>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2betdsi 10$ FREE ND

Status
Zamknięty.
U 0

ulis

Użytkownik
krótko Ci to streszcze, muszą zweryfikować konto, czyli &#39;przejrzeć&#39; i dostaniesz bonus i tyle... musisz czekać.. z reszta ja tez bo tak samo mi odpisali .. ;]
 
O 9

oshea123

Użytkownik
mam pytanie dostałem bonus wybrałem walutę w euro i dostałem 7,86
grałem w three card poker i mam juz 30 euro miałem nawet 40 ale przegrałem i mam 30 jak myślicie obróciłem bonusem 10x czy moze wiecie gdzie sie sprawdza ile jeszcze zostało do obrotu
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mam pytanie dostałem bonus wybrałem walutę w euro i dostałem 7,86
grałem w three card poker i mam juz 30 euro miałem nawet 40 ale przegrałem i mam 30 jak myślicie obróciłem bonusem 10x czy moze wiecie gdzie sie sprawdza ile jeszcze zostało do obrotu
musisz sobie zliczyć, przecież jak grasz w pokera to łatwo się liczy musisz postawić łącznie za 70,86ojro !
edit: albo wejdź w My History i tam masz wszystkie zakłady ????
 
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
Ściągnąłem sobie klienta pokera bo tam latwo wygrac jest. Loguje sie i wyskoczylo mi &quot;you are banned&quot; jesli uwazam to za niesprawiedliwe prosze o maila buahaha moze jakis blad
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wiecie może dlaczego zakladu nie moge obstawić?

chciałem za 19$ i tyle mam na koncie

This bet can&#39;t be accepted because Balance Exceeded
 
I 1

icytower77

Użytkownik
kiedy dostaliscie kase?
bo ja nic nie dostałem, mejla potwierdzającego też nie dostałem, nadal to aktualne j4est?
Chyba juz nieaktualne z tego co gadałem z gosciem na chacie o ile go dobrze zrozumialem ale z tego co pisał to ze promocja była na okreslony czas i już jest zakmnieta. Ja sie dzis rano rejestrowałem, potwierdzenie przyszło ale kasy nie ma i chyba nie bedzie napewno
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
Jak to jest z tym obrtotem nalezy x10 postawic to co dostajemy na pocztek czy pomnozyc przez czyli z 10 usd aby wyplacic ma byc 100??
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Jak to jest z tym obrtotem nalezy x10 postawic to co dostajemy na pocztek czy pomnozyc przez czyli z 10 usd aby wyplacic ma byc 100??
masz zagrać za 100$ jeśli tego dokonasz to możesz grać dalej i wypłacić kiedy chcesz lub od razu po dokonaniu obrotu czyli postawieniu tych 100$ możesz sobie wypłacić
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Napisalem dzis na live i odpowiedzieli mi ze bonus dostana osoby ktore nie sa na jakiejs tam liscie adresow e-mail i ze jezeli mnie nie ma to dostane wkrotce.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Napisalem dzis na live i odpowiedzieli mi ze bonus dostana osoby ktore nie sa na jakiejs tam liscie adresow e-mail i ze jezeli mnie nie ma to dostane wkrotce.
Pisałem im teraz na chacie ze rano mi pisali ze kasa będzie, teraz pisałem to mi odpisali ze mnie przepraszają ze promocja była do wczoraj...
Niech sie ktoś jescze zapyta zeby byłą janośc.
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
potwierdzam promocja nie aktualna oto rozmowa z przed chwili.
hi promotion free 10$ is actual ?
CS - Mario: Sir i am sorry but that promotion is no longer available, it was cancelled yesterday as per Management&#39;s decision
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom