>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

20bet

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Buk do polecenia przeze mnie. W miare szybko niestety konto ubilem bo wszystkie typy jakie gralem weszly. Po ugraniu okolo 10k wpadly limity okolo 200zl na bet. Sama weryfikacja bardzo dluga i denerwujaca. Zlecilem wyplate bez weryfki i zostala odrzucona po kilku godzinach z prosba o wyslanie obu stron dowodu i stronki jetona z widocznymi danymi. Zalaczylem te doksy i w ciagu jednego dnia zostaly zatwierdzone. Zlecilem wyplate. Po okolo 7 dniach wyplata odrzucona i prosba o doslanie selfie z dowodem i do tego jeszcze 6 cyferek zapisanych na kartce zeby byly widoczne obok dowodu. Zalaczone i zweryfikowane w ciagu jednego dnia. Znowu zlecilem wyplate i zanim ja zatwierdzili minelo 9 dni. Sam proces weryfikacji i dlugosc jego zdecydowanie na minus bo calosc trwala okolo 3 tygodnie ale finalnie kase wyplacili wiec mimo wszystko polecam.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
U mnie weryfikacja trwała niecały 1dzien. Gram juz od roku i w porównaniu do reszty ruskich gdzie limity wpadały bardzo szybko , tutaj odziwo gram juz prawie rok. Minus, że po 5miesiącach wykluczyli mnie z bonusu sobotniego 400zl.
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Przyszla kolej na mnie, problem z weryfikacja, selfie itp juz za mna, jednak poprosili jeszcze o przeslanie karty ktora dokonywalem depozytu, byla to e-karta skrill, jak wiadomo nie ma na niej imienia i nazwiska oraz jest jednostronna.
Oni potrezbuja do weryfikacji, numeru karty, termin waznosci, imienia oraz nazwiska oraz zdjęć obu stron, juz powoli nerwy trace. Mial ktos ten problem ? ktos cos poradzi ?
 
K 0

kekube

Użytkownik
Cześć Panowie mam pytanie założylem konto w 20bet i wpłaciłem 400 + dostałem bonusu 400. Najpierw grałem za środki z salda głównego gdzie zbytnio nie poszło a potem dopiero zaczęło pobierać środki z salda bonusowego i tu się odkułem. Ale w regulaminie jest napisane ,że po obrocie bonusu nawet jak obrócę na 2tys to suma sumarum dostanę tylko te 400pln i to rozumiem. Ale co np zakładami które sobie obstawiam jako pojedyncze które nie spełniają warunków obrotu bonusem i np wygrywam ale kasa rośnie tylko na saldzie bonusowym, to co po spełnieniu warunków obrotu bonusem i tak dostanę tylko 400zł ? To jest coś bezsensu. Po za tym kasa na samym początku i tak od razu wskakiwała na bonusowe, dziwne ,że nie mogę wybrać z jakich srodków chce grać. Przecież wpłaciłem 400 to powinienem dostać tyle ile ugrałem plus po obrocie te 400zł a nie same 400zł. Któs sprostuje to? Dzięki
 
K 0

kekube

Użytkownik
Tak, po spełnieniu warunków obrotu dostaniesz tylko 400 zł i ani grosza więcej
To jeśli wpłaciłem swoje 400zl i dostałem bonus 400zl to jeśli bym go obrucil to powinienem mieć 800zl ,o co tu chodzi że wplacam swoje pieniądze dostaje bonus który daje mi szansę zarobić kolejne 400 i na koniec suma sumarum mam mieć całości 400??🤣
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
To jeśli wpłaciłem swoje 400zl i dostałem bonus 400zl to jeśli bym go obrucil to powinienem mieć 800zl ,o co tu chodzi że wplacam swoje pieniądze dostaje bonus który daje mi szansę zarobić kolejne 400 i na koniec suma sumarum mam mieć całości 400??🤣
Masz 400zl swojego +max 400zl bonusu po obrocie. Czyli 800zl.
 
K 0

kekube

Użytkownik
Masz 400zl swojego +max 400zl bonusu po obrocie. Czyli 800zl.
Ok mniej więcej rozumiem ,a grając teraz z salda bonusowego zakłady pojedyncze nie spełniające obrotu bonusu i są wygrane i kasa rośnie na koncie to takie zakłady potem mi system rozliczy jako główny depozyt i 400 bonusu ,czy obojętnie ile ugram dostanę kwotę bazowa 400 i 400 bonusu po obrocie ? Dziwne bo po wpłacie powinny być dwa salda do wyboru i przy kuponie zaznaczam za co chce grać o mogę powiększać świadomie kwotę wpłaty i obracać bonusem a tu po obstawieniu środków bazowych przechodzi na bonusowe automatycznie .
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ok mniej więcej rozumiem ,a grając teraz z salda bonusowego zakłady pojedyncze nie spełniające obrotu bonusu i są wygrane i kasa rośnie na koncie to takie zakłady potem mi system rozliczy jako główny depozyt i 400 bonusu ,czy obojętnie ile ugram dostanę kwotę bazowa 400 i 400 bonusu po obrocie ? Dziwne bo po wpłacie powinny być dwa salda do wyboru i przy kuponie zaznaczam za co chce grać o mogę powiększać świadomie kwotę wpłaty i obracać bonusem a tu po obstawieniu środków bazowych przechodzi na bonusowe automatycznie .
Grasz za bonus teraz więc bez roznicy ile wygrasz i tak na koniec po obrocie dostaniesz tylko 400zl. Grajac single nie robisz obrotu więc bez sensu.
 
K 0

kekube

Użytkownik
Grasz za bonus teraz więc bez roznicy ile wygrasz i tak na koniec po obrocie dostaniesz tylko 400zl. Grajac single nie robisz obrotu więc bez sensu.
Aha to czemu po wpłaceniu skoro miałem na saldzie głównym kasę i obstawiając zakłady kasa powiększała saldo bonusowe ,a na głównym malała ,to co w takim razie z moim depozytem skoro po obstawieniu wszystko zasilało bonusowe ? Przecież to powinno zasilać konto główne ,tego po prostu nie rozumiem.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Aha to czemu po wpłaceniu skoro miałem na saldzie głównym kasę i obstawiając zakłady kasa powiększała saldo bonusowe ,a na głównym malała ,to co w takim razie z moim depozytem skoro po obstawieniu wszystko zasilało bonusowe ? Przecież to powinno zasilać konto główne ,tego po prostu nie rozumiem.
Nie wiem. Nie spotkałem się z czymś takim. Jak ja tam zaczynałem to obrot byl dużo łatwiejszy i prostszy. Na takich warunkach bym bonusu obecnie nie bral. Pytaj ich tam na liveczacie jak to działa
 
K 0

kekube

Użytkownik
Nie wiem. Nie spotkałem się z czymś takim. Jak ja tam zaczynałem to obrot byl dużo łatwiejszy i prostszy. Na takich warunkach bym bonusu obecnie nie bral. Pytaj ich tam na liveczacie jak to działa
Ok dzięki ,no z nimi jest problem trochę bo po angielsku trochę się nie rozumiemy ,ja im co innego i oni co innego :) a znasz jakiegoś buka zagranicznego fajnego co ma warunki obrotu bonusem jakieś lepsze ? Powiedzmy że nie ma limitu dla obrotu ,albo że masz też dwa salda główne i bonusowe i wybierasz sobie z którego grać zakłady?
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Ok dzięki ,no z nimi jest problem trochę bo po angielsku trochę się nie rozumiemy ,ja im co innego i oni co innego :) a znasz jakiegoś buka zagranicznego fajnego co ma warunki obrotu bonusem jakieś lepsze ? Powiedzmy że nie ma limitu dla obrotu ,albo że masz też dwa salda główne i bonusowe i wybierasz sobie z którego grać zakłady?
Nie. Obecnie z tego korzystam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dokonywal ktos depozytu metoda "perfect money" i weryfikowal platnosc?

edit: dobra zeryfikowali mi to, na stronie glownej mialem ostatnie operacje na koncie i w lewym dolnym rogu byla transakcja z moim id i id 20bet, data itp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom