>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

888starz

W 418

waniu1992

Użytkownik
Ja nie mam z tym bukiem żadnych problemów. Wypłaty na skrilla przychodzą po 3 minutach od zlecenia. Limity przy niektórych betach niskie ale można dokładać na live czy po drobnej zmianie kursu. Już dość długo gram w tym buku wypłaty przeróżne od paru stów po 4-5tys . I naprawdę żadnych problemów .
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak to jest rozliczone 24295963491, napisał matemtycznie co zostało przemnożone i wyszedł taki wynik?
Jaki byłby wynik jeśli drugie zdarzenie byłoby tak samo rozstrzygnięte jak trzecie zdarzenie?

I co by się wydarzyło jakby tylko pierwsze zdarzenie weszło połowicznie?

PS: pierwszy raz nie weszło mi takie ako a zagrałem 2-3 takie ako, i nie kumam jak to się rozlicza w ako

Dzięki
Sprawdź regulamin, podpunkt 12
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
ma ktoś problem z logowaniem się? Mam wyłączone logowanie przez maila i mam dwuetapowa weryfikacje i hasło na 20 pare znaków (dawno temu na klonie, a raczej matce 888 już zostałem okradziony) i dzisiaj próbuje się zalogować po nr konta i haśle i nie działa. Zrobiłem reset hasła i dostałem na tel nowe hasło, ale po wpisaniu nr konta i nowego hasła nadal mi zwraca info, że nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. Kontaktowałem się na czacie i po 15 minutach mi odpisali, że nie mogą kontynuować tej konwersacji i że muszę pisać maila do ich działu security.. thoughts? Miał ktoś podobną sytuację z nimi?

edit
Wysyłał już ktoś do Moskwy (czy cholera wie gdzie tak szczerze mówiąc) zdjęcia dowodu? :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 230

Pomóc888

Użytkownik
ma ktoś problem z logowaniem się? Mam wyłączone logowanie przez maila i mam dwuetapowa weryfikacje i hasło na 20 pare znaków (dawno temu na klonie, a raczej matce 888 już zostałem okradziony) i dzisiaj próbuje się zalogować po nr konta i haśle i nie działa. Zrobiłem reset hasła i dostałem na tel nowe hasło, ale po wpisaniu nr konta i nowego hasła nadal mi zwraca info, że nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło. Kontaktowałem się na czacie i po 15 minutach mi odpisali, że nie mogą kontynuować tej konwersacji i że muszę pisać maila do ich działu security.. thoughts? Miał ktoś podobną sytuację z nimi?

edit
Wysyłał już ktoś do Moskwy (czy cholera wie gdzie tak szczerze mówiąc) zdjęcia dowodu? :)
POdaj na priv numer konta
 
S 1,9K

syach

Użytkownik
Naprawdę www mocno rozbudowana - potężna oferta dla każdego gracza ale opinie w szczególności na trustpilot makabryczne wręcz... Ktoś przechodził weryfikację przed pierwsza wypłatą?? W zdecydowanej większości opinii trwa ona nawet tydzień a kończy się zamknięciem konta nawet z niemałymi środkami na nim bez żadnej w sumie argumentacji ze strony 888starz.

Ktoś z dłuższym doświadczeniem u nich coś się wypowie może w tym temacie?
 
P 0

piecia14

Użytkownik
Ja nie mam z tym bukiem żadnych problemów. Wypłaty na skrilla przychodzą po 3 minutach od zlecenia. Limity przy niektórych betach niskie ale można dokładać na live czy po drobnej zmianie kursu. Już dość długo gram w tym buku wypłaty przeróżne od paru stów po 4-5tys . I naprawdę żadnych problemów .
W jaki sposób potem wypłacasz pieniądze ze Skrilla? W bankomacie? Jeśli tak, to jakie są prowizje za wybranie gotowki w bankomacie? Ponieważ używałem Jetona, ale w tej chwili nie działa...
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Witam, informuję że nasza marka nie ma nic wspólnego z ruskami
Ja pochodzę z Ukrainy jak i właściciel marki
Od dnia dzisiejszego zmieniamy nawet dyrektora który jest ruskiem
Firma jest zarejestrowana i się znajduje na Cyprze
Jak macie pytania to zapraszam na priv wiadomości
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Witam, informuję że nasza marka nie ma nic wspólnego z ruskami
Ja pochodzę z Ukrainy jak i właściciel marki
Od dnia dzisiejszego zmieniamy nawet dyrektora który jest ruskiem
Firma jest zarejestrowana i się znajduje na Cyprze
Jak macie pytania to zapraszam na priv wiadomości
Czyli nie macie nic wspólnego z 22bet ? Limity nałożone na graczy w 22bet nie przechodzą na nowych graczy w
888starz ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Teraz każdy klon ruska bedzie udawał, że nie ma nic wspólnego z 1xbet, tylko po to żeby w obecnej sytuacji nie tracić klientów. A jak jest, wie większość ogarniętych ludzi.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Marka nie ma nic wspolnego z ruskim 1xbet oprocz tego, ze strona wyglada tak samo, kursy takie same. Oczywiscie jest tez handel danymi pomiedzy klonami w celu szybkiej eliminacji klientow nierentownych i nakladanie limitow takich jak ma 1xbet. To, ze sobie slupa Dude albo innego Morawieckiego postawili to nie znaczy, ze nikt nie bedzie wiedzial kto za nimi stoi. Daje sobie reke uciac, ze na czacie i na maile odpowiadaja te same osoby zatrudnione w 1xbet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +124
Do góry Bottom