>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20bet

ranczo0123 495,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Buk do polecenia przeze mnie. W miare szybko niestety konto ubilem bo wszystkie typy jakie gralem weszly. Po ugraniu okolo 10k wpadly limity okolo 200zl na bet. Sama weryfikacja bardzo dluga i denerwujaca. Zlecilem wyplate bez weryfki i zostala odrzucona po kilku godzinach z prosba o wyslanie obu stron dowodu i stronki jetona z widocznymi danymi. Zalaczylem te doksy i w ciagu jednego dnia zostaly zatwierdzone. Zlecilem wyplate. Po okolo 7 dniach wyplata odrzucona i prosba o doslanie selfie z dowodem i do tego jeszcze 6 cyferek zapisanych na kartce zeby byly widoczne obok dowodu. Zalaczone i zweryfikowane w ciagu jednego dnia. Znowu zlecilem wyplate i zanim ja zatwierdzili minelo 9 dni. Sam proces weryfikacji i dlugosc jego zdecydowanie na minus bo calosc trwala okolo 3 tygodnie ale finalnie kase wyplacili wiec mimo wszystko polecam.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
U mnie weryfikacja trwała niecały 1dzien. Gram juz od roku i w porównaniu do reszty ruskich gdzie limity wpadały bardzo szybko , tutaj odziwo gram juz prawie rok. Minus, że po 5miesiącach wykluczyli mnie z bonusu sobotniego 400zl.
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Przyszla kolej na mnie, problem z weryfikacja, selfie itp juz za mna, jednak poprosili jeszcze o przeslanie karty ktora dokonywalem depozytu, byla to e-karta skrill, jak wiadomo nie ma na niej imienia i nazwiska oraz jest jednostronna.
Oni potrezbuja do weryfikacji, numeru karty, termin waznosci, imienia oraz nazwiska oraz zdjęć obu stron, juz powoli nerwy trace. Mial ktos ten problem ? ktos cos poradzi ?
 
K 0

kekube

Użytkownik
Cześć Panowie mam pytanie założylem konto w 20bet i wpłaciłem 400 + dostałem bonusu 400. Najpierw grałem za środki z salda głównego gdzie zbytnio nie poszło a potem dopiero zaczęło pobierać środki z salda bonusowego i tu się odkułem. Ale w regulaminie jest napisane ,że po obrocie bonusu nawet jak obrócę na 2tys to suma sumarum dostanę tylko te 400pln i to rozumiem. Ale co np zakładami które sobie obstawiam jako pojedyncze które nie spełniają warunków obrotu bonusem i np wygrywam ale kasa rośnie tylko na saldzie bonusowym, to co po spełnieniu warunków obrotu bonusem i tak dostanę tylko 400zł ? To jest coś bezsensu. Po za tym kasa na samym początku i tak od razu wskakiwała na bonusowe, dziwne ,że nie mogę wybrać z jakich srodków chce grać. Przecież wpłaciłem 400 to powinienem dostać tyle ile ugrałem plus po obrocie te 400zł a nie same 400zł. Któs sprostuje to? Dzięki
 
K 0

kekube

Użytkownik
Tak, po spełnieniu warunków obrotu dostaniesz tylko 400 zł i ani grosza więcej
To jeśli wpłaciłem swoje 400zl i dostałem bonus 400zl to jeśli bym go obrucil to powinienem mieć 800zl ,o co tu chodzi że wplacam swoje pieniądze dostaje bonus który daje mi szansę zarobić kolejne 400 i na koniec suma sumarum mam mieć całości 400??🤣
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
To jeśli wpłaciłem swoje 400zl i dostałem bonus 400zl to jeśli bym go obrucil to powinienem mieć 800zl ,o co tu chodzi że wplacam swoje pieniądze dostaje bonus który daje mi szansę zarobić kolejne 400 i na koniec suma sumarum mam mieć całości 400??🤣
Masz 400zl swojego +max 400zl bonusu po obrocie. Czyli 800zl.
 
K 0

kekube

Użytkownik
Masz 400zl swojego +max 400zl bonusu po obrocie. Czyli 800zl.
Ok mniej więcej rozumiem ,a grając teraz z salda bonusowego zakłady pojedyncze nie spełniające obrotu bonusu i są wygrane i kasa rośnie na koncie to takie zakłady potem mi system rozliczy jako główny depozyt i 400 bonusu ,czy obojętnie ile ugram dostanę kwotę bazowa 400 i 400 bonusu po obrocie ? Dziwne bo po wpłacie powinny być dwa salda do wyboru i przy kuponie zaznaczam za co chce grać o mogę powiększać świadomie kwotę wpłaty i obracać bonusem a tu po obstawieniu środków bazowych przechodzi na bonusowe automatycznie .
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Ok mniej więcej rozumiem ,a grając teraz z salda bonusowego zakłady pojedyncze nie spełniające obrotu bonusu i są wygrane i kasa rośnie na koncie to takie zakłady potem mi system rozliczy jako główny depozyt i 400 bonusu ,czy obojętnie ile ugram dostanę kwotę bazowa 400 i 400 bonusu po obrocie ? Dziwne bo po wpłacie powinny być dwa salda do wyboru i przy kuponie zaznaczam za co chce grać o mogę powiększać świadomie kwotę wpłaty i obracać bonusem a tu po obstawieniu środków bazowych przechodzi na bonusowe automatycznie .
Grasz za bonus teraz więc bez roznicy ile wygrasz i tak na koniec po obrocie dostaniesz tylko 400zl. Grajac single nie robisz obrotu więc bez sensu.
 
K 0

kekube

Użytkownik
Grasz za bonus teraz więc bez roznicy ile wygrasz i tak na koniec po obrocie dostaniesz tylko 400zl. Grajac single nie robisz obrotu więc bez sensu.
Aha to czemu po wpłaceniu skoro miałem na saldzie głównym kasę i obstawiając zakłady kasa powiększała saldo bonusowe ,a na głównym malała ,to co w takim razie z moim depozytem skoro po obstawieniu wszystko zasilało bonusowe ? Przecież to powinno zasilać konto główne ,tego po prostu nie rozumiem.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Aha to czemu po wpłaceniu skoro miałem na saldzie głównym kasę i obstawiając zakłady kasa powiększała saldo bonusowe ,a na głównym malała ,to co w takim razie z moim depozytem skoro po obstawieniu wszystko zasilało bonusowe ? Przecież to powinno zasilać konto główne ,tego po prostu nie rozumiem.
Nie wiem. Nie spotkałem się z czymś takim. Jak ja tam zaczynałem to obrot byl dużo łatwiejszy i prostszy. Na takich warunkach bym bonusu obecnie nie bral. Pytaj ich tam na liveczacie jak to działa
 
K 0

kekube

Użytkownik
Nie wiem. Nie spotkałem się z czymś takim. Jak ja tam zaczynałem to obrot byl dużo łatwiejszy i prostszy. Na takich warunkach bym bonusu obecnie nie bral. Pytaj ich tam na liveczacie jak to działa
Ok dzięki ,no z nimi jest problem trochę bo po angielsku trochę się nie rozumiemy ,ja im co innego i oni co innego :) a znasz jakiegoś buka zagranicznego fajnego co ma warunki obrotu bonusem jakieś lepsze ? Powiedzmy że nie ma limitu dla obrotu ,albo że masz też dwa salda główne i bonusowe i wybierasz sobie z którego grać zakłady?
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Ok dzięki ,no z nimi jest problem trochę bo po angielsku trochę się nie rozumiemy ,ja im co innego i oni co innego :) a znasz jakiegoś buka zagranicznego fajnego co ma warunki obrotu bonusem jakieś lepsze ? Powiedzmy że nie ma limitu dla obrotu ,albo że masz też dwa salda główne i bonusowe i wybierasz sobie z którego grać zakłady?
Nie. Obecnie z tego korzystam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dokonywal ktos depozytu metoda "perfect money" i weryfikowal platnosc?

edit: dobra zeryfikowali mi to, na stronie glownej mialem ostatnie operacje na koncie i w lewym dolnym rogu byla transakcja z moim id i id 20bet, data itp.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom