>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

75$ bez depozytu do Party Poker

kuzan 0

kuzan

Użytkownik
w tytule wpisujesz swoje ID ktore masz po lewej str w zakladce moje konto Moneybookers. nr rachunku tam gdzie trzeba :mrgreen: adres-wawa i reszta to chyba wiesz ;-)
 
arahja88 0

arahja88

Użytkownik
PartyPoker ma totalnie beznadziejny support. Dzis dzwonili, ale ze troche zaspany bylem to sie skumać nie moglismy. Potem ja zadzwonilem i pani mowila gorzej po angielsku niz ja ???? cos rzucila ze sa zaklucenia na linii i sie rozlaczyla. Po 15minutach zadzwonielm i odebral pan ktory juz lepiej mowil po angielsku. Pytal sie mnie o dane do potwierdzenia przelewu na MB. Po czym nagle sie rozlaczyl. Przy trzeciej probie w sluchawce juz tylko bylo.. abonent niedostepny. Trzeba bedzie sprobowac jutro jeszcze :zoltakartka:
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Party
Ja mam takie pytanko. Czy moj kumpel, ktory sie rejestrowal u siebie w domu na kompie w partypoker , moze zalogowac sie z mojego kompa i grac??? Czy mozna logowac sie na innych kompach czy tylko na tym na ktorym sie rejestrowalismy?? wszystko zrobil zgodnie z instrukcja otrzymal bonus 50$?? Czy moga zablokowac nam konta??

P.S. Jesli chodzi o IP... Nie ma to wplywu na zakladanie kont... IP przy kazdym polaczeniu z internentem przez neostrade jest inne... Takie serwisy wykrywaja oszustow przez karty sieciowe, ktore maja unikalny nr seryjny... Wystarczy kupic 2 karty sieciowe i wetdy mozesz zakladac po 2 konta. :twisted:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Re: Party
Ja mam takie pytanko. Czy moj kumpel, ktory sie rejestrowal u siebie w domu na kompie w partypoker , moze zalogowac sie z mojego kompa i grac??? Czy mozna logowac sie na innych kompach czy tylko na tym na ktorym sie rejestrowalismy?? wszystko zrobil zgodnie z instrukcja otrzymal bonus 50$?? Czy moga zablokowac nam konta??
mozna sie logowac, z tym ze podczas wyplaty moga zadzwonic i pytac sie kim jest ta osoba na ktorej kompie sie logowalismy. Tak czy inaczej kase wyplacą

P.S. Jesli chodzi o IP... Nie ma to wplywu na zakladanie kont... IP przy kazdym polaczeniu z internentem przez neostrade jest inne...
nom ale nie kazdy ma Neostrade ;)
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Party
Ok... Dzieki...
Przy okazji zapytam o cos o czym slyszalem ostanio ... Dwie osoby, ktore sie znaja dostaja te darmowe 50$ ... Czy jesli zagraja razem na jednym stoliku i ktoras z tych osob wygra cale 50$ tej drugiej osoby to czy bedzie problem przy wyplacie?? Moze byc posadzenie o jakis uklad?? Moim zdaniem nie powinno tak byc, gdyz ktos moze chceiz sie zmierzyc ze swoim znajomym?? Co powiesz na to?? :twisted:
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
Ok... Dzieki...
Przy okazji zapytam o cos o czym slyszalem ostanio ... Dwie osoby, ktore sie znaja dostaja te darmowe 50$ ... Czy jesli zagraja razem na jednym stoliku i ktoras z tych osob wygra cale 50$ tej drugiej osoby to czy bedzie problem przy wyplacie?? Moze byc posadzenie o jakis uklad?? Moim zdaniem nie powinno tak byc, gdyz ktos moze chceiz sie zmierzyc ze swoim znajomym?? Co powiesz na to??
Ale ty kombinujesz :zoltakartka:
 
mejsik 0

mejsik

Użytkownik
Ok... Dzieki...
Przy okazji zapytam o cos o czym slyszalem ostanio ... Dwie osoby, ktore sie znaja dostaja te darmowe 50$ ... Czy jesli zagraja razem na jednym stoliku i ktoras z tych osob wygra cale 50$ tej drugiej osoby to czy bedzie problem przy wyplacie?? Moze byc posadzenie o jakis uklad?? Moim zdaniem nie powinno tak byc, gdyz ktos moze chceiz sie zmierzyc ze swoim znajomym?? Co powiesz na to??
Ale ty kombinujesz :zoltakartka:
Tu nie chodzi o mnie. Chodzi o cala sytuacje. Slyszalem o tym, ze jak ktos nie potrafil grac w pokera to przegrywal wszystko z druga osoba ktora mogla wyplacac kase i w taki sposob kroili pokerroomy.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
mam problem. wyplacilem kase na mb i chca zebym do nich zadzwonil, ale mam zablokowany wywolowanie numerow 0800-,0700-, itp co mam zrobic prosze o pomoc kto mi pomoze wysylam 7 zl namb
 
I 0

imek744

Użytkownik
mam problem. wyplacilem kase na mb i chca zebym do nich zadzwonil, ale mam zablokowany wywolowanie numerow 0800-,0700-, itp co mam zrobic prosze o pomoc kto mi pomoze wysylam 7 zl namb
babilon napisz na gg 1796272 pomoge Ci
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Mam pytanko:

Przy uzupełnianiu danych w Liquidzie popełniłem błąd i wpisałem złą nazwę użytkownika, na którą ma zostać przelany bonus (też moje konto, ale rejestrowane bez kodu promocyjnego). Chciałbym, żeby mi ktoś pomógł napisać maila po angielsku do liquida , chciałem im napisać żeby zmienili ten login, na który pieniądze zostaną wysłane z xxxxx na yyyyy. I czy można tak wogóle ?

Pzdr ????
 
M 4

mazurro89

Użytkownik
Ja też mam pytanie,po ugraniu 125rh dali mi dodatkowe 25$ do kasyna,ja z tego nie korzystałem przez jakiś miesiąc,dzisiaj zmniejszył mi się stan konta,wydaje mi sie ze odjeli ten bonus?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ja też mam pytanie,po ugraniu 125rh dali mi dodatkowe 25$ do kasyna,ja z tego nie korzystałem przez jakiś miesiąc,dzisiaj zmniejszył mi się stan konta,wydaje mi sie ze odjeli ten bonus?
hmm niemożliwe ???? chyba że mowa o bonusie na Casyno, tym 25+25 to wtedy możliwe
 
C 0

ciepeche

Użytkownik
Witajcie !

Mam pytanie do znawców tematu. Otóż z bonusu 75$ korzystalem juz dawno temu , natomiast korzystam w party poker z dodatkowych bonusów. Wczoraj wszedłem u nich w zakłądke bonus offert i widniało tam jakies 25$ , kliknąłem aby pobrać tą kase i zaraz ją otrzymałem. Weszłem na blckjacka i zacząłem grać , aż dobiłem do 105$
zleciłem wypłatę na konto bankowe ponieważ na moneybookers ani netellera nie moge bo nie składałem depozytu. Ile musze miec tych raked hands i gdzie sprawdzić ile ugrałem . A może jeżeli przyjął się przelew tzn. ze dane wypelnilem i czekam to może pieniążki dojdą na konto bez tych RH ??

Liczę na wasze wypowiedzi ????
Pozdrawiam !
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
a odjęło Ci kasę z konta?

ps. min wypłata na konto w banku to $100, a można wypłacać tylko to co ugrałeś ponad bonusowe $25, czyli $80 w Twoim przypadku.. Wsumie to najbardziej opłaca Ci się zrobić depozyt z MB/Netellera/karty i wypłacić sobie daną metodą
 
B 0

benek222

Użytkownik
mam promocje od depozytu 25% do 100$ czy jak wpłacę przykładowo 100$ i dostane 25$ gratis to będę mógł wypłacić te 100$ a grac bonusem? Raked Hands = 10 times the bonus amount co to jest za obrót bonusu .
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
A jak jest z programem partnerskim. Mam z marca 7 osób na tlpoker czyli rozumiem, że 70$. Czy ktoś już wypłacał i czy nie ma z wypłatą problemu? Pozdrawiam.
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
mam promocje od depozytu 25% do 100$ czy jak wpłacę przykładowo 100$ i dostane 25$ gratis to będę mógł wypłacić te 100$ a grac bonusem? Raked Hands = 10 times the bonus amount co to jest za obrót bonusu .
podejrzewam że bonus się uwalnia dopiero po ugraniu rh, wczesniej masz tylko wlasny depozyt
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Czekam juz 4 dni robocze na chajs z PP do Moneybookers. Cos mi sie to przestaje podobac.Napisalem nawet e-maila na [email protected] to wyskoczylo ze taki nie istnieje. Macie jakas rade?
wyślij maila na te 2 adresy, powinni odpowiedzieć
[email protected]
[email protected]

jeśli jednak nie otrzymasz odpowiedzi lub będziesz chciał załatawić sprawe szybciej, możesz zadzwonić do nich (rozmowa po angielsku, ale można się dogadać, połączenie całkowicie darmowe tylko z telefonu stacjonarnego):
00-800-PRTY-PKER czyli
00-800-7789-7537
(wykręcać dokładnie tak jak jest podane)
 
Do góry Bottom