>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Chyba nie ma takiego tematu o tej firmie bo szukałem po lupce więc zakładam :)Wspominaliście coś o nich przy okazji dyskusji w innych tematach o pozostałych firmach. Jakie macie doświadczenia z nimi ? Wypłacalni? Jak weryfikacja? U mnie mam dziwny problem ze złożeniem depozytu. Gdy próbuję nacisnąć w zieloną zakładkę "depozyt" to strona nie reaguje na to w żaden sposób (nie przekierowuje mnie dalej albo po prostu nie otwiera się okienko ze wpłatą) natomiast jak wybieram w lewym górnym rogu na zielonym tle "Płatności" to wyskakuje mi pole wszystkich dostępnych metod wpłaty i co bym nie wybrał ( a próbowałem portfele/krypto/karty ) to wywala mi błąd jak na zaznaczonym obrazku. Rozmawiałem z support ale nie potrafili mi pomóc. Próbowałem przy włączonym VPN lub bez i w różnych przeglądarkach. 888star.JPG 888starz.JPG
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mialem taki sam blad na helabet. Okazalo sie, ze mam limit 0zl i wylaczona mozliwosc skladania depozytow xD klon ruskiego, wiec pewnie masz limit :) oni powinni pokazywac maksymalne stawki jak sie wybierze kurs. Masz 0zl czy jest mozliwosc stawiania?

edit: nawet linkt podobny
 

Załączniki

baron1988 665

baron1988

Użytkownik
nie pokazuje mi stawki za ktorą moge zagrac. Dostałem maila od supportu :
"Fraudulent activities have been registered on your account, so you cannot make deposits to our site. The company has the right to restrict the player from making deposits without explaining the reason."

Ciekawe co niby zrobiłem :) bez depozytu, bez brania bonusu, brak multikonta. Jedynie włączony VPN celem sprawdzenia czy mozna u nich grac ( przypominam , ze na ich stronie widnieje logo FREE VPN, a więc propagują grę z tym). Pewnie gdzies przeszlo info z klonow ruskich tak jak piszesz.
 
basturk77 9,9K

basturk77

Użytkownik
Pomylili się wczoraj przy kursach i była Polska w meczu z Kamerunem w ręczną (handicap 0) za 2.3 :/ puściłem kupon, po chwili się chyba zorientowali i zablokowali rynki. a teraz patrzę i na moim kuponie kurs 1.02 :/ nie ma o co walczyć i lepiej odpuścić temat?
 
K 451

kolba121

Użytkownik
Oczywiście, że odpuść. Przeczytaj sobie regulamin buka. Większość buków jak nie wszyscy mają możliwość anulowania kuponu zawartego wskutek błędu systemu. Tobie tylko zmienili kurs na prawidłowy. Nie baw się w takie oczywiste błędy bo Cię zbanują.
 
B 0

bula1899

Użytkownik
Fajne metody wpłat i wypłat(jeton od 50zł), ale obstawialem mma, dokładniej ksw i miałem kupon na walkę powyżej 1.5 rundy - walka skończyła się w 4:08 drugiej rundy i kupon według 888starz przegrany. Dwa dni ciszy na zgłoszenie mailowe więc wypłacam pozostałe środki
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Fajne metody wpłat i wypłat(jeton od 50zł), ale obstawialem mma, dokładniej ksw i miałem kupon na walkę powyżej 1.5 rundy - walka skończyła się w 4:08 drugiej rundy i kupon według 888starz przegrany. Dwa dni ciszy na zgłoszenie mailowe więc wypłacam pozostałe środki
Witam, w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą, staram się pomóc graczom w komunikacji z firmą, więc zapraszam
Uprzejmie, proszę o podanie numeru kuponu oraz e-mail z którego się Pan odzywał
 
Ostatnia edycja:
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Fajne metody wpłat i wypłat(jeton od 50zł), ale obstawialem mma, dokładniej ksw i miałem kupon na walkę powyżej 1.5 rundy - walka skończyła się w 4:08 drugiej rundy i kupon według 888starz przegrany. Dwa dni ciszy na zgłoszenie mailowe więc wypłacam pozostałe środki
Przeciez zaklad przegrany. Wystarczy zajrzeć do regulaminu:
4. Zakład «Suma rund». Należy ustalić ilość rund walki. Przy rozliczeniu bierze się pod uwagę tylko
ilość pełnych zakończonych rund.

W twoim przypadku do pokrycia 1.5rundy musiałaby się zakonczyc 2runda
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Przeciez zaklad przegrany. Wystarczy zajrzeć do regulaminu:
4. Zakład «Suma rund». Należy ustalić ilość rund walki. Przy rozliczeniu bierze się pod uwagę tylko
ilość pełnych zakończonych rund.

W twoim przypadku do pokrycia 1.5rundy musiałaby się zakonczyc 2runda
Wiem o tym, ale muszę sprawdzić, dlaczego mu nikt nie odpisał oraz problem może polegać w skrzynce mailowej, bo od czasu mamy problemy z polskimi serwisami, blokują od nas wiadomości, najlepiej używać gmail.
 
B 0

bula1899

Użytkownik
Ok mój błąd zerknąłem na punkt 9.8 ufc(na dole wrzucam), a to co piszesz jest w 9.7 boks, sztuki walki i oczywiście pasuje do ksw.
Dla ufc to się różni, co za kpina
Link:https://888starz.bet/pl/information/rules/
Regulamin 9.8 UFC
4. Suma rund. Należy ustalić liczbę rund w walce. Przy rozliczeniu zakładów tego typu będą brane pod uwagę rundy od momentu rozpoczęcia których minęła przynajmniej połowa czasu trwania rundy. Połowa 5-minutowej rundy to 2 minuty. 30 sek. W związku z tym, 2,5 rundy będą liczone od 2 minut i 30 sekund trzeciej rundy. Jeżeli walka zakończy się dokładnie w połowie (2 minuty i 30 sekund) rundy, zakłady typu "Powyżej/Poniżej" na sumę rund będą rozliczone po kursie "1". Po skończeniu pierwszej rundy w ciągu pierwszych 2 minut zakład na Suma rund Poniżej 0.5 wygrywa.
Post automatycznie złączony:

Wiem o tym, ale muszę sprawdzić, dlaczego mu nikt nie odpisał oraz problem może polegać w skrzynce mailowej, bo od czasu mamy problemy z polskimi serwisami, blokują od nas wiadomości, najlepiej używać gmail.
Korzystałem z sekcji kontakt na stronie i "napisz do nas e-maila" i był taki krótki formularz, niestety nie dostałem jeszcze odpowiedzi ale dziękuję za wiadomość
 
D 0

d13angos

Użytkownik
Cześć, na jednej ze stron z recenzjami o tym buku i komentarzami użytkowników wynika, że wypłata jest niemożliwa bo to zwykle oszustwo, komuś udało się wypłacić pieniądze?
 
D 0

d13angos

Użytkownik
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak to jest rozliczone 24295963491, napisał matemtycznie co zostało przemnożone i wyszedł taki wynik?
Jaki byłby wynik jeśli drugie zdarzenie byłoby tak samo rozstrzygnięte jak trzecie zdarzenie?

I co by się wydarzyło jakby tylko pierwsze zdarzenie weszło połowicznie?

PS: pierwszy raz nie weszło mi takie ako a zagrałem 2-3 takie ako, i nie kumam jak to się rozlicza w ako

Dzięki
 
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak to jest rozliczone 24295963491, napisał matemtycznie co zostało przemnożone i wyszedł taki wynik?
Jaki byłby wynik jeśli drugie zdarzenie byłoby tak samo rozstrzygnięte jak trzecie zdarzenie?

I co by się wydarzyło jakby tylko pierwsze zdarzenie weszło połowicznie?

PS: pierwszy raz nie weszło mi takie ako a zagrałem 2-3 takie ako, i nie kumam jak to się rozlicza w ako

Dzięki
Ja nie kumam, może reszta pomoże o_O 😂
 
Do góry Bottom