>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

888starz

S 1,9K

syach

Użytkownik
Odpuścicie sobie 888starz jak wam się kiedyś uda wygrać cokolwiek duzego macie bana na 99% i po kasie. Idź jeden z drugim w pewniejsze miejsce, bukmacherka jest legalna to po co z takimi grac. Gdyby sami sobie nie dopisywali opini na trustpilot to by była ocena 1.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Napisałeś do nich ? Odpisali ? K... strach grać.
Owszem kupon został rozliczony poprawnie i że nie mogę dalej u nich grać bo mają prawo wykluczyć kogo chcą. Wpłaciłem 500. Oprócz tego zagrałem 3 inne zakłady z których ugrałem 700 i wypłaciłem bez żadnej weryfikacji. Podejrzewam że limity przeszły z 1xbet
Post automatycznie złączony:

Odpuścicie sobie 888starz jak wam się kiedyś uda wygrać cokolwiek duzego macie bana na 99% i po kasie. Idź jeden z drugim w pewniejsze miejsce, bukmacherka jest legalna to po co z takimi grac. Gdyby sami sobie nie dopisywali opini na trustpilot to by była ocena 1.
A jak ktoś ma zlimitowane konta u wszystkich legalnych buków? W STS mam konto vip. Niby indywidualne limity a za 2 zł nie chcą nic przyjąć. O innych bukach krzakach nie wspomnę. Dwa tygodnie grania i to samo a czasami pierwszego dnia po kilku zakładach limitują dając grać tylko za drobniaki
 
W 418

waniu1992

Użytkownik
Coś mi tu nie gra szczerze mówiąc z tym zmienionym zakładem albo kolega się pomylił albo nie wiem. Jeszcze ta kwota śmieszna raczej nierealne. Ale nie znam sprawy. Kazdy tutaj gra na własną odpowiedzialność jaka opinie ruski ma to chyba każdy wie także bez płaczu. Kolejna sprawa widzę że kolega stawia jakieś niższe ligi wiec nie rozumiem zdziwienia że limit przecież to normalne jest u nich
 
Usterka z sms w 888 to coś poważnego czy chwilowe?;) po kilku dniach udalo mi sie odkuc a przy próbie wyplaty dostalem informację ze awaria przychodzonych sms jest i niewiadomo jak długo to potrwa... moje szczęście:D
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Usterka z sms w 888 to coś poważnego czy chwilowe?;) po kilku dniach udalo mi sie odkuc a przy próbie wyplaty dostalem informację ze awaria przychodzonych sms jest i niewiadomo jak długo to potrwa... moje szczęście:D
Witam, zgadza się, mieliśmy chwilowy problem ale raczej już wszystko załatwiliśmy, system działo płynie
Dzięki za wiadomość
Post automatycznie złączony:

888starz oferuje jakis bonus urodzinow tak jak to oferuje np. 22?
Witam, tak
Post automatycznie złączony:

Macie opcję skrillem?
Witam, tak oraz dodatkowy bonus do depozytu jak zasilisz konto za pośrednictwem skrill lub Neteller
Post automatycznie złączony:

Macie opcję skrillem?
Witam, tak oraz dodatkowy bonus do depozytu jak zasilisz konto za pośrednictwem skrill lub Neteller
Dziwne dlaczego zawsze ze skrillem sa awarie... na bet22 kiedys tez była awaria z ecopayz i do tej pory usuwają usterkę... juz ponad rok :D
Tu bardziej polega problem że skrill zrobil zmiany w systemie przez to mieliśmy problemy ale teraz jest git bo nie informują nas o zmianach a dopiero po i już wtedy działamy
Post automatycznie złączony:

Macie opcję skrillem?
Witam, tak oraz dodatkowy bonus do depozytu jak zasilisz konto za pośrednictwem skrill lub Neteller
Dziwne dlaczego zawsze ze skrillem sa awarie... na bet22 kiedys tez była awaria z ecopayz i do tej pory usuwają usterkę... juz ponad rok :D
Tu bardziej polega problem że skrill zrobil zmiany w systemie przez to mieliśmy problemy ale teraz jest git bo nie informują nas o zmianach a dopiero po i już wtedy działamy
Proszę zobaczyć jacy oszuści. Zagrałem na początku 4 kwarty Żubry po kursie 6.80 a oni po meczu zmienili mi na to że zagrałem remis. Przecież to nawet nierealne by w kosza na remis przy około 10 punktowym prowadzeniu rywala był kurs 6.80
Pokaż załącznik 17964

Nie wspomnę o tym że po 10 minutach konto zlimitowane do zera.
Witam napisz na priv od czasu system przypadkowo limituje konta, więc proszę o podanie numeru gracza, sprawdzę gdzie tkwi problem
Post automatycznie złączony:

Odpuścicie sobie 888starz jak wam się kiedyś uda wygrać cokolwiek duzego macie bana na 99% i po kasie. Idź jeden z drugim w pewniejsze miejsce, bukmacherka jest legalna to po co z takimi grac. Gdyby sami sobie nie dopisywali opini na trustpilot to by była ocena 1.
No przestań, jak masz problem, pisz na priv, wypłacamy nawet duże wygrane
Mogę podać kontakty telegram kanałów gdzie pomagam graczom z Polski, potwierdzą że załatwiam sprawy ale jak nie złamałeś regulaminu
 
Ostatnia edycja:
A 0

Adix7

Użytkownik
Witam Serdecznie.
Mam taki problem, że od dwóch dni nie mogę postawić żadnego kuponu na 888starz. Jak zaczął się Wimbledon grałem zdarzenia LIVE głównie Tenis na Wimbledon ale również challenger i czasami ITF i przez pierwsze dwa dni nie było żadnego problemu. A teraz nie mogę postawić żadengo kuponu zarówno live jak i prematch. Pisałem maila to otrzymałem odpowiedź "Firma bukmacherska zastrzega sobie prawo odmówić w zawarciu zakładu dowolnemu użytkownikowi bez podania powodu".

Ja to rozumiem, tylko chciałem wiedzieć na przyszłość, z jakiego powodu dostałem bana, czy przez granie ITF-ow które są mniej popularne czy z jakiegoś innego powodu. Jeżeli przez granie ITF-ow, to czy istnieje szansa na odblokowanie konta, pod warunkiem że nie zagram żadnego kuponu na tenis ITF tylko np same turnieje wielkoszlemowe?

Pozdrawiam
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam Serdecznie.
Mam taki problem, że od dwóch dni nie mogę postawić żadnego kuponu na 888starz. Jak zaczął się Wimbledon grałem zdarzenia LIVE głównie Tenis na Wimbledon ale również challenger i czasami ITF i przez pierwsze dwa dni nie było żadnego problemu. A teraz nie mogę postawić żadengo kuponu zarówno live jak i prematch. Pisałem maila to otrzymałem odpowiedź "Firma bukmacherska zastrzega sobie prawo odmówić w zawarciu zakładu dowolnemu użytkownikowi bez podania powodu".

Ja to rozumiem, tylko chciałem wiedzieć na przyszłość, z jakiego powodu dostałem bana, czy przez granie ITF-ow które są mniej popularne czy z jakiegoś innego powodu. Jeżeli przez granie ITF-ow, to czy istnieje szansa na odblokowanie konta, pod warunkiem że nie zagram żadnego kuponu na tenis ITF tylko np same turnieje wielkoszlemowe?

Pozdrawiam
Mam taka blokadę od roku. Rusek nie lubi jak się gra niszowe rzeczy i jeszcze się na nich zarabia. Blokady nie zdejmą. Nie ma szans.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
U nich nie przechodzą limity z innej firmy? Ja po wpłacie zagrałem w kilka minut z 5 różnych kuponów, a po godzinie miałem to samo.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie na 888 wpłacałem karta pieniądze, wypłacić chyba chciałbym skrillem. Wiec muszę założyć konto m, wpłacić z skrilla, a następnie wypłacić na skrill ? Przejdzie to ?
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Czy jest chętny ktoś pomoc ? Wpłaciłem wcześniej kasę karta bezpośrednio z banku, następnie wpłaciłem skrillem, a teraz jak chce skrillem zrobić wypłatę to wyskakuje mi komunikat ze muszę wypłacić pieniądze stad gdzie wpłacałem wtf?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A zrobiłeś obrót tym depozytem ze skrilla? Jeżeli tak, to napisz do supportu, że chcesz wypłacić na skrill, może najpierw wymagają weryfikacji portfela. Buki różnie podchodzą do sprawy, u niektórych taki trick działa, u niektórych nie, istnieje szansa, że jak zobaczą, że zrobiłeś depozyt jedynie po to żeby zmienić opcję wypłaty, to mogą się upierać że masz wypłacić na kartę.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A zrobiłeś obrót tym depozytem ze skrilla? Jeżeli tak, to napisz do supportu, że chcesz wypłacić na skrill, może najpierw wymagają weryfikacji portfela. Buki różnie podchodzą do sprawy, u niektórych taki trick działa, u niektórych nie, istnieje szansa, że jak zobaczą, że zrobiłeś depozyt jedynie po to żeby zmienić opcję wypłaty, to mogą się upierać że masz wypłacić na kartę.
Faktycznie dostałem bonus. Jak mam wypłacić na kartę jeżeli nie ma takiej opcji ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
No to jak nic nie kombinujesz i po prostu chcesz wypłacić to livechat support ci pomoże, na forum możemy jedynie zgadywać o co chodzi
 
Do góry Bottom