>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

xavi90 186,7K

xavi90

Znawca - Boks
Powiedzcie mi jedną rzecz, założyłem konto wygrałem 10 euro wypłaciłem, założyłem sobie drugie konto na innym IP wygrałem 5 euro wypłaciłem na to samo konto w moneybookers co pierwsza wypłata, ale już z tydzień niee ma kasy, czyli jak myślicie nie można wypłacać z 2 kont na to samo w moneybookers?
No nie żartuj, przecież to idiotyczne pytanie.. Równie dobrze możesz spytać czy możesz wyłudzić od nich ile kasy ile tylko sie da.. ????⛔
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Hej mam pytanie... kto wie jak tutaj rozliczają mecze pucharowe tzn. czy dogrywka też się liczy?.. bo postawiłem w meczu Chelsea - Liverpool remis i do 90 minuty faktycznie było 1-1 ciekawe jak mi to rozliczą ??
 
M 281

mkow14

Użytkownik
Naprawde nie wiem co sie dzieje... Pisze nadal ale zero odpowiedzi... Odpuszcze bo szkoda nerwów. Dzieki za pomoc, gratuluje tym, którym udało się wypłacić. Życze dalszych wygranych.
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Co tak ucichło o tym buku ?? ???? Mam pytane chciałbym wypłacić 30 Euro to moge na MB? czy musze na konto bankowe??
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
ja tez mam pytanie, czekam na rozliczenie kuponu juz tydzien. Dalem Luczak, Peter - Starace, Potito Ferrero, Juan Carlos - Garcia-Lopez, Guillermo Melzer, Jurgen - Volandri, Filippo w tym 2 mecze weszly i 1 przelozony. w My bets pisze ze wygralem 1.8e ale na koncie nie ma kasy ;/
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
ja tez mam pytanie, czekam na rozliczenie kuponu juz tydzien. Dalem Luczak, Peter - Starace, Potito Ferrero, Juan Carlos - Garcia-Lopez, Guillermo Melzer, Jurgen - Volandri, Filippo w tym 2 mecze weszly i 1 przelozony. w My bets pisze ze wygralem 1.8e ale na koncie nie ma kasy ;/
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że kase dostaniesz dopiero wtedy jak ten mecz co przełożyli odbędzie się........ oczywiście musi być dobrze wytypowany.
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
ja tez mam pytanie, czekam na rozliczenie kuponu juz tydzien. Dalem Luczak, Peter - Starace, Potito Ferrero, Juan Carlos - Garcia-Lopez, Guillermo Melzer, Jurgen - Volandri, Filippo w tym 2 mecze weszly i 1 przelozony. w My bets pisze ze wygralem 1.8e ale na koncie nie ma kasy ;/
Ja postawiłem dokładnie ten sam stolik co Ty. Też mam w My Bets napisane, że wygrałem, ale 1,8.. czegoś. Tzn nie ma podanej jednostki.

Może jest tak jak pisze kolega, czekają aż te mecz się odbędzie... ale nie znam się na tenisie i czy to nie jest przypadkiem tak, że gracz kreczujący w takim turnieju po prostu odpada z dalszej gry?
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
to jak będzie z tymi wypłatami możę zbankrutowali ???? bo od niedzieli nie ma wypłaty a jest piątek :/
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
to jak będzie z tymi wypłatami możę zbankrutowali ???? bo od niedzieli nie ma wypłaty a jest piątek :/
Jeszcze tydzień nawet nie minał trzeba poczekać bo przecież niektórzy po 7 dniach dopiero dostawali wypłate..
 
shen 408

shen

Użytkownik
kurcze dlaczego ta strona apostandum mi nie chce wejsc ? laduje sie strona chwile,a po chwili nic nie wyskakuje a w lewym dolnym rogu przegladarki wyswietla mi sie &quot;zakonczono&quot; ktos wie o co chodzi ? ma ktos taki błąd ?
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
kurcze dlaczego ta strona apostandum mi nie chce wejsc ? laduje sie strona chwile,a po chwili nic nie wyskakuje a w lewym dolnym rogu przegladarki wyswietla mi sie &quot;zakonczono&quot; ktos wie o co chodzi ? ma ktos taki błąd ?
U mnie wszystko normalnie.. wchodze przez przeglądarke Netscape oczywiście.
 
crosis 0

crosis

Użytkownik
kurcze dlaczego ta strona apostandum mi nie chce wejsc ? laduje sie strona chwile,a po chwili nic nie wyskakuje a w lewym dolnym rogu przegladarki wyswietla mi sie &quot;zakonczono&quot; ktos wie o co chodzi ? ma ktos taki błąd ?
To samo u mnie :/ W IE7 i w FF3...
 
Do góry Bottom