>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2betdsi 10$ FREE ND

Status
Zamknięty.
pavelw 10

pavelw

Użytkownik
jak zwykle pewnie przez polakow bo jak sie dopadna to kazdy z torbami by poszedl ???? ale co kto na to poradzi...
 
chlorek_potasu1 11

chlorek_potasu1

Użytkownik
Napisalem dzis na live i odpowiedzieli mi ze bonus dostana osoby ktore nie sa na jakiejs tam liscie adresow e-mail i ze jezeli mnie nie ma to dostane wkrotce.
sciema, by baba napisala ze rozdali wszystkie bonusy wczoraj do godziny 2 w nocy , wiec za bardzo nie wiem o co w tym, chodzi ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Ja bym chciał się dokłądnie dowiedzieć co do sprawy wypłaty bo jakoś niejasno w tym temacie jest napisane. Trzeba dokonać depozytu i przesłać skan dowodu ?
 
suchy176 19

suchy176

Użytkownik
Ja sie zarejstrowałem i kasy nie mam pisałem do supportu i odpowiedzieli mi ze tylko dla tych co dostali maila na skrzynke wiec nie wiem dlaczego tak :/
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
omg czlowieku poczytaj temat, juz chyba 10 raz to samo pytanie
edit: już gadałem z live chatem i jeżeli pieniądze nie zostaly odjęte z konta to nie ma sie zrobionego obrotu i skan żaden nie jest potrzebny. Sorki ???? brakuje mi 2$ do obrotu i liczą sie tylko zakłady rozliczone!!
 
L 0

lincoln

Użytkownik
Total:$423.11 At Risk:$0.00 Available:$423.11 Freeplays:$0.00

You currently have 438 points.

Obrot dawno zrobilem ???? dibijam do 500 i wyplacam jak cos powiem jak poszło ???? czy powyzej 500$ nie placi sie prowizji?
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Total:$423.11 At Risk:$0.00 Available:$423.11 Freeplays:$0.00

You currently have 438 points.

Obrot dawno zrobilem ???? dibijam do 500 i wyplacam jak cos powiem jak poszło ???? czy powyzej 500$ nie placi sie prowizji?
powyżej 500$ do 2500$ płaci sie 30$:-|
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
edit: już gadałem z live chatem i jeżeli pieniądze nie zostaly odjęte z konta to nie ma sie zrobionego obrotu i skan żaden nie jest potrzebny. Sorki ???? brakuje mi 2$ do obrotu i liczą sie tylko zakłady rozliczone!!

ja mam zrobiony obrót i jak wypłacam to mi nie odejmuje od konta ?? :/ tylko wyskakuje że wypłata przyjęta ble ble ?? to jest to wkońcu jest oni to potem odejmą ??
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
ja mam zrobiony obrót i jak wypłacam to mi nie odejmuje od konta ?? :/ tylko wyskakuje że wypłata przyjęta ble ble ?? to jest to wkońcu jest oni to potem odejmą ??
to zagadaj do live chatu czy wypłata została przyjęta, a obrót liczy sie tylko na zakładach ROZLICZONYCH!! a moze mi zle powiedział albo ja zle zrozumiałem poprostu sie dopytaj :spokodfhgfh:
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
jak zlecam wypłate wyskuje takie coś

Method MoneyBookers
Receiver: XXX
Amount: 200.00
Status: Your request has been filed successfully. It will soon be processed by our Customer Service Department.

Czyli ? a kasa dalej jest na koncie ?? do tych co wypłacali .. kaske odrazu wam brało z konta czy dopiero odjeli jak wpłacili na moneybookers ?
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
jak zlecam wypłate wyskuje takie coś

Method MoneyBookers
Receiver: XXX
Amount: 200.00
Status: Your request has been filed successfully. It will soon be processed by our Customer Service Department.

Czyli ? a kasa dalej jest na koncie ?? do tych co wypłacali .. kaske odrazu wam brało z konta czy dopiero odjeli jak wpłacili na moneybookers ?
też tak miałem mówi ci zagadaj do live chatu i ci powie czy wypłata anulowana czy przyjeta a tak to bedziesz czekał
 
M 0

mucha

Użytkownik
ja tez mam ten problem z logowaniem ;/
Słuchajcie mam prosbe wchodze na poczte i nie mam emaila od nich .. wiem ze dostałem bo konto mialem aktywne i z bonusem .. moze skasowałem przez przydadek;/
Potrzebuje by ktoś napisał mi po angielsku że potrzebuje nowy login czy jak to sie loguje na maila napisze mi to ktoś ? podam dane maila itp plz
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
ja tez mam ten problem z logowaniem ;/

Słuchajcie mam prosbe wchodze na poczte i nie mam emaila od nich .. wiem ze dostałem bo konto mialem aktywne i z bonusem .. moze skasowałem przez przydadek;/
Potrzebuje by ktoś napisał mi po angielsku że potrzebuje nowy login czy jak to sie loguje na maila napisze mi to ktoś ? podam dane maila itp plz
I greet, I canceled essential for logging by casedata and please, about their secondary messages of under this address. I salute (imie i nazwisko) wyslij to z tego maila co sie na niego zarejestrowałes albo zagadaj do live chatu to ci powiedza ???? )
 
E 0

errortm

Użytkownik
każdy bukmacher się myli ???? dzisiaj rozliczyli mi mecz Cercle Brugge-Waregem na remis 1:1 mimo że mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Cercle.po szybkim kontakcie z live suportem mecz został szybko rozliczony na poprawny wynik ???? duzy ✅ dla nich ????
 
damian22stw 0

damian22stw

Użytkownik
kurcze Panowie zarejestrowałem się, kod wpisany, mail od nich doszedł a stan konta 0,00
wie ktos o co chodzi??? dzienks z góry pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom