>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

M 1K

Mattitycz

Użytkownik
a nikt nie wpadł na pomysł na jakiego licencji kraju działa ta firma zanim napisze stek bzdur .....

(Serio hamowałem, sie na maxa - ale to co piszecie bez choćby przeczytania tak prostej kwestii jak licencja ................kim sa uzytkownicy tego forum .......to musza być DEB....eściaki oczywiście , bo przecież kazdy niepełnosprytny sprawdziłby to od razu )

Także pozdrowienia dla wszystkich mądrych userów

i zamieszczajmy więcej typów !!! Czy może moglibyście oznaczac jakoś wasze typy ?? np DB - jak debeściak oczywiście :)

prosze ...będe korzystał na maxa !!!!

Mordy tylu DEBEŚCIAKÓW na jednym forum - SZACUN !!!!

PS:Może mógłbym od moderatorów dostać taki złoty przycisk - miałbym moc odpisywania tylko na posty ...DeBeściaków oczywiście .

To byłoby wspaniałe ....."Mamusiu , mamusiu a dlaczego wilk ma takie duże oczy ----bo masz okulary na oczach ". Dla 90% userów to byłoby odkrycie roku
 
Ostatnia edycja:
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Czyli nie macie nic wspólnego z 22bet ? Limity nałożone na graczy w 22bet nie przechodzą na nowych graczy w
888starz ?
Odnośnie limitów nie powiem, bo się na tym nie znam
Post automatycznie złączony:

Coś jest na rzeczy bo transfer PLN na $ w 888starz od dziś wychodzi tragicznie. Czuć rubel w rozliczeniach albo bubel jak kto woli.
Korzystaj ze skrilla, żadnego przewalutowania oraz transakcji są w walucie PLN
Inne płatności są realizowane w EURO
Post automatycznie złączony:

Sciema w ...uj nawet Ci sami ludzie obsluguja czata co w 22bet i 1xbet... to ze postawili sobie slupa (co na Cyprze jest popularne) to nie znaczy, ze nie maja nic wspolnego z ruskimi. Limity przechodza miedzy kazdym ruskim bukiem.
nie znasz się to się nie wypowiadaj, z powodu że jest opcja którą można wykupić jako obsługę klienta, znam każdego tam bo się z nimi pracowałem kiedyś, są z Ukrainy i innych krajów
Post automatycznie złączony:

Teraz każdy klon ruska bedzie udawał, że nie ma nic wspólnego z 1xbet, tylko po to żeby w obecnej sytuacji nie tracić klientów. A jak jest, wie większość ogarniętych ludzi.
Ty w ogóle wiesz że właściciel 1xbet jest na liście poszukiwanych w Rosji
Nawet już nie jest obywatelem Rosji
a co dotyczy 22bet to są właścicieli marki 20bet
Post automatycznie złączony:

Marka nie ma nic wspolnego z ruskim 1xbet oprocz tego, ze strona wyglada tak samo, kursy takie same. Oczywiscie jest tez handel danymi pomiedzy klonami w celu szybkiej eliminacji klientow nierentownych i nakladanie limitow takich jak ma 1xbet. To, ze sobie slupa Dude albo innego Morawieckiego postawili to nie znaczy, ze nikt nie bedzie wiedzial kto za nimi stoi. Daje sobie reke uciac, ze na czacie i na maile odpowiadaja te same osoby zatrudnione w 1xbet.
Już odpowiedziałem na to pytanie
Post automatycznie złączony:

Jak macie jeszcze pytania to zapraszam
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Według mojego zdania nie każdy rusek jest winny, jak i Białorusin
Moja matka jest z Ukrainy, ja się urodziłem na Białorusi
Proszę pamiętać w takich markach pracuje dużo obcokrajowców, są Polacy, Czechy, Ukraińcy itd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie znasz się to się nie wypowiadaj, z powodu że jest opcja którą można wykupić jako obsługę klienta, znam każdego tam bo się z nimi pracowałem kiedyś, są z Ukrainy i innych krajów
Post automatycznie złączony:
dobrze wiedziec, ze to dostawca czatu handluje danymi klientow dzieki za info chyba ze przy okazji wykupuje sie dane wrazliwe uzytkownikow...
(y)
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Ale ty jesteś nie do porozumienia, jakimi danymi?
Post automatycznie złączony:

dobrze wiedziec, ze to dostawca czatu handluje danymi klientow dzieki za info chyba ze przy okazji wykupuje sie dane wrazliwe uzytkownikow...
(y)
Wejdź do regulaminu i się zapoznaj, działamy zgodnie z prawem UE
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Ale ty jesteś nie do porozumienia, jakimi danymi?
Post automatycznie złączony:


Wejdź do regulaminu i się zapoznaj, działamy zgodnie z prawem UE
danymi uzytkownikow ruskiego buka. Zakladajac konto 888 od razu ma sie liimt 0 jesli taki limit ma sie u ruska. (teraz pewnie wkleisz regulke o tym, ze limity to decyzja dzialu bla bla bla...)

Mi to wisi czy ty jestes rusek ukrainiec czy bialorusin. Czy buk jest ruski ukrainski czy cypryjski. Praktyki ma ruskiego buka. Zlo nie ma narodowosci.
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
danymi uzytkownikow ruskiego buka. Zakladajac konto 888 od razu ma sie liimt 0 jesli taki limit ma sie u ruska. (teraz pewnie wkleisz regulke o tym, ze limity to decyzja dzialu bla bla bla...)

Mi to wisi czy ty jestes rusek ukrainiec czy bialorusin. Czy buk jest ruski ukrainski czy cypryjski. Praktyki ma ruskiego buka. Zlo nie ma narodowosci.
Podaj numer gracza na priv, sprawdzę o co ci chodzi
Jestem otwarty do pomocy
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Podaj numer gracza na priv, sprawdzę o co ci chodzi
Jestem otwarty do pomocy
Gdybys nie udowodnil administracji naszego forum, ze faktycznie jestes pracownikiem tej firmy to wzialbym cie za niezlego trolla ktory udaje, ze nic nie wie o danej firmie pracujac w niej. Nic nie musisz sprawdzac. Temat walkowany milion razy na forum zreszta nie tylko naszym ale i zagranicznym przez tysiace userow. Kazdy o tych praktykach doskonale wie tylko jak widze nie wie o nich ich wlasny pracownik. Limit u 1xbet dostajesz 0zl to po zalozeniu konta na te same dane po kilku minutach ma sie tez limit 0zl na koncie 888starz. Mozesz sobie pisac o slupach na ktore pozakladana jest twoja firma, ze niby nie ma powiazania z 1xbet a kazdy i tak wie o co chodzi. Daremne proby uciecia oczywistych powiazan juz nawet nie wspominam o perfidnym handlu danymi miedzy kilkoma firmami powiazanymi z 1xbet jak twoj 888starz bez zgody uzytkownika.
 
Otrzymane punkty reputacji: +690
S 1,9K

syach

Użytkownik
Nie ma w tym zasadniczo nic złego o ile jest to robione oficjalnie i widoczne dla użytkownika choćby w regulaminach czy polityce prywatności. Jak np. w betsson i betsafe ale tam masz zapis w polityce prywatności, że normalnie dane w grupie krążą. Ban na betssonie to ban na betsafe itp.
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Gdybys nie udowodnil administracji naszego forum, ze faktycznie jestes pracownikiem tej firmy to wzialbym cie za niezlego trolla ktory udaje, ze nic nie wie o danej firmie pracujac w niej. Nic nie musisz sprawdzac. Temat walkowany milion razy na forum zreszta nie tylko naszym ale i zagranicznym przez tysiace userow. Kazdy o tych praktykach doskonale wie tylko jak widze nie wie o nich ich wlasny pracownik. Limit u 1xbet dostajesz 0zl to po zalozeniu konta na te same dane po kilku minutach ma sie tez limit 0zl na koncie 888starz. Mozesz sobie pisac o slupach na ktore pozakladana jest twoja firma, ze niby nie ma powiazania z 1xbet a kazdy i tak wie o co chodzi. Daremne proby uciecia oczywistych powiazan juz nawet nie wspominam o perfidnym handlu danymi miedzy kilkoma firmami powiazanymi z 1xbet jak twoj 888starz bez zgody uzytkownika.
Nie znam się na limitach, tym się zajmuje dział bezpieczeństwa, jak tak jest to, ok
Ja nawet nie wypowiadam się w tym temacie
Ja odpowiadam za coś innego, co łączy nas z 1xbet to wiadomo soft bo mają najlepszy na rynku
888starz powstał od 888tron (automaty, sloty), możesz sobie obczaić (nasz soft)
Moje doswiadczenie bardziej dotyczy gier slotowych oraz kasyna
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Edit
Z tego co się dowiedziałem to jest to problem tymczasowy i soon powinno być znowu dostępne

***
Edit z tel nie wyszedł, ale to prośba do moda o złączenie postów czy coś 🙄
 
P 230

Pomóc888

Użytkownik
Witam, proszę bez obaw, pracujemy nad problemem, wypłaty są dostępne przez skrilla, postaramy się ogarnąć problem do jutra
Przepraszam w imieniu firmy
Post automatycznie złączony:

Post automatycznie złączony:

Dziwne dlaczego zawsze ze skrillem sa awarie... na bet22 kiedys tez była awaria z ecopayz i do tej pory usuwają usterkę... juz ponad rok :D
;)
 
psychol32 420,3K

psychol32

Użytkownik
Proszę zobaczyć jacy oszuści. Zagrałem na początku 4 kwarty Żubry po kursie 6.80 a oni po meczu zmienili mi na to że zagrałem remis. Przecież to nawet nierealne by w kosza na remis przy około 10 punktowym prowadzeniu rywala był kurs 6.80
Bez tytułu11.png

Nie wspomnę o tym że po 10 minutach konto zlimitowane do zera.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom