>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2betdsi 10$ FREE ND

Status
Zamknięty.
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Ta strona jest jakas poj*** Zarejestrowałem się wczoraj i postawiłem te 27 pln na koszykówke. Wygrałem 58 pln i chce je postawić na piłkę nożne i pisze mi tak: This bet can&#39;t be accepted because Balance Exceeded. Przeciez jak kur** mam kase to o co im chodzi??
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
nieaktualne, ogólnie trochę ściemniają. Mówią, że bonus jest tylko dla ludzi ktorzy byli na jakiejs tam liscie ... co raczej nie jest prawda bo wczoraj jak sie ktos zarejstrowal dostawal jeszcze bonus
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ja na razie kasy nie mam ale po kontakcie z live supportem Vicky napisala zebym skontaktowal sie pozniej bo pracuja nad tym zeby na wszystkich kontach dodac. Czyli promocja trwa :-D
 
U 0

ulis

Użytkownik
CS - Lowell: you will receive your bonus later today if your account applies
&#39;otrzymasz swój bonus później jeśli Twoje konto...&#39; ;| Wtf ? ktoś mógłby pomóc ? :p
napisałem do supportu bo nie miałem kasy jak się zarejestrowałem i oto co mi odpisali.. ;p
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
trzeba poczekac az zweryfikuja konta,
tak mi na livechatcie powiedzieli,
zarejestrowalem sie dzisiaj, jak dostane kase to napisze.
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
wczoraj se zarejestrowałem i kasa była, zrobiłem z tego na NBA 17$ i dzisiaj dałem 17$ na remis Lecha i mam 59$ ???? Zleciłem wypłate 40$ na mb może dojdzie warto spróbować ???? bo pewnie wsaystko bym przegrał a tak to moze kasa dojdzie i jeszcze mam 19$ ???? jak kasa bedzie albo nie bedzie to dam znać ????
edit : po zleceniu wypłaty mi pisało : Status: Your request has been filed successfully. It will soon be processed by our Customer Service Department. czyli ze wszytko dobrze ale na koncie dalej mam 59 a powinienem miec 19...ktos wie o co chodzi??
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
wczoraj se zarejestrowałem i kasa była, zrobiłem z tego na NBA 17$ i dzisiaj dałem 17$ na remis Lecha i mam 59$ ???? Zleciłem wypłate 40$ na mb może dojdzie warto spróbować ???? bo pewnie wsaystko bym przegrał a tak to moze kasa dojdzie i jeszcze mam 19$ ???? jak kasa bedzie albo nie bedzie to dam znać ????

edit : po zleceniu wypłaty mi pisało : Status: Your request has been filed successfully. It will soon be processed by our Customer Service Department. czyli ze wszytko dobrze ale na koncie dalej mam 59 a powinienem miec 19...ktos wie o co chodzi??
wykonałeś obrót 10 x ???? min kurs 1.5 ??
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
wczoraj se zarejestrowałem i kasa była, zrobiłem z tego na NBA 17$ i dzisiaj dałem 17$ na remis Lecha i mam 59$ ???? Zleciłem wypłate 40$ na mb może dojdzie warto spróbować ???? bo pewnie wsaystko bym przegrał a tak to moze kasa dojdzie i jeszcze mam 19$ ???? jak kasa bedzie albo nie bedzie to dam znać ????

edit : po zleceniu wypłaty mi pisało : Status: Your request has been filed successfully. It will soon be processed by our Customer Service Department. czyli ze wszytko dobrze ale na koncie dalej mam 59 a powinienem miec 19...ktos wie o co chodzi??
to oznacza że twoja wypłata jest w trakcie ... zostało przekazane do specjalnego działu gdzie rozpatrzą wypłatę, ale skoro nie masz obrotu to możesz jeszcze nie wypłacić :-D
 
mocko 0

mocko

Użytkownik
A ja mam takie pytanko w bonusie mamy 10$i to je mamy obrocic zeby wygrac. Wiec jak gramy np kupon za 10$ wygrywamy np 20 i znowu kupon za 10 i wygrywamy 20 to czy te 20$ mozna wyplacic a te 10$ zostawiac na koncie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom