>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

B 0

bluering

Użytkownik
Tak otrzymałem kasę 3 Euro mam na koncie. A link już zmieniłem sorry nie zauważyłem ze to ref bo link kopiowałem. Email przyszedł do mnie po ok 20 min na o2.pl. Wiem, że oferta uboga ale już na to nic nie poradzę.
 
M 0

montepaschi

Użytkownik
mam pytanie nie wiem jak wypełnić pola:

city:
City:

w &quot;city&quot; należy podać region z jakiego pochodzę czyli województwo a w &quot;City&quot; trzeba podać miasto w którym się mieszka ??, proszę o pomoc ????
 
B 0

browar112

Użytkownik
Ej dostal ktos to trzy euro czy to sciema/?
Potwierdzam 3 euro na koncie!! zna ktos warunki obrotu i minimalna wypłate??
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
oferta...nie, tam nie ma żadnej oferty ???? Ale 3 ojro na koncie jest. MAm nadzieję, że w ciągu kilku dni znajdą się tam jakieś fajne mecze do typowania;]
 
T 0

tomixx

Użytkownik
jest liga hiszpanska ale ja na dzis obstawilem setubal z portugali moze cos wygram :/ ale dziwnie sie gra nigdzie kursow nie widze :/ tak jakby to byla nowa strona
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
też postawiłem setubal- odziwo za 3 euro do wygrania 12E tak jak by kurs był 4.0? cos mi sie to nie widzi:p w innych bukach na ten typ kurs 1.68 ale tutaj chyba kursy rządzą sie swoimi prawami
mecz zaczyna sie o 20:45 wiec tym co jeszcze niepostawili radze postawic bo następne typy do obstawiania za 5 dni ????
 
Do góry Bottom