>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Chłopie nigdy nic nie pisze na tym forum tylko przeglądam ale był ten temat wałkowany milion razy, że u ruska czytaj Starz 22bet paripesa 1xbet sapphirebet itd itd NIE GRA SIE NISZOWEK. A widzac twoj projekt progresji na remisy z lig uganda egipt gambia nie dziw sie ze jest spalony u nich, to jest swietny buk do grania popularnych zdarzen nba premier league itd itd. Niszowki nie u ruska AMEN.
O stare dzieje już te remisy. Za dużo roboty z excelami. Z progresji się wyleczyłem. Ale egzotyki lubię, to fakt. Salwadory, Bahrajny, Indie czy inne Libany. Tylko skoro nie można tego grać to po co mają to w ofercie.
 
N 0

NoMErcyPL

Użytkownik
O stare dzieje już te remisy. Za dużo roboty z excelami. Z progresji się wyleczyłem. Ale egzotyki lubię, to fakt. Salwadory, Bahrajny, Indie czy inne Libany. Tylko skoro nie można tego grać to po co mają to w ofercie.
No to prawda jestem pod wrażeniem, że w 2022 roku ktokolwiek nadal wierzy, że progresja jest dobrym systemem. No i przez te egzotyki masz bana u ruska. Polacy sa traktowani w tej grupie z dystansem bo wiedza ze kombinujemy i potrafimy to robic dlatego zamiast tracic, banuja.
 
P 26

pioteer

Użytkownik
Jeżeli za granie AKO z trzech zdarzeń w Pucharze Króla plus dubel na over w meczu PSG i ligi holenderskiej banują w 888starz to jednak trzeba wracać do Unibetu :)

Dziwią mnie też te historie o problemach z weryfikacją bo skan dowodu + screeny z konta skrill/neteller i konto miałem zweryfikowane w max. kilka godzin. Kilka dni bujałem się tylko z supportem ws. wypłaty ze względu na to, że wpłacałem przez Revolut i nie mogłem tam wypłacić, a wypłaty na Neteller nie przechodziły rzekomo z powodu "problemów technicznych", aż w końcu wczoraj odkurzyłem konto w Skrill, zleciłem wypłatę, napisałem do supportu i kasa za 5 minut była na koncie.
 
M 928

majer04

Użytkownik
wyglada na to ze mozna bo jest zakladka rapid transfers ale wyskakuje komunikat ze musisz zrobic co najmniej jedna platnosc ta metodą. nie wiem ile moze to trwac
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Zna ktoś jeszcze jakieś klony z tym softem? Do tej pory udało mi się dotrzeć do: 1xbet, 22bet, sapphirebet, helabet, paripesa, 888starz i megapari, a wydaje mi się, że coś jeszcze było.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jeszcze był astecbet i melbet, ale niedostępne już dla Polaków, przynajmniej lokalizacja niedostępna i betwinner (nawet chyba ich przedstawiciel był na tym forum), linebet, doublebet, betandyou - niedostępne dla Polaków jeśli chodzi o lokalizacje nie wiem jak z rejestracją i 1xbit, który nie wypłacał ludziom pieniędzy...
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Tak, wszystkie wymienione już zlimitowane oprócz megapari. Spinbetter wypłata bez problemu, na paripesa zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, więc nie wiem co i jak. Aktualnie czekam od 2 dni na zatwierdzenie dokumentów od helabet i jak wypłacą to wezmę się za megapari.
 
Do góry Bottom