>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Właściwie Kostuch już wszystko ładnie napisał, więc nie ma sensu się dalej rozpisywać na tematy, które poruszył. Do jego analizy przy Savanoviciu można dodać jeszcze, że to naprawdę superstrzelec, co pewnie wiedzą ci, co oglądali mecze ACB w ostatnim sezonie. Jeżeli zespół miałby kłopot z konstruowaniem akcji, to Dusko w formie może trafiać za 3 nawet z 9 metrów albo nad idealnie broniącym centrem rywali próbującym zablokować rzut (może lekkie przejaskrawienie, ale po prostu gość jest niesamowity jak mu siedzi rzut;)) Następna uwaga do meczu to to, że Fran Vasquez wydaje się być bez formy, albo wychodzi jego mniejsze ogranie na pozycji centra w międzynarodowych rozgrywkach, bo dla mnie jest cieniem samego siebie z Barcelony, w której był chyba najlepszym obok Navarro graczem w poprzednim sezonie. Velickovic-Perovic-Krstic są lepsi niż M.Gasol-Reyes-Vasquez. Przecież nawet w Realu Reyes jest często rezerwowym kosztem Novicy, choć to właśnie Felipe może być najmocniejszą stroną pod koszem Hiszpanów. Marc nie jest jeszcze gotowy, by zastąpić brata. Reyes świetnie broni, jednak może być bezradny, gdyż wszyscy trzej podkoszowi Serbii bardzo dobrze grają daleko od kosza, rzucają nieporównywalnie lepiej, niż trójka Hiszpanów. Ogólnie, największe gwiazdy jak Teodosic i Velickovic nie zawodzą i moim zdaniem mają spore szanse, by odesłać do domu niewyraźnych Hiszpanów.
Serbia 3,45 Pinnaclesports
 
bumblebee 0

bumblebee

Użytkownik
Serbia - Hiszpania (+6.5/-6.5) --&gt; 1 --&gt; 1,85

Obstawiam taki HC, choć mówiąc szczerze wierzę w zwycięstwo Serbów. Hiszpania gra słaby turniej. Brak Gasola jest aż nadto widoczny. Navarro cos narzeka na kręgosłup. Ogólnie wydaje mi sie, ze nie jest to najlepszy turniej w wykonaniu Hiszpan. Serbia moze tez nie gra tak dobrze jak podczas Eurobasketu w Polsce, ale z meczu na mecz wygląda to lepiej. Taki HC jak najbardziej do zagrania, a kto wie czy i sama Serbia nie do zagrania.
skąd informacja że nawarro ma problem z plecami? nigdzie nie moge tego znalźć
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Navarro może i na coś narzeka, ale jak widać nie przeszkadza mu to w grze na tych MŚ, a przynajmniej w zdobywaniu punktów. W 5 meczach kolejno 17, 18, 18, 5 i 22. Jeden słabszy mecz z Iranem się trafił, a tak to rzuca jak na zawołanie. Dziś pod koszem z Serbami będzie ciężko, więc siłą rzeczy będzie więcej gry na obwodzie, więc wg mnie dziś Navarro znowu solidnie zapunktuje, więc opłaca się grać na jego over punktowy.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja dzisiaj próbuje over Teo który jak do tej pory spisuje sie dla mnie poniżej moich oczekiwań,dzisiaj jest wielki mecz dla niego i ekipy i powinien zebrać wszystko na swe barki i przekroczyć tą dosyć niską linie 12.5 pkt.Z drugiej strony bardzo niska linia na dzieciaka Rubio który dzisiaj dostanie lekcje koszykówki od Teo,6.5pkt to jest minimum jakie Rubio może rzucić z samych rzutów wolnych.Napewno nie zagra tak słabo jak w meczu z Grecją,więc wydaje mi sie że warto próbować grać na ten over.
Co do Turcji to sie raczej zgadzam choć łatwo nie będzie.Turcja ma ogromną przewage na pozycjach PF/C .Przy strefie kebabów wydaje mi sie że dzisiaj Słowenia straci rzut na dystansie a bez tego będzie kiepsko.A więc gramy kebaby i trzymamy kciuki bo na finał zasłużyli.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
http://www.fibatv.com/page/Video/0,,12805~1646665,00.html?tabb=&amp;amp;pnumber=1
bardzo ciekawy wywiad z trenerem Vucinicem który mówi delikatnie jak grać przeciwko kebabom.
Ja dziś czuję że homecourt nic nie da im i Słowenia przejdzie dalej ???? . Strefa strefą ale tutaj ma kto ją rozbijać w przeciwieństwie do żabojadów którzy się bali ja penetrować.
co do Serbii to ja w nich wierzę od samego początku, jeżeli zachowają chłodną głowę to wygrają to.
Lakonicznie, ale ciężko coś ciekawego już powiedzieć, lepiej to zobaczyć i pisać na bieżąco. :cool:
co do overów na graczy bardzo smakowicie wygląda over na Rubio i chyba sam się skuszę. Over/under w obydwu meczach to jak wróżenie w fusów po kursach 1.85 nie warte zabawy. Moim zdaniem 2 underdogi zostaną zagrane jako single za delikatne stawki.
wybiegając dalej USA nie powinna mieć żadnych problemów z Rosją i biorę każdy handi do przerwy na USA poniżej 10pts. Całościowy nie do końca może wysoki siąść bo ławka na pewno będzie ustępować taktycznie Rosjanom.
 
K 65

konji

Użytkownik
Do tej pory stroniłem od stawiania na tych mistrzostwach na cokolwiek innego niż wyniki spotkań, natomiast teraz bet365 zaskoczył mnie pewną linią. Chodzi mi dokładniej o to, że wystawili kurs 1.83 na więcej niż 3 asysty Dragicia w meczu z Turcją. Zdaję sobie sprawę, że rywal jest z najwyższej półki, jednak nie zmienia to faktu, że Goran z tak nisko zawieszoną poprzeczką powinien sobie poradzić. Do tej pory raptem 2 razy schodził poniżej 4 asyst. 2. zanotował w meczu z Iranem, gdzie był oszczędzany i 0 (????) w starciu z Brazylią, gdzie uczciwie trzeba przyznać, że cała ekipa Słowenii momentami nie zachwycała. Nawet ze Stanami, choć zagrał raptem 20 minut, zdołał cztery razy wystawić partnerom piłkę &#39;na tacy&#39;. Z Australią popisał się asystą aż ośmiokrotnie. Sądzę zatem, że i tym razem spokojnie sprosta wyzwaniu a wiadomo, że bardzo wiele będzie zależało od jego dokładnych podań wzdłuż obwodu, przy szczelnej defensywie Turków.
Ponadto skuszę się na over 6,5 pts na Rubio i chyba na +4,5 zbiórki Nachbara (choć to raczej singielek). O Rubio pisał już kolega wilQ, natomiast na Nachbara stawiam ze względu na to, że przeciwko Turasom, Słoweńcy będą musieli naprawdę spiąć się pod tablicami. Zdobycze &#39;zbiórkowe&#39; Bostjana oscylują od początku turnieju w okolicy 4-5-6, mam nadzieję, że teraz je poprawi. Chociaż wiadomo, że z takimi kolosami jak Asik czy Erden może być ciężko. ????
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Ja sadze ze dzis oba mecze beda bardzo zaciete a co za tym idzie underove. Nie Widze w obu meczach aby byla hurra ofensywa. Turcy w meczu z Francja stracili az 77 pkt ale zdobyli 95. Jeszcze z bardziej ofensywnie grajacym Portoryko suma punktow wyniosla 156. W pozostalych z Chinami Rosja Grecje ,itd. granica oscylowala mniej niz 140. Slowenia tez nie jest jakim ofensywnych zespolem miala wiecej meczy underowych jedynie z USA odkryli sie w 4 kwarcie gdzie oba zespoly rzucily ponad 65pkt a lacznie w meczu prawie 180
Dlatego under 146,5 jest warty zagrania @ 1,91 gamebookers
Drugi mecz Serbia-Hiszpania moim zdaniem wszsytko moze zdarzyc sie ale tez kieruje bardziej sie ku underowi. W poprzednich meczach zwlaszcza Serbia miala przewaznie overy w swoich meczach ale teraz spotyka sie z Hiszpania i to w walce o polfinal
Under 151,5 wart zagrania @ 1,91
Oczywiscie robie z tego dubelek i okolo 22 bedzie juz wiadomo:p
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
Koszykowka Mistrzostwa Swiata 17:00
Spotkanie: Serbia - Hiszpania
Typ: Serbia +6,5
Kurs: 1,90
Buk: Expekt
Juz dzisiaj bardzo ciekawie zapowiadajace sie spotkanie w cwiercfinale Mistrzostw Swiata koszykarzy miedzy Serbia a Hiszpania. Mecz ten jest trudny do typowania bowiem oba zespoly weszly dopiero w faze rozkrecania sie wiec tak naprawde nie bardzo wiadomo w jakiej formie beda dzisiaj.
Hiszpania nie gra porywajaco na tych MŚ, rzeklbym nawet ze gra slabo. W grupie na dzien dobry porazka z ogorami z Francji, pozniej porazka z Litwa i losy awansu mogly stac pod znakiem zapytania. Na szczescie mieli oni w grupie takie zespoly jak Nowa Zelandia (z ktora nie gralo im sie latwo), Kanada czy Liban, wiec o wygranie z takimi zespolami nie bylo trudno. W 1/8 finalu trafili na cos slabo spisujacych sie Grekow i wygrali ale to bardziej dzieki glupim bledom Grekow niz dobrej grze Hiszpanow.
Serbowie natomiast na MŚ graja calkiem niezle. Przydarzyla sie im jedna wpadka kiedy przegrali punktem z Niemami po dogrywe. Byl to wynik hyba trohe dekonentraji, gdyz mez wczesniej rozbili Angole 94:44. Kolejunego kopciuszka w grupie czyli Jordanie Serbia rowniez rozbila 112:69, ponadto wygrala wysoko z Australia i po bardzo ciekawym i wyrownanym meczu pokonali Argentynczykow. W 1/8 po rownie zacietym spotkaniu pokonali punktem Chorwatow, ktorzy od dawna byli dla nich ciezkim rywalem.
Analizowalem sobie w glowie ustawienia poszczegolnych formacji obu druzyn i wyszlo mi ze Hiszpanie maja przewage jedynie pod koszem. I to naprawde minimalna. Na obwodzie lepsi sa Serbowie, lepiej rzucaja za 3 punkty, normalnie jak automaty. Hiszpanie maja tam jedynie Rubio i dlugo dlugo nic, bo np taki Lopez nie jest klasowym zawodnikiem zeby mogl wziac ciezar gry na siebie. Jest jeszcze jedna bardzo wazna rzecz. Brak wodza Hiszpanow Paula Gasola jest az nadto widoczny, nie ma kto pociagnac tego zespolu w trudnych chwilach. Sadze ze mimo iz bumacherzy wskazuja na wygrana Hiszpanow to wszystko wskazuje na to ze to Serbowie wygraja. Dokladam do tego handicap i wychodzi nam bardzo pewny typ.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Nie wiem skąd u kolegów się bierze hurra optymizm na Serbię , u mnie wnioski raczej odwrotne,Z Argentyną to nie Serbia wygrała mecz tylko Argentyna na własne życzenie przegrała mecz,Z Chorwacją co nieskromnie przewidziałem ogromne mordęgi i wymęczone zwycięstwo...........więc jak wszyscy przewidujecie nagły przełom.?Hiszpania - klasa sama w sobie , jak gra mecz decydujący to dają z siebie maximum,nie to co w grupach gdzie można odrobić porażkę,doświadczenie po stronie również Hiszpanów + genialny młody rozgrywajek.
Raczej przewiduję zagrać na Hiszpanów -6,5 hcp,choć mecz może się okazać bardziej wyrówany niż wskazuję to handicap.
pozdro,udanych typów
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Jak zobaczyłem tą granice na liczbę zbiórek to od razu wiedziałem, że muszę to zagrać :grin:

Turcja-Słowenia

Całkowita Liczba Zbiórek. Łącznie z Dogrywką. over 67,5 kurs 1,85 Unibet
Turcja 37,38,37,37,44,25 zbiórek. Słowenia 36,33,35,35,33,39 zbiórek.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Turcja - Słowenia
Typ: Turcja -3,5
Bukmacher: bet365
Kurs: 1,54
Analiza:
Mistrzostwa świata koszykarzy. Dziś dwa mecze ćwierćfinałowe, jednak tak naprawdę w Turcji czeka się tylko na godzinę 20. To o tej porze rozpocznie się mecz gospodarzy ze Słowenią. Mecz który będzie decydował o awansie do strefy medalowej.
W Turcji nikt nie ma wątpliwości, kto wygra ten mecz. Przyznam szczerze, że sam mam podobne odczucia. Zespół Turków jest w wybornej formie i pewnie zmierza po medal. Myślę, że Słoweńcy nie będą dla nich zbyt trudną przeszkodą. Stawiam na Turcję z handicapem -3.5.
Turcja grała w jednej grupie min. z Rosją, Grecją i Chinami. Nie przegrała żadnego spotkania, mając słabszy moment tylko w meczu ze słabiutkim Portoryko (wygrana ledwie 2 punktami). Pozostali rywale byli gromieni przez podopiecznych Serba Bogdana Tanjevica. Szczególne wrażenie zrobiła wygrana z Chinami aż 87-40!
Słoweńcy awansowali z mniejszym hukiem. Przegrali wprawdzie tylko jeden mecz: z USA, które według mnie na tym mundialu pozostanie do końca niepokonane, jednak w pozostałych meczach nie prezentowali koszykówki, która mogłaby pozwolić na zdobycie medalu. Owszem, Słoweńcy od jakiegoś czasu są w światowej czołówce, ale to jeszcze nie ten poziom, aby awansować na podium.
W 1/8 oba zespoły odniosły bardzo przekonywujące zwycięstwa, jednak Turcy mieli trudniejszego rywala (Francję).
Co jest przyczyną tak znakomitej formy Turcji? Sądzę, że bardzo duży wpływ na to ma Bogdan Tanjević. Ten 63-letni Serb ma na swoim koncie sporo sukcesów. W 1999 roku wraz z reprezentacją Włoch zdobył złoty medal na EuroBaskecie. Włoscy kibice z tęsknotą spoglądają w tamte lata, bo przecież teraz włoska koszykówka jest w sporym kryzysie. Wcześniej, w 1981 roku zdobył srebrny medal z Jugosławią.
Turcy bardzo dobrze połączyli młodość z rutyną. Młodzi, tak jak Erden, czy Ilyasova już odgrywają sporą rolę w zespole, ale i tak najważniejszą postacią jest nadal kapitan, 31-letni Hidayet Turkoglu.
Stawiam na Turcję z handicapem 3,5.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
To co zrobili sędziowie w Q4 to jest lekkie przegięcie.

No ale cóż wczoraj Argentyńczykom pomogli hiszpańscy sędziowie, dzisiaj jest piękny pay back - Hiszpanom w ostatnich minutach pomogli argentyńscy sędziowie (wybicie piłki na aut przez Hiszpana, Serb gościa tylko musnął, wznowienie dla Espańi ???? )

FIBA musi się przyjrzeć paru sprawom i unikać sędziowania na zasadzie drużyna&amp;sędzia pewne pokrewieństwo (język i historia) (ESP sędzia ARG, ARG sędzia z ESpańi)

Mam nadzieję że teraz sprawiedliwości stanie się za dość.
Brawo Serbia ;) 3 punkty tyle razy wrzucić - respeckt!

http://www.youtube.com/watch?v=r0eIps9oMFg&amp;amp;feature=player_embedded
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Holy shit .... to co gra Savanovic z Kesljem to jest jakaś masakra poprostu.Oni są tak młodzi a tak gigantycznie utalentowani że to sie w pale nie mieści.Najbardziej perspektywiczny skłąd tych mistrzostw.

Teodosic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Nie wiem skąd u kolegów się bierze hurra optymizm na Serbię , u mnie wnioski raczej odwrotne,Z Argentyną to nie Serbia wygrała mecz tylko Argentyna na własne życzenie przegrała mecz,Z Chorwacją co nieskromnie przewidziałem ogromne mordęgi i wymęczone zwycięstwo...........więc jak wszyscy przewidujecie nagły przełom.?Hiszpania - klasa sama w sobie , jak gra mecz decydujący to dają z siebie maximum,nie to co w grupach gdzie można odrobić porażkę,doświadczenie po stronie również Hiszpanów + genialny młody rozgrywajek.
Raczej przewiduję zagrać na Hiszpanów -6,5 hcp,choć mecz może się okazać bardziej wyrówany niż wskazuję to handicap.
pozdro,udanych typów
Po tym meczu może dojdziesz czego na Serbię większość stawiała ? Po prostu oni mają kapitalny skład, a Hiszpania ma pojedynczych zawodników. No i genialny młody rozgrywajek to dziś nie błysnął, z resztą dla mnie to jest gwiazda medialna który jest nie wiem czego tak promowana, bo prawdziwy rozgrywający to jest który świetnie punktuje i asystuje.
Meczyk cudo, emocje wielkie, tyle rzutów za 3 pkt a w szczególności ostatni Teodosica.
 
B 0

baran

Użytkownik
niewiarygodne, myślałem że sędziowie w NBA są żałośni ale to co wyczyniają sędziowie FIBA to aż przechodzi ludzkie pojęcie, kolejny mecz który oglądam i kolejny raz mocno faworyzują daną drużynę, jak widziałem jak serbowie trafiali trójki po tym jak przewracali Hiszpanów to az mi sie rzygać chciało, a 3 faule w ataku z rzędu zagwizdane Hiszpanom w 30 sekund to normalnie parodia, Hiszpanie zblizyli się i nawet objeli prowadzenie ale nie mogli odskoczyć przez to że co chwile coś nie pasowało sedziom, swoją droga czemu FIBA tak faworyzuje serbie ? teraz dali im awans a wcześniej zawiesili Krstica za to ze przywalil facetowi krzeslem na 2 mecze LOL a serbowie sa słabi i prześlizguja sie ze sporym fartem z rundy na runde ale w połfinale turcy pokażą im miejsce w szeregu
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To co zrobili sędziowie w Q4 to jest lekkie przegięcie.

No ale cóż wczoraj Argentyńczykom pomogli hiszpańscy sędziowie, dzisiaj jest piękny pay back - Hiszpanom w ostatnich minutach pomogli argentyńscy sędziowie (wybicie piłki na aut przez Hiszpana, Serb gościa tylko musnął, wznowienie dla Espańi ???? )

FIBA musi się przyjrzeć paru sprawom i unikać sędziowania na zasadzie drużyna&amp;sędzia pewne pokrewieństwo (język i historia) (ESP sędzia ARG, ARG sędzia z ESpańi)

Mam nadzieję że teraz sprawiedliwości stanie się za dość.
Brawo Serbia ;) 3 punkty tyle razy wrzucić - respeckt!


Szkoda, że nie wspomniałeś o idiotycznym techniku dla Garbajosy i braku technika dla Velickovica za atak na Rudego, zdecydowanie nie na piłkę, więc 2 razy skrzywdzili Hiszpanów i to poważnie dość.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
niewiarygodne, myślałem że sędziowie w NBA są żałośni ale to co wyczyniają sędziowie FIBA to aż przechodzi ludzkie pojęcie, kolejny mecz który oglądam i kolejny raz mocno faworyzują daną drużynę, jak widziałem jak serbowie trafiali trójki po tym jak przewracali Hiszpanów to az mi sie rzygać chciało, a 3 faule w ataku z rzędu zagwizdane Hiszpanom w 30 sekund to normalnie parodia, Hiszpanie zblizyli się i nawet objeli prowadzenie ale nie mogli odskoczyć przez to że co chwile coś nie pasowało sedziom, swoją droga czemu FIBA tak faworyzuje serbie ? teraz dali im awans a wcześniej zawiesili Krstica za to ze przywalil facetowi krzeslem na 2 mecze LOL a serbowie sa słabi i prześlizguja sie ze sporym fartem z rundy na runde ale w połfinale turcy pokażą im miejsce w szeregu
haha nie ma jak to po prostu kibicować jednej z drużyn, szkoda tylko że tacy kibice widzą faule rywali ale swojej drużyny nie. Oczywiście były momenty gdzie sędziowie gwizdali przeciwko Hiszpanii ( techniczny Garbajosy i brak technicznego Velickovica ) , ale o tym że 3 faule w ataku to jak najbardziej, gdybyś może dobrze się przypatrzył 2 ewidentnie źle postawione zasłony. Z resztą były i złe decyzje w stosunku do Serbii. Cóż może kiedyś tylko kamery, roboty itp. zastąpią sędziów ale póki co to są ludzie i mylić się mają prawo, a jeżeli pretensje są dalej to myślę że pozostaje kurs sędziowski i za kilka lat widzimy jak kolega sędziuje.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Zwyciestwo Serbow znakomite- Rzut za 3pkt z okolo 10 metrow Teodosica poprostu miodzio. I przewidywania staly sie faktem Hiszpania zostala odprawiona. Prawie przez caly czas Serbia prowadzila najwiecej chyba 8pkt, Hiszpania jedynie na krotko o ile pamiec nie myli 1pkt. Ale jednym slowem mecz wspanialy pelen emocji, duzo trafionych 3 jak i start po obu stronach. Aby drugi dzisiejszy nie odstal poziomem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom