże 1,4 czy 1,5. Brzmi wszystko na trudne, acz wykonalne. Kruczek jednak tkwi w szczególe - maksymalnie można z tego uzyskać wartość bonusu. Mi kiedyś udało się obrót wykonać. Miałem 100zł bonusu, w momencie, gdy wykonałem obrót na koncie bonusowym było 400zł, ale to się straciło i przelało mi na saldo główne owe 100zł 😂 Aaa i jeszcze jedno - wtedy zagrałem AKO z tego bonusu na 3 mecze tenisowe, w tym mecz Verdasco, gdzie był wysoki kurs na jego porażkę (koło 3). Inne typy mi nie siadały, a cały czas miałem czutkę, że Verdasco przegra i stwierdziłem, że zagram po kursie już 2,3 na jego porażkę z salda głównego, ale pokazywał się błąd, że na ten mecz został postawiony zakład z konta bonusowego i nie można zagrać z głównego na ten mecz 🙉🤡

Także generalnie bukmacher spoko, mi pasuje, ale jeśli chodzi o bonusy, to szkoda czasu i tyle 😉
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
Q 723

qrchuck1983

Użytkownik
dlaczego podczas rejestracji narzucaja jakis chory region w pobliżu przez co nie mogę ukończyć rejestracji, coś podobnego z tym softem prócz 22bet ograniczone metody wypłat i xbet?
Post automatycznie złączony:

ma ktos strone dzialajaca?
jak jestes na kom to wrzuc sobie darmowe turbo vpn wybierz kenye i otworz w przegladarce
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Przecież ta strona śmiga, po kliknięciu w rejestrację normalnie pojawia się Polska - https://888starz.bet/

Nie potrzebny jest vpn, jak wam strona się nie ładuje to zmieńcie DNSy na te od Google.
 
Do góry Bottom