>>>ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ NA START! <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ ZE ZWROTEM NA KONTO GŁÓWNE! <<<

20bet

Fortuna bonus
P 14,4K

przestrzalninja

Użytkownik
This website is owned and operated by TechSolutions (CY) Group Limited (reg.number HE 377018) with registered office located at Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus as a Billing Agent and operated by TechSolutions Group N.V. as a licence holder (8048/JAZ issued on 16 of November 2018 valid until 28 November 2023.). Gambling can be addictive. Play responsibly. - 20bet

This website is owned and operated by TechSolutions (CY) Group Limited (reg.number HE 377018) with registered office located at Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus as a Billing Agent and operated by TechSolutions Group N.V. as a licence holder (8048/JAZ issued on 16 of November 2018 valid until 28 November 2023.). Gambling can be addictive. Play responsibly. - 22bet

https://www.trustpilot.com/review/20bet.com?languages=all

to samo co ruski, moga wyplacic a moga tez robic problemy. Pewnie indywidualna sprawa kazdego uzytkownika co go spotkalo, bo roznie mozna trafic... 2 dobre opinie sa platne a jedna to opinia osoby przegrywajacej majacej status vip xd aczkolwiek pewnie wyplacalni.

Otrzymane punkty reputacji: +70
ranczo0123 70,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
This website is owned and operated by TechSolutions (CY) Group Limited (reg.number HE 377018) with registered office located at Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus as a Billing Agent and operated by TechSolutions Group N.V. as a licence holder (8048/JAZ issued on 16 of November 2018 valid until 28 November 2023.). Gambling can be addictive. Play responsibly. - 20bet

This website is owned and operated by TechSolutions (CY) Group Limited (reg.number HE 377018) with registered office located at Parthenonos 5, Flat 103, 2020, Nicosia, Cyprus as a Billing Agent and operated by TechSolutions Group N.V. as a licence holder (8048/JAZ issued on 16 of November 2018 valid until 28 November 2023.). Gambling can be addictive. Play responsibly. - 22bet

https://www.trustpilot.com/review/20bet.com?languages=all

to samo co ruski, moga wyplacic a moga tez robic problemy. Pewnie indywidualna sprawa kazdego uzytkownika co go spotkalo, bo roznie mozna trafic... 2 dobre opinie sa platne a jedna to opinia osoby przegrywajacej majacej status vip xd aczkolwiek pewnie wyplacalni.
Akutalnie zalozylem sobie konto jeszcze na Betinia https://betinia1.com/pl/ i Zulabet https://zulabet1.com/pl/sport/prelive. Zobaczymy jak tam bedzie.

H 3K

hagi84

Użytkownik
licencja cypryjska napewno lepsza niz te zlodziejskie curacao, trzeba sprobowac, oferta fajna, ciekawe skad kursy kopiuja, nie moge do niczego tej oferty sobie przykleic

Otrzymane punkty reputacji: +15
P 14,4K

przestrzalninja

Użytkownik
licencja cypryjska napewno lepsza niz te zlodziejskie curacao, trzeba sprobowac, oferta fajna, ciekawe skad kursy kopiuja, nie moge do niczego tej oferty sobie przykleic
licencja jest z curacao ;) spolka zarejestrowana na cyprze z licencja z curacao. te numery licencji sa z curacao i n.v. to tez skrot spolki z curacao. nie pamietam co to oznacza n.v.

TechSolutions Group NV is located in WILLEMSTAD, Curacao, Curacao and is part of the Investment Firms Industry. TechSolutions Group NV has 1 total employees across all of its locations and generates $155,855 in sales (USD). (Employees and Sales figures are modelled).

edit:

H 3K

hagi84

Użytkownik
dzieki za informacje, no jak czlowiek nie sprobuje to sie nie przekona
Ktos konto zalozyl? eco dostepne?

ranczo0123 70,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dzieki za informacje, no jak czlowiek nie sprobuje to sie nie przekona
Ktos konto zalozyl? eco dostepne?
Na Betina i Zulabet tak. Na 20bet jeszcze nie zakladalem ale jak to Cypr to eco tez jest. Tylko Curacao wywalilo eco.

H 3K

hagi84

Użytkownik
ok dzieki, bedzie trzeba sprobowac
A ten Betina i Zulabet co to za wynalazki ranczo? :)
Staram sie unikac jak ognia tych gowien, z polowy nie wyplacilem, z pinup 4 miesiac leci jak nie potrafia oddac kasy, ale idzie lato, lekka pauza to bym potestowal jakies gowna za te max 250 e

P 14,4K

przestrzalninja

Użytkownik
Staram sie unikac jak ognia tych gowien, z polowy nie wyplacilem, z pinup 4 miesiac leci jak nie potrafia oddac kasy, ale idzie lato, lekka pauza to bym potestowal jakies gowna za te max 250 e
zulabet z araxio group, to samo co rabona, malinabet, librabet. nie maja ecopayz, licencja z curacao. 20bet tez nie powinien miec ecopayz, bo licencje ma z curacao na hazard, ale moge sie mylic tzn. fajnie byloby jakbym sie mylil xd
Post automatycznie złączony:

Na Betina i Zulabet tak. Na 20bet jeszcze nie zakladalem ale jak to Cypr to eco tez jest. Tylko Curacao wywalilo eco.
zulabet ma ecopayz??

edit: dobra juz widze licencja z Malty ma zulabet, ale ja juz tam dawno mam limit

H 3K

hagi84

Użytkownik
a to te rabony i inne gowna to voidy mi dawali za darmo, a pozniej limity po 5-10 e wiec w to gowno wcale nie wlaze
20bet widze na Irlandie mozna zalozyc i platnosc netek to pol biedy, ale wolalbym na PL i eco, ktos ma konto to dajcie znac bo mi na maile nie odpisuja poki co z zapytaniem o eco, dzieki

Ostatnia edycja:
ranczo0123 70,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
zulabet z araxio group, to samo co rabona, malinabet, librabet. nie maja ecopayz, licencja z curacao. 20bet tez nie powinien miec ecopayz, bo licencje ma z curacao na hazard, ale moge sie mylic tzn. fajnie byloby jakbym sie mylil xd
Post automatycznie złączony:

zulabet ma ecopayz??
Mowie przeciez, ze dopiero co konto na Betina i Zulabet zalozylem i jest eco.

Na bezrybiu i rak ryba. W przypadku przyjmowania Polakow jest taka gowniana sytuacja, ze nie wybrzydzam i nawet na takich bukach mysle, ze warto miec konto.

P 14,4K

przestrzalninja

Użytkownik
pomylily mi sie buki xd sprawdze maila, moze nie mam na zulabet konta, bo komp mi sie zjaral i nie mam historii xd

edit: jednak mialem konto heh w marcu

P 14,4K

przestrzalninja

Użytkownik
Daj znac czy miales tam konto bo jestem ciekawy czy hajs bez problemu ci wyplacili.
wyplacili pieniadze normalnie. tam jest 3 dni robocze na wyplate z tego co pamietam i 3 dnia dopiero wysylaja te firmy co wyzej wymienilem. czasem chca dokumenty a czasem nie. jak chca dokumenty to selfie z dowodem przy twarzy tez. zdjecie dowodu, potwierdzenie miejsca zamieszkania i metody platnosci.

edit: zulabet nie chciala dokumentow ode mnie. zlimitowali mnie po 2 dniach na 40zl i zakazali brac bonusow. Ja nigdy bonusow nie biore u bukow.

edit: https://www.askgamblers.com/owner/romix-ltd - do tej grupy nalezy zulabet, ale to to samo co araxio group tzn. ten sam soft co rabona malina etc.

Otrzymane punkty reputacji: +70
P 14,4K

przestrzalninja

Użytkownik
teraz ja mam pytanie xD czy limity z 22bet przechodza na 20bet? tak wiem, ze to inny soft... ale to rusek... a z ruska do ruska przechodza limity.

H 3K

hagi84

Użytkownik
nie ma takiej opcji by tam przechodzily limity
Ten 20bet raczej nic wspolnego z 22bet nie ma.

P 31,1K

psychol32

Użytkownik
Miasto
Whitestok
Założyłem konto w tym 20bet i powiem wam że to badziew. Pierwszy zakład to trafiony singiel po kursie 18.00 (wczorajsza piłka w Czarnogórze Titograd). Dzisiaj odrzucają zakłady po 50 Euro. Zacząłem wysyłać po 10 Euro to przyjmują ale trwa to dobre kilkanaście sekund i przy zaznaczonej opcji akceptuj wszystkie zmiany kursów, jak są wzrosty to przyjmują z początkowym, a jak spadki to przyjmują z najniższym. W jednym z zakładów kurs spadł na 2.10 dosłownie sekundę przed przyjęciem i z takim zatwierdziło. W innym przez kilkanaście sekund wzrósł z 2.45 na ponad 3 a zatwierdziło 2.45.

ranczo0123 70,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Założyłem konto w tym 20bet i powiem wam że to badziew. Pierwszy zakład to trafiony singiel po kursie 18.00 (wczorajsza piłka w Czarnogórze Titograd). Dzisiaj odrzucają zakłady po 50 Euro. Zacząłem wysyłać po 10 Euro to przyjmują ale trwa to dobre kilkanaście sekund i przy zaznaczonej opcji akceptuj wszystkie zmiany kursów, jak są wzrosty to przyjmują z początkowym, a jak spadki to przyjmują z najniższym. W jednym z zakładów kurs spadł na 2.10 dosłownie sekundę przed przyjęciem i z takim zatwierdziło. W innym przez kilkanaście sekund wzrósł z 2.45 na ponad 3 a zatwierdziło 2.45.
Grasz pierwszy bet w takim buku na Czarnogore z kursem 18 i sie dziwisz, ze juz po pierwszym becie spaliles konto? Dla mnie zero zaskoczenia.