>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

misiax 0

misiax

Użytkownik
Dziwne trochę. jeden mecz mi nie wszedł i mam na kocie -2 euro po czym dziś tak dla jaj chciałem zobaczyć coś i przypadkiem puściłem kupon za 3 euro i na koncie mam -5 euro o_0 kurcze żebym tylko nie musiał tych 5 euro im wpłacić ???? Dziwny buk !!! ja go już unikam ????
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
mam na tym shicie 26.62 euro z tego bonusa , ale nawet nie wiadomo od ilu jest wyplata , raz pisza ze od 25 a raz ze od 100 . heh pozatym wczoraj mozna bylo obstawiac na sobotni mecz barcy i oni to rozliczali jako wygrane , dziwny buk. wyplacal ktos stamtad?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Chyba nikt nie wypłacał od nich---a tak swoją drogą to wątpliwa sprawa żeby byli wypłacalni , tym bardziej ,że takie błędy popełniają jak opisujesz.
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
jakos nie mam przekonania zeby tam podawac jakiekolwiek dane mojego konta ;)
na mb nie mozna przelewac wiec sobie raczej daruje.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zawsze można spróbować wypłacić jeśli się ugrało troszkę grosza&gt;myślę ,że nie ma podstaw obawiać się o konto (a może ci swoje dać ) hehe:jezora: , może nie są wypłacalni , ale obaw nie trzeba mieć,że nam kasę zwiną z konta.
 
B 0

browar112

Użytkownik
Helo.endriu mala rada.jak dajesz screena to nie dawaj nazwy swojego uzytkownika oraz koloru ktory preferujesz ???? bo moga ci pozniej zmieniac hasla jak nie wiem co:/ to jest Polska!!
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
Helo.endriu mala rada.jak dajesz screena to nie dawaj nazwy swojego uzytkownika oraz koloru ktory preferujesz ???? bo moga ci pozniej zmieniac hasla jak nie wiem co:/ to jest Polska!!
przecież nie ma tam meila na który się rejestrowałem, ale chodzi o to że powiedzcie mi co mam dalej zrobić, bo już niby się zarejestrowałem, przyszedł meil, potwierdziłem, ale nie wiem jakie jest hasło do logowania, ponieważ żadnego hasła nie dawałem, co mam zrobić ?
 
tamlin 0

tamlin

Użytkownik
a wie ktos moze dokladnie ile wynosi minimalna wyplata ? bo sa dwie wersje ale moze sie ktos orientuje
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
Wyskakuje mi cos takiego nie wiem co robic???

Por motivos de seguridad, sólo permitimos una cuenta por dirección IP en Apostandum. Te pedimos que contactes con nuestro servicio de soporte al usuario citando el código de error (10002) para que puedan crear tu cuenta manualmente.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Do wypłaty trzeba wpłacić depozyt w wysokości co najmniej 15euro i raz go obrócić. Oferta na zakłady żenująca, nawet nie można napisać, że kiepska.
 
Do góry Bottom