>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

75$ bez depozytu do Party Poker

M 0

mexes

Użytkownik
Mam pytanie: Chciałem wypłacić kase z PP. dostałem kase z liquid poker i nigdy nie wpłacałem żadnych pieniedzy. czy moge teraz wypłacic na Moneybookers czy musze dokonac depozytu??
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
przewertowalem cale 37 stron i mam pytania ???? :
jak sie rejestruje dostaje $50 na start i zeby dostac $25 musze ugrac 500 rh?
i pozniej ten bonus 25 $ musze jeszcze x10 obrocic?
jak wyplacam kase na MB to dzwonia tak samo?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
no ale nie moge zrobic tego z moja komorka?
czy to jakas roznica dla nich?
mozesz ew. z budki tel ;)
przewertowalem cale 37 stron i mam pytania ???? :
jak sie rejestruje dostaje $50 na start i zeby dostac $25 musze ugrac 500 rh?
i pozniej ten bonus 25 $ musze jeszcze x10 obrocic?
jak wyplacam kase na MB to dzwonia tak samo?
zeby dostac bonus $25 musisz ugrac 500 raked hands (gier z pulą con. 1$)
nie musisz już go obracać, jest odrazu do wypłaty!
wydaje mi sie że dzownią głównie wtedy kiedy logowales sie na komputerze z wiecej niz 1 konta. ale moga zadzownic na kom, jesli przy rejestracji na party jako domowy podasz swoj kom, a kom zostawisz pusty albo wpiszesz tam inny nr ;)
jakbys mial inne pytania to pisz



Mam pytanie: Chciałem wypłacić kase z PP. dostałem kase z liquid poker i nigdy nie wpłacałem żadnych pieniedzy. czy moge teraz wypłacic na Moneybookers czy musze dokonac depozytu??
trzeba zrobic depozyt
 
A 0

antilla

Użytkownik
Ja mam pytanie co do MB i wypłaty z Party poker, mianowicie dobiłem do 100$ i miałem juz mozliwos wypłaty wiec zalozyłem konto na MB (zeby było taniej ???? ) (wczesniej przelałem kase na Party poker 10$ ) i z Party poker przelałem ponad 50$ na MB (to zrobilem wczoraj cos koło 20:30) lecz do dzisiaj zada kasa mi nie doszła :-? . Odpowiedzcie na moje pytanie bo jestem zielony w tych sprawach :roll: . Jak był juz taki post to wybaczcie.
 
I 0

imek744

Użytkownik
wiecie może czy się będą czepiać jeżel ja i mój kolega wypłacimy pieniądze na te samo konto bankowe?
hehehe jeszcze się pytasz . Jasne że bedą.. i wam kona poblokują..mozesz wypąłcic na konto bankowe jak dane sie zgadzaja z kona na party poker. :jezora:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ja mam pytanie co do MB i wypłaty z Party poker, mianowicie dobiłem do 100$ i miałem juz mozliwos wypłaty wiec zalozyłem konto na MB (zeby było taniej ???? ) (wczesniej przelałem kase na Party poker 10$ ) i z Party poker przelałem ponad 50$ na MB (to zrobilem wczoraj cos koło 20:30) lecz do dzisiaj zada kasa mi nie doszła :-? . Odpowiedzcie na moje pytanie bo jestem zielony w tych sprawach :roll: . Jak był juz taki post to wybaczcie.
predzej czy pozniej kasa bedzie, raczej predziej;)
 
E 0

eszymek1988

Użytkownik
Ja zrobiłem wszystko według punktów wysłalem skan prawa jazdy i pozniej zauważyłem ze żle podałem nazwisko i ulice bo chciałem uzyc polskich znaków i sie nie wpisały. Ale zmieniłem to i dzisiaj dzwonili do mnie i podałem im date urodzenia. Wiec mysle ze dzisiaj mi dadzą kase. Jak dałem skan prawka to mozna było usunąc zdjęcie i nr . prawka?
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Ile czekaliscie na wyplate z PP? ja zlecilem wyplate w poniedzialek w poludnie i jeszcze nie ma kasy na MB ???? nie wiecie ile moze to potrwac?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ile czekaliscie na wyplate z PP? ja zlecilem wyplate w poniedzialek w poludnie i jeszcze nie ma kasy na MB ???? nie wiecie ile moze to potrwac?
sprawdz czy nie przyszło Ci coś na maila, bo bywa że potrzeba romowy telefonicznej. Jeśli żadnego info nie otrzymałeś pozostaje czekać. Jesli jutro nie dostaniesz kasy możesz napisać na [email protected] (mają polskich tłumaczy) z zapytaniem jak tam Twoja wyplata.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ile czekaliscie na wyplate z PP? ja zlecilem wyplate w poniedzialek w poludnie i jeszcze nie ma kasy na MB ???? nie wiecie ile moze to potrwac?
sprawdz czy nie przyszło Ci coś na maila, bo bywa że potrzeba romowy telefonicznej. Jeśli żadnego info nie otrzymałeś pozostaje czekać. Jesli jutro nie dostaniesz kasy możesz napisać na [email protected] (mają polskich tłumaczy) z zapytaniem jak tam Twoja wyplata.

To na ten e-mail moge pisać do nich po polsku? jak tawk to czy czas oczekiwania jest taki sam?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ile czekaliscie na wyplate z PP? ja zlecilem wyplate w poniedzialek w poludnie i jeszcze nie ma kasy na MB ???? nie wiecie ile moze to potrwac?
sprawdz czy nie przyszło Ci coś na maila, bo bywa że potrzeba romowy telefonicznej. Jeśli żadnego info nie otrzymałeś pozostaje czekać. Jesli jutro nie dostaniesz kasy możesz napisać na [email protected] (mają polskich tłumaczy) z zapytaniem jak tam Twoja wyplata.

To na ten e-mail moge pisać do nich po polsku? jak tawk to czy czas oczekiwania jest taki sam?
no mozna. Podejrzewam ze czeka sie troche dluzej, ja zawsze po ang pisalem, wkonu musi ktos to najpierw przetluamczyc
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Mam kilka pytan:
czy utrzymanie konta w MoneyBookers cos kosztuje?
jaki depozyt musze zrobic na party pokerze zeby moc wyplacic na MB?
czy moze polecicie jakis lepszy sposob wyplaty chajsu z PP?
Z GORY DZIEKI ZA ODP.
 
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Napisalem po polsku to mi odp ze dziekuje za kontakt z supportem i tyle... nie wiem teraz napisalem po ang, ale zaczynam sie martwic o ta kase :-?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Napisalem po polsku to mi odp ze dziekuje za kontakt z supportem i tyle... nie wiem teraz napisalem po ang, ale zaczynam sie martwic o ta kase :-?
nie wiem jak można sie martwić... PartyGaming WYPŁACA kasę ???? czkeaj na odp nich!
 
Do góry Bottom