>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

20bet

A 0

arturo44

Użytkownik
Chciałbym pograć w tym buku ale nie mogę na jego stronie znaleźć info o metodach wypłat - czy może ktoś potwierdzić czy jest możliwość wypłat na JETON i jaka jest minimalna kwota wypłaty?
 
B 0

Bibol88

Użytkownik
Przyszla kolej na mnie, problem z weryfikacja, selfie itp juz za mna, jednak poprosili jeszcze o przeslanie karty ktora dokonywalem depozytu, byla to e-karta skrill, jak wiadomo nie ma na niej imienia i nazwiska oraz jest jednostronna.
Oni potrezbuja do weryfikacji, numeru karty, termin waznosci, imienia oraz nazwiska oraz zdjęć obu stron, juz powoli nerwy trace. Mial ktos ten problem ? ktos cos poradzi ?
Ja też mam problemy z wypłatą że względu na inne adresy w banku i przy rejestracji konta
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy ktos kto ma konto w 20bet mogłby sprawdzic czy przy probie wybrania kursu wyskakuje mu blad ajax error 500? Pytalem na chacie, mowia, ze maja problemy techniczne. Wylogowalem sie i ten blad dalej wyskakuje. Nie mam jednak 100% pewnosci czy to dotyczy tylko mnie.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Czy ktos kto ma konto w 20bet mogłby sprawdzic czy przy probie wybrania kursu wyskakuje mu blad ajax error 500? Pytalem na chacie, mowia, ze maja problemy techniczne. Wylogowalem sie i ten blad dalej wyskakuje. Nie mam jednak 100% pewnosci czy to dotyczy tylko mnie.
Dokladnie mam to samo od godziny. Myslalem ze to wina lokalizacji bo akurat przebywam na Węgrzech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mi jak zniknął i zagralem zaklad godzinę temu to kupon przyjelo a kasy z konta nie wzięło. Także nie wiem jak to teraz będzie wyglądało bo juz godzina a saldo nadal takie samo
mi rozliczali jeden kupon z meczu babek australi godzine a drugi z tego samego dali jako zwrot od razu po zakonczeniu. Teraz widze, ze znowu blad sie pojawil.

https://sportaza1.com/pl/live?sportids=66
https://campobet9.com/en/sport/live?sportids=66

te buki maja tego samego dostawce i kursy w "zamrazarce".
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Macie dalej dostepny cash out w 20bet? Nie wiem czy tylko mi wylaczyli xd pytalem na czacie to babka nawet nie wiedziala co to cash out xd musialem jej wkleic definicje z neta xd
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Znowu cashout dostępny... musieli teraz włączyć, bo jeszcze godzinę temu nie było. Wcześniej był dostępny między 9 a 13 sierpnia (w historii zakładów sprawdzałem).
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Limit na wygraną chyba 9zł mam na najwyższą ligę wietnamską na opcje remis zwrot, ligi hinduskie, szwedzkie itd. mniej niż 5zł na wygraną :) więc raczej koniec przygody :) Mają caschout, który w pewnych okolicznościach może stać się cascbackiem ;) fajny buk, wypłacalny. Męczarnie z pierwszą wypłatą i weryfikacją, ale jak to się przejdzie to można grać normalnie.
 
Do góry Bottom