>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

F 0

fenio

Użytkownik
pomyśl co piszesz,gdyby okradali ludzi to ludzie by tracili swoja kase zas kazdy dostaje od nich za darmo 3euro z ktorego cos moze zrobic :|
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Chodzi mi o finał tej akcji wiec sam pomyśl zanim coś napiszesz...Co z tego że dają 3 euro skoro gościu chce sobie potem wypłacić a kasa znika. Istna fatima było i nima...
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Pomimo tego, że przy rejstracji w polu coutry wybrałem Polonia to po wejściu w Your account w polu tym pojawia się Espana. Już kilkakrotnie próbowałem to zmienić, jednak i tak po wejściu w Your account w polu country jest Espana. Też macie to samo???
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
swoją drogą jestem ciekawy czy mi zwrócą moje 3 euro za postawienie na mecz T.Haas - Berrer, który się nie odbył...Zapewne nie...
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
ja tez mam hehe Espana.dziwne bardzo a pyzatym to ja pare razy wypłacałem a w niedziele zleciłem 60 euro i kasa znikła i słuchu po niej nie ma trochę mnie to denerwuje już powoli.
 
F 0

fenio

Użytkownik
sluchajcie wedlug mnie oni maja ustalone pory wyplacania ,ja na poprzednim koncie dostalem w piatek miedzy 14-15 wiec pewnie wtedy wiekszosc dostaje kase.. BARDZO MOZLIWE ze zaraz otrzymamy swoje pieniadze do 15:00 tak mi sie wydaje...
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Jeju... pofatygujcie się poczytać kilka stron wcześniej, bo schemat narzekań ponawia się co jakiś czas. W temacie jest wyraźnie napisane, że buk JEST WYPŁACALNY ale nie dla każdego w tym samym przedziale czasowym, tyle.
 
zielarz 0

zielarz

Użytkownik
Może to głupie co napisze ale starajcie sie wypłacać okrągłe sumki a nie jakieś 8 euro. Ja zleciłem wypłate dwa razy. Pierwszy raz 10 euro i kasa doszła az po 7 dniach!! moja druga wypłata to 20 euro, a pieniądze doszły po 3-4 dniach.
Jak wynika z całej tej rozmowy ten buk wypłaca pieniądze lecz nie wszystkim tak więc ci co dostali niech sie cieszą a ci co nie to trudno, i tak przeciez nic nie straciliscie bo te 3 euro dostaliscie gratis. Tak więc denerwują mnie komentarze ze jak ktoś nie dostał kasy to został oszukany.
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
Ja nie moge wygrac cos , ciagle stoje w miejscu bo wygrywam do 1 E i tak stan konta sie nie zmienia. Macie moze jakis typ do zagrania zeby bylo duzo kasy do wygrania ... ?
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
nic nie da ci to jesli postawisz na typ, na ktory wszyscy stawiajaa ???? musisz wyczarowac jakis typ , na ktory postawi malo osob , wtedy wiecej ugrasz ????
 
S 0

slawciu_s

Użytkownik
Powiedzcie mi jedną rzecz, założyłem konto wygrałem 10 euro wypłaciłem, założyłem sobie drugie konto na innym IP wygrałem 5 euro wypłaciłem na to samo konto w moneybookers co pierwsza wypłata, ale już z tydzień niee ma kasy, czyli jak myślicie nie można wypłacać z 2 kont na to samo w moneybookers?
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Powiedzcie mi jedną rzecz, założyłem konto wygrałem 10 euro wypłaciłem, założyłem sobie drugie konto na innym IP wygrałem 5 euro wypłaciłem na to samo konto w moneybookers co pierwsza wypłata, ale już z tydzień niee ma kasy, czyli jak myślicie nie można wypłacać z 2 kont na to samo w moneybookers?
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Nie wiem jak ten buk ale w betgunie jak ktoś kombiował to słyszałem że potrafili pogadać z moneybookers i ludziom blokowali konta.
 
Do góry Bottom