>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2betdsi 10$ FREE ND

Status
Zamknięty.
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ja wczoraj sie zarejstrowalem i dostalem 27,56 postawilem to na koszykowke i wygralem 58.26 ???? Chciałem to postawic na tripla, ale cos mi nie chcialo przyjac kupony wiec sie wkurzylem i poszedlem na mecz;P Teraz patrze a na koncie mam 250 zl:d Jednak przyjeli ten kupon i wygrałem &lt;lol&gt;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Dla zainteresowanych, małe info - odpowiedź na pytanie czy moge dostać darmowe 10$:

CS - Gabriel: it will be credited tomorrow after 7am EST
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
tera pytanko takie jak sie liczy obrót, musze w sumie zagrać za 100$ czy jak?? bo zagrałem za 10$ na NBA wygrałem i miałem 19$, potem dałem 19$ na remis Lecha i miałem 59$, zagrałem za 19 na NBA i nie weszło, i drugi kupon za 40 na under w NBA i wygrałem 76$, czy mam już obrót ???? ) ?
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Gdzie tam pisze jak puszczam kupon ile mam do wygrania ???????????
Obok stawki masz po prawej &quot;TO WIN&quot; i pod spodem masz $$ ile możesz wygrać tylko musisz dodać stawkę+wygraną bo oni pokazują tylko wygraną na czysto.
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
lipek14: a nie łaska spojrzeć na stronę ?? z tego co pamiętam wystarczy wejść w &quot;Cashier&quot;, wypłatę i tam jest wszystko opisane ... ogólnie to żal czytać ten temat, w kółko powtarzają się te same pytania ... dostajecie kasę za free to zainteresujcie się trochę, jeśli coś jest napisane po angielsku to polecam jakiś słownik, znajomość kilku podstawowych słów z tematyki &quot;bukmacherka&quot; na pewno przyda Wam się w przyszłości bo jeszcze wiele firm nie ma polskiego softu a i na chat&#39;cie tylko w języku angielskim się dogadacie ...
no i może jakiś mod zainteresowałby się tematem ... bo ja rozumiem że jedna osoba nie może zrozumieć dlaczego w kuponach ma pokazany tylko czysty zysk a nie zysk+stawka, ale jeśli powtarzają się po 2 takie pytania na każdej stronie to coś jest nie tak !!
sorki za offtopa ... ale widząc tak wielu user&#39;ów którzy zamiast przeglądnąć temat bez zastanowienia wstawiają nowe posty z tymi samymi pytaniami ma się ochotę czasem coś napisać
lipek14 :
5. For Bank to Bank wire transfers the fee will be:
Payout amount requested x .005 + $55 = fee // kwota którą wypłacasz x .005 + $55, przykładowo: dla wypłacanych $100 koszty tej transakcji wyniosłyby: 100 x .005 + $55 = $55.5 ... chyba nie popełniłem tu żadnego błędu więc jak widać wypłata na konto jest nieopłacalna // edit: minimalna opłata wynosi $65, więc widocznie te obliczenia co podałem powyżej trzeba by podciągnąć do tej kwoty, lepiej zrezygnować z tego rodzaju wypłaty bądź też dopytać się na livechat&#39;cie
Minimum fee = $65 // minimalna opłata
Maximum fee = $300 // maksymalna opłata
PS: jak dla mnie ten buk to jeden z gorszych któe widzialem ... po pierwsze strona chodzi masakrycznie wolno, po drugie uboga oferta, po trzecie opłaty pobierane przy ewentualnych wypłatach to totalna porażka !!
jedyny plus: ruletka, blackjack ... seria 5xczerwone w ruletce to max co mi się przytrafiło, w porównaniu do ruletek w innych kasynach/bukach tutaj wygląda to naprawdę dobrze
pozdrawiam,
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
zauwazyłem taką ciekawostke i ją sprawdziłem, a mianowicie mozna przesyłac kase między kontami w pokerze wpisujemy konto gracza i sume. od 20-200. Niestety może to być gratka dla ludzi zakładających multikonta ale to chyba firma sprawdzi. Ja osobiście tez troche &quot;oszukałem&quot; bo jak to zauwazyłem a miałem na koncie juz 80 $ wszystko obrócone juz chciałem wypłacać, powidziałem dla znajomego zeby tam konto załozył i sobie spróbował na kasynie pograc za te 10 $, i co on zrobił pomnożył to do 282$ hehe na slotach.I przesłal mi 200$ na moje konto z 3 minuty było u mnie. Pomyslałem sobie ze moze byc cos nie tak ze buk moze mi konto przyblokowac to wpłaciłem do nich 50 $ przez MB zleciłem wypłate po godzinie jeszcze troche pograłem w casynie przegrałem z 20 $. Poszło na MB 310$ i własnie sprawdzam i jest na koncie ???? bardzo szybko ale mysle ze to dlatego ze wpłaciłem. Pozdrawiam i przepraszam ze sie tak rozpisałem.
 
P 0

pawelwerp

Użytkownik
a jeszcze jedno 15 $ pobrali za wpłate przez mb dopiero sie doliczyłem, ale juz za wypłate chyba nic nie policzyli musieli po niezłym kursie policzyc dolara, bo razem po odjęciu tej bardzo dużej prowizji mam 819 zł. połowe to wsumie kumpel dostanie ???? tak na koniec Buk dał zarobić, normalnie bym nie wpłacał tych 50$ ale ze dobre opinie ma to wpłaciłem. Bo przeciez łatwiej sie kłucic z suportem jak cos sie wpłaciło ???? ogólnie słaby buk nie zagram tam nigdy więcej. straszne prowizje biorą. A jesli chodzi o wypłate to jeszcze dodam ze chyba załapałem sie na tą darmową wypłate w piątki przed 3 am. a tak to tez prowizje sie płaci 15$ od sumy 0-500$.
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
a jeszcze jedno 15 $ pobrali za wpłate przez mb dopiero sie doliczyłem, ale juz za wypłate chyba nic nie policzyli musieli po niezłym kursie policzyc dolara, bo razem po odjęciu tej bardzo dużej prowizji mam 819 zł. połowe to wsumie kumpel dostanie ???? tak na koniec Buk dał zarobić, normalnie bym nie wpłacał tych 50$ ale ze dobre opinie ma to wpłaciłem. Bo przeciez łatwiej sie kłucic z suportem jak cos sie wpłaciło ???? ogólnie słaby buk nie zagram tam nigdy więcej. straszne prowizje biorą. A jesli chodzi o wypłate to jeszcze dodam ze chyba załapałem sie na tą darmową wypłate w piątki przed 3 am. a tak to tez prowizje sie płaci 15$ od sumy 0-500$.

dostałes pieniądze na moneybookers .. keidy wypłacałes i ile trwała wypłata .. ja zrobilem obrót ok 125 $ .. i mam na koncie 110 $ wypłaciłem 100 $ wypłate przyjeli ale jeszcze nic mi nie odjeło z konta .. trzeba płacić jakieś oplaty ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom