>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

20bet

U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Czy ktoś orientuje się czy na klony 20betu (przykładowo Cobrabet) przechodzą limity?
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Jesli podasz link działający u nas do cobrabet to Ci sprawdze , mam ze 3 zlimitowane 20bety na jeszcze działających IP i tych samych mackartach - więc będzie obiektywne
Zadałem pytanie na szybko, co prawda link mam, ale na cobrabet nie ma możliwości rejestracji 😩. Jak masz inne klony 20bet to chętnie bym skorzystał.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
A limity szybko przechodzą? Muszę się śpieszyć tak jak u ruska, czy do pierwszej wypłaty?
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Waluta PLN jest do wyboru wiec chyba mozna konto zalozyc z PL.

 
Otrzymane punkty reputacji: +50
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Waluta PLN jest do wyboru wiec chyba mozna konto zalozyc z PL.

Ja albo jestem ślepy, ale nie widzę opcji do rejestracji. Próbowałem kliknąć na jakikolwiek kurs żeby pojawiła się opcja "zarejestruj się żeby postawić" lub coś pod ten deseń, ale to też jest zablokowane.
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Okej, sign up nie pokazywało mi na żadnej przeglądarce, dopiero jak połączyłem się na stronę przez VPN wyskoczyła mi taka opcja.
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Cobra to soft bambetu - ale te dwa softy nie maja niestety nic wspólnego z 20betem. Inne błedy zapewne no i od nowa trzeba tych błędów szukac przede wszystkim :)

Jesli ktoś wpłaca kartą ze swojego konta , albo jakimiś cudami w stylu perfekt money to jest klon hinduski klon ruska ale niestety nie słyszałem zeby ktokolwiek do tej pory go sprawdzał
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Pierwszego nie znam , ale Bambet to inny soft i chyba miałem tam jakiś problem z wpłatami/wypłatami.

Identycznego softu jak w 20bet nie widziałem jeszcze nigdzie - a szkoda bo ....fajnie się u nich gra
sportsbet to nie klon 20bet. To operator, ktory sciaga oferte kursowa z innych bukmacherow. Watpie, zeby 20bet mial "blackout" na cala pilke nozna i opoznienie np. godzinowe wszystkich spotkan. Albo zawiechy z handicapami i brak ich aktualizacji podczas live przy pojedynczych spotkaniach. Betclone jeszcze kilka bukow ma, ktore stawil jako klony a nie sa klonami.
 
Do góry Bottom