>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

75$ bez depozytu do Party Poker

nero9 0

nero9

Użytkownik
Od dzis odradzam ruletke :;/:
Po zmianie softu chyba nie zly przekret na niej zrobili.
I nie mowić ze mam pecha... Bo gdy go mam to bym sie przyznaje mialem pecha, ale w tym przypadku to przekret... Jak zawsze mi sie ich ruletka bardzo podobala, uznawalem ja za jedna z najuczciwszych w internecie tak teraz to ehhh szkoda gadac ????
Szkoda mojej kasy... a kurwa byla w huj potrzebna... ale trudno...
 
V 0

viktor11

Użytkownik
Ja po próbie wypłacenia dostałem takie info:

While approving a cashout request of yours we see that you are cashing out an amount transferred to you by another player on our website via the Inter-Account Transfer feature.

Please note that the Inter-Account Transfer feature is a privilege for all Real Money Account Holders who wish to help their friends on the site who go broke, or want to convert Play Money Players to play for Real Money.

Using this feature for any purpose other than those mentioned above is not encouraged, so please write back to us with a clarification about the same for us to verify the cashout.

We thank you in advance for your cooperation and patience.
kishoresm

Investigations Team for Poker
[email protected]
https://secure.partyaccount.com

NOTE: Please do not disclose your password to any individual/organization claiming to represent or representing &quot;PartyAccount.com&quot;.If you receive any email or phone call from anyone requesting you to provide your password please report it to us immediately. Our Customer Care Department is available 24/7 to assist you via email.


Ktoś pisał, że coś takiego jest tylko gdy się nic nie ugra, ale ja wpłaciłem depozyt 10$ i próbowałem wypłacić całe 60.01$...
POMÓŻ KTOŚ!

Last 20 financial transactions
Date Description Amount Transaction ID Status
04-Apr-07 14:24 ET CASHOUT $60.01 USD 86429678 Success
04-Apr-07 14:21 ET PURCHASE $10.00 USD 86429543 Success
01-Apr-07 15:42 ET Money Transferred from - gijoy1 $50.00 USD 86211557 Success
01-Apr-07 15:42 ET PURCHASE $0.01 USD 86211555 Success

to moje transakcje na PP
 
V 0

viktor11

Użytkownik
nie no ja się nie pakuje w pewną stratę kasy..
Niech Iron się wypowie:
mówił mi, że na 100% wypłacają po wpłaceniu depozytu 10$..
poza tym to ja na razie kasy nie mam ani na na MB ani na PP;/
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
nie no ja się nie pakuje w pewną stratę kasy..
Niech Iron się wypowie:
mówił mi, że na 100% wypłacają po wpłaceniu depozytu 10$..
poza tym to ja na razie kasy nie mam ani na na MB ani na PP;/
TAK, tak mówiłem.
Ale czy ugrałeś 500 rh?? Przecież wyraźnie jest napisane że trzeba ugrać te gierki. Myślałem że masz już ugrane i zastanawiasz się tylko nad spsobem wypłaty. Wtedy jeśli wpłacasz $10, możesz odrazu wyjmować po depozycie (ew. po zagraniu 5 gier, choć raczej nie m problemu nic nie grając zwykle). Gdybyś ugrał RH to nie bylo by problemu ????
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
lol.. to ciekawie..
to muszę aż 500rh rozegrać....:/
Kurde całą kasę przewalę ????
przecież jak rejestrowałeś się w promocji to było to wyraźnie napisane ????
imho najlpeszym wyjsciem bedzie jesli pograsz troche na malych stawkach, podszkolisz sie w pokerze i spokojnie sobie ugrasz te rh, wcale to nie jest takie cięzkie ;)
 
V 0

viktor11

Użytkownik
hehee... a możesz mi na gg trochę wytłumaczyć??
Bo jak próbowałem grać na PLay Money to ten poker trochę się różnił od tego co ja tu gram czasami z kolegami ????
i ciekawe kiedy mi kasę wrócą na konto PP...
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
hehee... a możesz mi na gg trochę wytłumaczyć??
Bo jak próbowałem grać na PLay Money to ten poker trochę się różnił od tego co ja tu gram czasami z kolegami ????
i ciekawe kiedy mi kasę wrócą na konto PP...
napisz im [email protected] jesli będą zwlekać z tym
na mojej stronce masz dział zasady pokera (teraz mam gg wylaczone bo nie jestem w domu)
pozdr
 
V 0

viktor11

Użytkownik
godziny to mnie nie interesują, mogłoby być z 10:p
A ja jaki chyba taki cienki pokerzysta mam szanse to ugrać? ????
Może jakieś poradY? :jezora:
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
godziny to mnie nie interesują, mogłoby być z 10:p
A ja jaki chyba taki cienki pokerzysta mam szanse to ugrać? ????
Może jakieś poradY? :jezora:
jak już mówiłem, moja stronka, dział zasady poker, przejrzyj wszystkie podane tam linki
nie ma złotych porad które w sekunde zamienią cię w pro pokerzyste ???? wazne jest opanowanie, spokoj, trzezwe myslenie

masz tu jeszcze pare filmikow
zasady pokera 1
zasady pokera 2 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15
 
C 0

ciepeche

Użytkownik
graj multiplayer blackjack , łatwo idzie , wiadomo ryzyko jakies jest ale jak 5 graczy przy stole to łątwo wygrać , ja z 25$ zrobiłem ponad 100 w 15minut
 
V 0

viktor11

Użytkownik
ciepeche:
a ja się gra w to? ???? bo ja to nowicjusz w kasynie:p
I nie da się zagrać w BJ na Play Money??
Jesteś jakiś dobry w to, czy ja też przynajmniej bym mógł nie stracić tej kasy? ( bo o zarobku nie śnie nawet ???? )
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Kur.. z tego co zrozumialem na tym darmowym numerze do PP to wyplata przez Moneybookers jest obecnie niedostepna i chyba ta maszynka co gada wymienila jakies inne niedostepne obecnie opcje wyplaty
aha i w momencie kiedy dzwonilem to cofneli mi wyplate
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Kurde zarejestrowałem sie wczoraj około 17 i nie dostałem jeszcze kasy
. Po jakim czasie dostaliście kase na swoje konta wPartyPoker??
 
Do góry Bottom