>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

prezes007 0

prezes007

Użytkownik
Atlanta Hawks - Boston Celtics

Duża pula sie robi !! A tutaj pewna 2222222 wiec polecam postawic na Boston Celtics !

No i po co wypisujesz takie głupoty, że Boston Celtics są pewniakiem. Mecz wygrali koszykarze z Atalanty, a Ty okazałeś się zwykłym naciągaczem. Na 100% obstawiłeś wygraną Atalanty i chciałeś aby jak najwiecej osób obstawiło przeciwko.

Mam nadzieję, że nikt nie dał się na to nabrać. Dobrze by było aby takich pseudo-użytkowników karać, a także zakazać przynajmniej w tym temacie podawania swoich typów, bo się zrobi zaraz wielki śmietnik ( jeśli jeszcze go nie ma).
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
No i po co wypisujesz takie głupoty, że Boston Celtics są pewniakiem. Mecz wygrali koszykarze z Atalanty, a Ty okazałeś się zwykłym naciągaczem. Na 100% obstawiłeś wygraną Atalanty i chciałeś aby jak najwiecej osób obstawiło przeciwko.

Mam nadzieję, że nikt nie dał się na to nabrać. Dobrze by było aby takich pseudo-użytkowników karać, a także zakazać przynajmniej w tym temacie podawania swoich typów, bo się zrobi zaraz wielki śmietnik ( jeśli jeszcze go nie ma).
Słuchaj boston był favorytem w tym meczu, wiele osób z forum postawiło nawet handi na boston a kursy na celtic były po 1.20 więc o co chodzi, możliwe że chciał coś wygrać ale bez przesady nie obwiniaj go że zdarzyła się niespodzianka .. ????
 
M 4

mazurro89

Użytkownik
Utworzyłem nowy &#39;stolik&#39; i postawiłem w nim na MU za 3E.Teraz pod napisem total cash mam 12E,co to oznacza? To pula tego stolika czy to suma,którą mogę wygrać kiedy trafie typ?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Utworzyłem nowy &#39;stolik&#39; i postawiłem w nim na MU za 3E.Teraz pod napisem total cash mam 12E,co to oznacza? To pula tego stolika czy to suma,którą mogę wygrać kiedy trafie typ?
Pula całego zakładu. Ta pula bedzie wzrastać wraz z kolejnymi oobami, które będą chciały podać swój typ i będzie podzielona pomiedzy osoby, ktore poprawnie wytypują zwycięzcę.

Im więcej osób będzie stawiało tak jak Ty, tym Twoja ewentualna wygrana będzie mniejsza. Im więcej osób będzie stawiało inaczej niż Ty, tym masz szanse na większą wygraną.
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
Słuchaj boston był favorytem w tym meczu, wiele osób z forum postawiło nawet handi na boston a kursy na celtic były po 1.20 więc o co chodzi, możliwe że chciał coś wygrać ale bez przesady nie obwiniaj go że zdarzyła się niespodzianka .. ????
Możliwe że Boston był faworytem, tego nie wiem, bo nie interesuję się koszykówką. Ale nie wiem jaki cel miało napisanie tego postu. Bo osoby, które może skusiły się na obstawienie wygranej Bostonu, w przypadku wygranej, dzieliłyby się kasą. A im wiecej osób stawia na konkretną drużynę tym mniej kasy. Co działa na niekorzyść Herbatnika (chyba że sam obstawial przeciwnie).
Napisałem tego posta pewnie pod wpływem emocji :jezora: bo gdy zobaczyłem &#39;to jest pewna 2 (czyli Boston)&#39; a mecz wygrała Atalanta to nasuwał mi się jeden wniosek. Więc moje pytanie: jaki to był pewniak??:???: Takie pisanie najbardziej mnie denerwuje:p

No ale dobra, już koniec tematu.:spokodfhgfh:
 
xavi90 200,3K

xavi90

Znawca - Boks
Zauważyłem że mają taką ofertę:


Tam taki burdel jest, że pewnie trochę osób się załapie na ten bonus ;) Sam już wysłałem opinię, zobaczymy jak to będzie.
Raczej to nie działa, sam wysłałem im dwa razy z tydzień temu i nic :-|
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Mam takie pytanie. Postawiłem wczoraj na stolik z 3 meczami tenisowymi. 2 mecze mi weszły, w jednym był krecz. Moje pytanie brzmi: jak ten bukmacher traktuje krecze? Ponieważ krecz był wczoraj, a nad moim typem nie ma żadnego wyniku. Pozostałe (z dzisiaj) już są dodane.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Przegrana tego co kreczował. Przynajmniej w moim przypadku tak było i też czekałem na rozliczenie tego zakładu ponad dobę.

Dostał ktoś może wypłatę od nich wczoraj lub dziś???
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Rzeczywiście. Mieliście rację z tym moim przypadkiem. Aż dziw mnie wziął, że nikt oprócz mnie nie zagrał na DW w finale Monte Carlo. Cóż...
Teraz skolei ciekawi mnie kiedy i czy w ogóle rozliczą mi spotkanie Ferrero - Garcia-Lopez, które miało odbyć się wczoraj, jednak zostało odwołane. Krecz Djokovicia z Monte Carlo rozliczali z 4 dni, to tutaj będą się namyślać pewnie z tydzień... :p
 
Do góry Bottom