>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Mam 2 pytanie o tego buka.
1) jak wygląda weryfikacja
2) jak z wypłatami

z góry dzięki
Mogę podać jedynie odpowiedź na 2 pytanie, bo wpłaciłem 580, a wypłaciłem 450 więc chyba darowali sobie weryfikację. Wypłata jest praktycznie po paru minutach.

Chcę Cię jednak przestrzec, jeśli grasz i wygrywasz to wielu graczy doświadczyło problemu z ich strony. Weryfikacja to między innymi coraz bardziej popularna kartka przy twarzy
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
Szybko wjeżdżają limity ,uwalone kursy dosłownie po kilku tygodniach gry,potem limity ,a aktualnie mam u każdego ruskiego (888starz, 22bet i inne ich klony) zablokowaną możliwość depozytu, grałem śmieszną stawką 50 zł na każdy bet i wygrałem może 1000 zł. Komedia.
 
psychol32 413,9K

psychol32

Użytkownik
Szybko wjeżdżają limity ,uwalone kursy dosłownie po kilku tygodniach gry,potem limity ,a aktualnie mam u każdego ruskiego (888starz, 22bet i inne ich klony) zablokowaną możliwość depozytu, grałem śmieszną stawką 50 zł na każdy bet i wygrałem może 1000 zł. Komedia.
To kolego jest normalne. Jak ktoś wygrywa to go każdy buk zlimituje nawet legalny
 
U 0

Usunięty użytkownik 175754

Gość
To kolego jest normalne. Jak ktoś wygrywa to go każdy buk zlimituje nawet legalny
Ja wiem i zdaję sobie z tego sprawę, jednak myślałem że trzeba grać za setki lub tysiące , żeby dostać limity , ale że tak szybko dostałem i za takie kwoty , to jednak jestem w szoku :)
 
6 0

69gbhbak

Użytkownik
bardzo często wystawiają surebety na rzuty rożne .



1xbetAH1(−4.5) - corners %11.000

0.87
1xbet2(0:5) - corners %1.110

0.82
chyba celem jest wyłapanie surebetowców i limitowanie kont ????
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
IMG_20230131_171826.jpg
IMG_20230131_171846.jpg
IMG_20230131_171950.jpg

Oryginalny kurs dla zwykłych graczy. Kurs dla mnie bo ich ograłem. Ale mimo wszystko, mimo limitu na stawkach i 25% uwalonych kursach można i tak ich trochę podoić za drobniaki. Buki z tym softem tylko dla niedzielnych przegrywających.

Edit: 86-109 niewiele zabrakło
 
Ostatnia edycja:
P 19,5K

player31

Użytkownik
Pokaż załącznik 26462
Pokaż załącznik 26463
Pokaż załącznik 26464

Oryginalny kurs dla zwykłych graczy. Kurs dla mnie bo ich ograłem. Ale mimo wszystko, mimo limitu na stawkach i 25% uwalonych kursach można i tak ich trochę podoić za drobniaki. Buki z tym softem tylko dla niedzielnych przegrywających.

Edit: 86-109 niewiele zabrakło
hehe mam podobnie, ale staram sie co miesiac/dwa zalozyc konto na znajomego i jest luz :) warunek zeby osoba na ktora sie zaklada byla dostepna i zrobila weryfikacje Jeton oraz selfiaka... i mozna doic 888starz :)
 
B 648

brof123

Użytkownik
Też was wywala z live jak przeglądacie live po lewej stronie w zakladcę? ja mam tak na 1xbet i 888starz

Ale chodzi mi o stronki www . bo na aplikacji na kompa normalnie mi chodzi , czy na tel
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Zdefiniuj "wywala z live" :) Co rozumiesz, przez wywala z live? Przenosi na stronę główną? Czy chodzi o to, że menu samo się zwija?
właśnie samo się zwija , a nie było tak , przez to nie da się normalnie przeglądać , ja zawsze klikałem po lewej w piłka nożna live i przegladałem , tera przeglądam i wyrzuca w sensie że się zwija i znowu musze nacisnąć , pare sekund i zwija max 30 sec, 3 dzien tak jest i 1 raz w życiu bo gram juz sporo lat tam ;p. też tak masz ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
właśnie samo się zwija , a nie było tak , przez to nie da się normalnie przeglądać , ja zawsze klikałem po lewej w piłka nożna live i przegladałem , tera przeglądam i wyrzuca w sensie że się zwija i znowu musze nacisnąć , pare sekund i zwija max 30 sec, 3 dzien tak jest i 1 raz w życiu bo gram juz sporo lat tam ;p. też tak masz ?
tak też tak mam nawet bez przeglądania się zwija. google chrome przeglądarka windows 10 system

nie zwija mi się:

https://22betglobal.com/pl/live/football

a 888starz się zwija nawet jak dam sam football
 
B 648

brof123

Użytkownik
tak też tak mam nawet bez przeglądania się zwija. google chrome przeglądarka windows 10 system

nie zwija mi się:

https://22betglobal.com/pl/live/football

a 888starz się zwija nawet jak dam sam football
Dokładnie kumplu , dziękuje za odpowiedź i to jest dopiero od 3 dni , 22bet się nie zwija to fakt , ale nie lubie tam grać , więc gram na apce na pulpit 1xbet . A mi kazali ciasteczka wyczyscić na czacie i mówili że to moja wina , przez nich tylko hasła potraciłem ;p

Przeglądarki nie maja nic do rzeczy testowałem opere i mozille a głównie używam chrome . też mam windows 10
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dokładnie kumplu , dziękuje za odpowiedź i to jest dopiero od 3 dni , 22bet się nie zwija to fakt , ale nie lubie tam grać , więc gram na apce na pulpit 1xbet . A mi kazali ciasteczka wyczyscić na czacie i mówili że to moja wina , przez nich tylko hasła potraciłem ;p

Przeglądarki nie maja nic do rzeczy testowałem opere i mozille a głównie używam chrome . też mam windows 10
jak mi każą czyścić ciasteczka to zawsze mówię, że już to robiłem i zmieniałem nawet urządzenie xd nie musisz tam grać, możesz tam przeglądać ofertę, bo wszystkie buki mają taką samą ;p ja tam przeglądam ofertę jak nie ma jej na betsapi.
 
G 0

guru92

Użytkownik
Czy tylko u mnie wyrzucili opcje wpłaty i wypłaty skrill ? W tym momencie jako „zalecany” portfel wisi Jeton.
Drugie pytanie- miał ktoś komunikat o przekroczeniu limitu wypłat na miesiąc ? W tym momencie coś takiego właśnie mam.
 
Do góry Bottom