>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

luniu 20

luniu

Użytkownik
Dobra no to teraz zobaczymy czy ta firma jest wypłacalna... przed chwilą wypłaciłem 30 E... zobaczymy czy kasa wogóle dojdzie i jak długo bedzie szła. Oczywiście jeżeli dojdzie a mam taką nadzieje to tutaj napisze. !!
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ja czekam na 13 euro od soboty i juz raczej nie ma szans
Kurcze no niegadajcie... ja ucziwie grałem bez żadnych przekrętów. No ale w sumie od niedzieli nie minął jeszcze tydzień. Bo przecież niektórzy na kase czekali 7 dni.
 
roni_10 0

roni_10

Użytkownik
Ja w niedziele wieczorem 7 euro wypłaciłem, kolega 4 euro, nie doszło. W tej chwili już można zacząć się martwić, wcześniej dwie moje wypłaty dochodziły po 2-3 dniach, no ale niektórzy pisali, że i tydzień czekali, więc może jeszcze wypłacą albo zbankrutowali??
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
tez tak mialem...napisalem na suport i oddali 3 euro zamiawst wygranej..
Ale ja kase wypłacałem od nich a teraz się zalogować nie moge.. ładne zagranie z ich strony ale oszuści ???? A więc morał taki wypływa z tego buka: Nie wysilajcie się bo i tak jak uzbieracie np. tak jak ja 30 Euro i zlecicie wypłate to nie będziecie się mogli na konto zalogować. Ja kończe z tymi hiszpańskimi oszustami...
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Ale ja kase wypłacałem od nich a teraz się zalogować nie moge.. ładne zagranie z ich strony ale oszuści A więc morał taki wypływa z tego buka: Nie wysilajcie się bo i tak jak uzbieracie np. tak jak ja 30 Euro i zlecicie wypłate to nie będziecie się mogli na konto zalogować. Ja kończe z tymi hiszpańskimi oszustami...
ja zleciłem dwie wypłaty razem 70 euro ciężko uzbierałem ta kasę i lipa od niedzieli czekam wydaje mi sie ze oni są już nie wypłacalni..bo gdyby nie ta promocja 3 euro za rejestracje to chyba nikt by u nich nie grał ..bo chyba nie ma osoby na tym forum co wpłacała do nich kasę..
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
ja zleciłem dwie wypłaty razem 70 euro ciężko uzbierałem ta kasę i lipa od niedzieli czekam wydaje mi sie ze oni są już nie wypłacalni..bo gdyby nie ta promocja 3 euro za rejestracje to chyba nikt by u nich nie grał ..bo chyba nie ma osoby na tym forum co wpłacała do nich kasę..
Ale chociaż możesz się zalogować?? bo ja nie mogę. Napisałem do nich emaila zobaczymy co odpiszą. A w wiadomości wysłałem screna żeby potwierdzić że rzeczywiście wypłacałem. Ale to i tak napewno nic nie da.. bo są oszustami i tyle !!
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Ale chociaż możesz się zalogować?? bo ja nie mogę. Napisałem do nich emaila zobaczymy co odpiszą. A w wiadomości wysłałem screna żeby potwierdzić że rzeczywiście wypłacałem. Ale to i tak napewno nic nie da.. bo są oszustami i tyle !!
_________________
mogę sie zalogować i mam jeszcze parę euro na koncie i nie wie co teraz .musze chyba do nich napisać ale wątpi by cos to pomogło
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Dajcie sobie spokój.Jak zawsze na początku niektórzy mieli szczęście, że
wypłacili parę groszy ,reszta niech zapomni o wypłatach.Polska husaria
najechała i zrobiła co swoje.:spokodfhgfh:
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
zakładaja wszyscy po miliard kont...to blokuja;/
Ty umiesz za przeproszeniem czytać 2 posty wyżej ..... nie wiem jak inni polacy ale ja miałem założone 1 konto i grałem uczciwie. że ty zakładasz kilka kont to nie znaczy że ja to robie.
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Ty umiesz za przeproszeniem czytać 2 posty wyżej ..... nie wiem jak inni polacy ale ja miałem założone 1 konto i grałem uczciwie. że ty zakładasz kilka kont to nie znaczy że ja to robie.
nie mowie ze akurat Ty masz zalozyles kilka kont....a Ty tez teraz mowisz ze ja zakładam kilka
 
niegazowany 0

niegazowany

Użytkownik
Dajcie sobie spokój.Jak zawsze na początku niektórzy mieli szczęście, że
wypłacili parę groszy ,reszta niech zapomni o wypłatach.Polska husaria
najechała i zrobiła co swoje.
Bardzo fajnie to podsumowałeś. mariobross111
I znowu kłótnie...uspokójcie sie i nie oskarżajcie nawzajem po to i tak już nie pomoże.Ale Herbatnik ma racje bo byli tacy co zakładali i nawet sie tym chwalili na forum . I dlatego mamy jak mamy .Wracając do tematu napisałem meila ale narazie nie mam odpowiedzi .
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Po co wy piszecie ze was okradli złodzieje itp ??
Przecież nic nie wpłaciliscie, nic nie straciliscie, potraktujcie to jaki zabawe...
 
Do góry Bottom