>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 EURO za rejestrację. Apostandum.com

dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Teraz skolei ciekawi mnie kiedy i czy w ogóle rozliczą mi spotkanie Ferrero - Garcia-Lopez, które miało odbyć się wczoraj, jednak zostało odwołane. Krecz Djokovicia z Monte Carlo rozliczali z 4 dni, to tutaj będą się namyślać pewnie z tydzień... :p
Też grałem mecz Ferrero... i jak rozliczyli wreszcie ten krecz Djokovica? Zwrot po kursie 1 czy przegrana pokonanego?
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Kurde, ludzie nie piszcie tu, co po chwila, że zleciliście wypłatę 10 sekund temu i nic nie przyszło. Ktoś już pisał, że wypłata szła mu 7 dni. Więc oznacza to, że buk jest wypłacalny i realizuję wypłaty nawet do 7 dni!!
 
samadi 2

samadi

Użytkownik
Popieram, Luki w tym temacie napisał 10 podobnych postów ...
Dochodzi wam emaila z aktywacją bo nie chce mi dojść ;/
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
Samandi lepiej pisac o takim czyms w tym temacie niz robic 2 kanta zeby reszczie zablokowali promo!! pomysl kretynie zanim cos zrobisz !!
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
Niby dlaczego?? bo ktos mnie obraza o ja mam sie na to patrzec z boku??
Patrząc z boku moge powiedzieć, że to ty obraziłeś Samandiego uzywając słowa kretynie, podczas gdy on napisał tylko że wystarczy już pisania o jednym i tym samym. Może na tym zakończmy te bezsensowne dywagacje.
 
M 281

mkow14

Użytkownik
Przestańcie sie kłucic, bo zaraz admin zamknie temat i tyle z tego bedzie! A ja ponawiam swoje pytanie: Co mam zrobić jak zlecilem wypłate w 2 tygodnie temu w czwartek a do dzisiaj nie mam pieniedzy??
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Przestańcie sie kłucic, bo zaraz admin zamknie temat i tyle z tego bedzie! A ja ponawiam swoje pytanie: Co mam zrobić jak zlecilem wypłate w 2 tygodnie temu w czwartek a do dzisiaj nie mam pieniedzy??
Napisac do supportu?
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Przestańcie sie kłucic, bo zaraz admin zamknie temat i tyle z tego bedzie! A ja ponawiam swoje pytanie: Co mam zrobić jak zlecilem wypłate w 2 tygodnie temu w czwartek a do dzisiaj nie mam pieniedzy??
mkow, napisałeś wcześniej, że zleciłeś wypłatę 80 euro, a gdzieś czytałem, że przez MB można wypłacić do 25 euro. Wiem, że niektórzy wypłacali więcej, ale były to kwoty niewiele większew od tych 25 euro. 80 w porównaniu do tamtych to już spora sumka. Może to jest powodem. Odjęli ci kasę z konta gracza???
 
M 281

mkow14

Użytkownik
Odjeli mi, a co najgorsze teraz nie moge sie zalogowac na konto. Pisałem do supportu juz 4 razy ale żadnej odpowiedzi. Żadnych przekrętów nie robiłem.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
To dziwne, że nie możesz się zalogować. Ja również zleciłem im wypłatę, a z logowaniem nie ma problemu. Ja na twoim miejscu pisałbym do nich dalej. Może będą mieli dość twoich maili i w końcu wypłacą ???? . Innego rozwiązania niestety nie widzę.
 
Do góry Bottom