>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

75$ bez depozytu do Party Poker

iron77 2

iron77

Użytkownik
Zalozylem konto na kolegi dane dokladnie 48 godzin temu i nie dostałem kasy ani zadnego mejla
wydaje mi się Liquid ma jakiś problem w wysyłką kasy. Niech kolega na wszelki wypadek jeszcze raz wypełni formularz (wszystko od kroku 12)
w każdym razie czekaj cierpliwie, niedlugo powinni wszystko zalatwic
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć jak teraz wyglada rejestracja (mój kolega chce sie zarejestrować), chcem wiedziec ile trzeba ugrać RH i czy zmienił się ten kod bonusowy (coś ta 75)
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Możecie mi powiedzieć jak teraz wyglada rejestracja (mój kolega chce sie zarejestrować), chcem wiedziec ile trzeba ugrać RH i czy zmienił się ten kod bonusowy (coś ta 75)
dokładny opis rejestracji, z wlasciwym bonus codem znajdziesz w linku do stronki w moim podpisie. dostajesz $50 na start i $25 po ugrnaiu 500 rh. pozdro
 
szmejek 0

szmejek

Użytkownik
po zalogowaniu, w zakładce &quot;moje tlp.pl&quot; klikniesz kolejna zakładke &quot;zarabiaj pieniądze&quot;, tam pod koniec strony masz swoje linki polecające ????

@sadam
wybacz, tak jakos wyszło :p i zeby nie było, to mój link :p
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Dzisiaj moje zlecenie wypłaty dostało status zrealizowania w tym tygodniu powinna być kasa jak coś wpłynie dam znac


Wlasnie wplynela mi kasa za pierwsza wypłate ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
o myślicie o progresji w blackjacku. Chodzi mi o taką progresję: 1 1 5 25
progresja i blakjack koniec .Wiedzcie ze to jest automat program algorytm ktory wam nieda zbic kokosów. A pozatym niewiemjak wyobrazasz sobie progresje w blackjacu musiał byś postanowić sobie jakies parametry tzn. Nie podbijasz np od 17 pkt ogolnie grałem kiedys w expekcie progresja na ruletke rezultat 1-2-4-8-16-32-64 euro zainwestowane w błoto 7 razy z rzedu kolor czarny a obstawiany był czerwony ???? Progresja w tego typu grach niema sensu za mały zysk do ryzyka.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
mam pytanie:
czy ta weryfikacja numeru musi byc na stacjonarny?
nie moze byc na koma?

pozatym automat gada tylko liczby, a jak sie nie uslyszy to zadzwoni jeszcze raz ? :p
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Nie musisz być właścicielem. Wystarczy, że ten ktoś kto odbierze telefon zapisze kod pin, który poda automat podczas rozmowy, i Ci go poda.
 
Do góry Bottom