>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nie wiem czy over jest dobrym rozwiązaniem,ruskie z tym składem i trenerem mają tylko jedno wyjście - zwalniać tempo.Ten styl gry obserwujemy od poczatku turnieju,maksymalnie zwalniać tempo i krok po kroku powiekszać przewage.Zreszta Blatt nie jest kretynem i z tym składem nie podejmie sie ryzyka grania up tempa.Dlatego ja tu widze mecz underowy,zacięta walka punkt za punkt tak jak to miało miejsce w wygranym przez NA spotkaniu sparingowym.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Nie wiem dalczego tak uczepiliście się gry Rosjan. Oni od kilku lat prezentują swój siłowy, twardy taktycznie i fizycznie basket, i póki co w 2007 udało im się zdobyć Mistrzostwo Europy, więc dlaczego mieliby dziś przegrać z Nową Zelandią? Której motorem napędowym jest juz starszej daty grajek Kirk Penney, którego Rosjanie z pewnością powstrzymają.

A jakieś typy na Angola - USA? -18.5 pkt do połowy wygląda interesująco.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Myślę, że warto zagrać jakieś handi ujemne na Amerykanów. USA w zasadzie oprócz mecz Brazylią, w pozostałych spotkania, kontrolowały przebieg meczu. W dwóch ostatnich meczach z najsłabszymi zespołami w grupie już w zasadzie grali na luzie. Dziasiaj na pewno zagrają na 100%. Angola gra w tej fazie mistrzostw dlatego, że udało im się wygrać ze słabiutkimi Niemcami. Dzisiaj czuję ostry pogrom. Można zagrać na przykład -35 punktów po kursie 1,943 w PinnacleSports.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
USA-ANGOLA over 159.5 interwetten 1.85

Druzyna z Angoli juz wysoko zaszla, dzis nie ma nic do stracenia, dlatego nie beda bronic wyniku, a raczej beda sie koncentrowac na atakach, a co za tym idzie slabsza obrona i gra z kontry przez USA.

Dzis Usa postrzela ostro i zmiennicy skoncentruja sie rowniez na zdobyczy punktowej, wg mnie zobaczymy gre run&#39;n&#39;gun.

Oslabienie rzekome Angoli w postaci ich najlepszego strzelca, wg mnie tylko pomoze w zdobyciu overa i latwiejszym zdobywaniu pts przez Amerykanow.

link do meczu

http: (tutaj nie ma przerwy) //atdhe.net/23422/watch-usa-vs-angola
 
A 21

adrianziomek18

Użytkownik
Spotkanie: Rosja - Nowa Zelandia
Typ: Poniżej 149.5 pkt w meczu ( bez dogrywki)
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dziś o godz 20 czasu Polskiego dojdzie do pojedynku między Rosją a ekipą Nowej Zelandia w 1/8 finału MŚ w koszykówce które odbywają się w Turcji.

Rosjanie zajęli 2 lokatę w swojej grupie. Przegrali 1 spotkanie z gospodarzami Imprezy a więc Ekipą Turcji 65:56. Kolejne mecze a więc z zespołami takim jak Grecja, Chiny portoryko gladko się uporali. Poza meczem z Chinami w którym rzucili 89 oczek nie przekroczyli w żadnym innym meczu liczby 75 pkt. Nie stracili rownież więcej jak 70 pkt w meczu... Wyjątkiem jest mecz również z Ekipą Chin..trener ekipy gości potrafi świetnie ustawić zespół Defensywnie co slabszym rywalą sprawia trudnośc w zdobywaniu pkt...

Ekipa Nowej Zelandii zajela 3 miejsce w grupie D dzięki czemu może dziś rywalizować w 1/8 finalu. Dla tego Teamu już sam awans do tej fazy rozgrywek jest wielkim wyczynem, i chyba jednak zakończą dziś swoją przygodę z tymi mistrzostwami. Wielką sensacją było pokonanie Francji 8 pkt! Ekipa ta wygrała również z ekipą Libanu i Kanady. Przegrala z Litwinami i Hiszpanami. Co dziwne zdobywała ona dużo pkt co może dziś martwić grając Under w meczu. Jednak myślę że Dobrze spisująca się w Defensywie Francja nie da się za bardzo &quot;rozrzucać&quot; ekipie Nowej Zelandii podobnie może być też w 2 stronę dlatego Under 149.5 PKt po kursie 1.90 to oczywisty prezent od Bukmachera.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Hmmm. Uczepiliscie sie Rosjan, a oni poki co przegrali tylko i wylacznie z Turkami, ktorzy ida na final wg mnie...Jesli tylko powstrzymaja Penneya - a potrafia robic takie rzeczy - to powinno byc ok. + 10 dla Rosjan.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dzisiaj interesuje mnie mecz koszykówki Rosja - Nowa Zelandia. Kiwi to przede wszystkim kapitalnie dysponowany Penney, który nokautuje rywali swoimi trójkami [m.in Francję]. Co ciekawe w meczu z Litwą często był faulowany i aż 20 krotnie wykonywał osobiste. Nie gram jednak zakładów na wynik meczu, a statystyki indywidualnego zawodnika, a mianowicie Abercrombie.
Abercrombie ważna postać w grze obronnej Kiwi, młody zawodnik z top5 ligi NZL. Rzucający obrońca, na turnieju średnio 12,6pkt/mecz + 7,4 zbiórek. Te statystyki głównie buduje kapitalny mecz z Libanem [23pkt] i Hiszpanią 19pkt. Poza tym na parkiecie spędzał dokładnie 21 minut. W każdym z nich rzucając po 7pkt [Litwa,Kanada,Francja]. Jak już wspomniałem jest on zawodnikiem przede wszystkim dobrze broniącym, aczkolwiek na tym turnieju jego statystyki wyglądają nad wyraz dobrze. Nie mniej jednak jego średnia w MŚ Oceanii 5pkt/mecz z ubiegłego roku jest bliższa jego możliwościom i charakterystyce. Widziałem kilkukrotnie tego koszykarza w akcji i śmiem twierdzić, że to nie w jego rękach [23 lata] będzie spoczywała odpowiedzialność punktowa za wynik meczu z Rosją. Nie sądzę aby przekroczył granicę 11pkt. W żadnym ze spotkań nie rzucił więcej niż 2x3pkt, a na dużą liczbę celnych rzutów z pół-dystansu lub z pod kosza przy obronie Rosyjskiej akurat u tego zawodnika raczej bym nie liczył.
Thomas Abercrombie @ under 11,5pkt - 1,83 w Bet365 ⛔ 13pkt.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Rosja-Nowa Zelandia
typ; -6.5 pkt Rosja
1.91
Betsafe
Analiza:
Dziś w spotkaniu fazy pucharowej na mistrzostwach swiata w koszykowce w turcjii rosjanie zagraja z nowa zelandia . Faworytem tego spotkania sa oczywiscie koszykarze Rosyjscy . Rosjanie slynna z bardzo dobrej gdy w defensywie . Na tym turnieju przegrali tylko z gospodarzami turnieju , Turkami . Pokonali natomiast takie zespoly jak Grecje , Chiny czy Portoryko . Nowozelandczycy w tej dyscyplinie sportu nie maja praktycznie zadnych sukcesow . W spotkaniu towarzyskim przed mistrzostwami przegrali z Rosjanami roznica 13 punktow . Sadze , ze dzis moga przegrac jeszcze wieksza roznica , gdyz jest to juz faza pucharowa i kazdy zespol bedzie gral na 100% swoich mozliwosci . Rosjanie to duzo silniejsza ekipa i sadze , ze nie powinni miec dzis najmniejszych klopotow z ograniem przeciwnika .
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm.. Izolacje grane bardzo ładnie, zero skuteczności - to na tyle jeżeli chodzi o Rosjan. NZ niczym nie zaskoczyła mnie, grają jak najlepiej umieją a że wychodzi tak średnio to tylko zasługa samej sbronej że nie prowadzą 1/9 z 3pts...skuteczność woła o pomstę do nieba. Myślę ze handi siądzie bardzo spokojnie :) odjeżdżają Rosjanie (stan 24-21...)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dobrze bronia, ale totalnie zle w ataku i poraza mnie to jak daja sobie zbierac pilki...Wcale ten hendi nie taki pewien. Nie moga Rosjanie zalapac rytmu.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
31-27 - wynik na bardzo niski under :cool: tak jak w lidze rosyjskiej :cool:, mecz walki
będzie cholernie interesująco przez faule bo mecz stoi na bardzo niskim poziomie. Nie jestem pewien tak Rosjan przez ich chimeryczność. Myślę że spokojnie powinni utrzymać te 4-6 pts przewagi. Kirk dziś kryty i 8pts i 2 ofensy :) ładnie pod niego to zostało ustawione.
Faule bo to na pewno zaważy na wyniku :
Rosja : Vorontsevich, Ponkrashov, Voronov - 3
Kaun, Mozgov - 2 (jeżeli szybko złapią po kolejnym to mecz moim zdaniem rozstrzygnie się w głowie Rosjań --&gt; tutaj widzę klucz do zwycięstwo jednych jak i drugich)
NZ : Penney - 3 ; Vukona, Jones, Cameron, Frank - też podstawa piątka troszkę nadwyrężona...
Jeżeli Kirk tak będzie grał dalej to w czwartej kwarcie już go nie będzie na parkiecie.
Reasumując : nie wierzę że wszyscy odpuszcza obronę co za tym idzie wszystko rozstrzygnie się w głowach zawodników, kto zachowa większy spokój i wyrachowanie ten wygra to zacięte widowisko.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
No i Rosja planowo, lecz nie brałem ich z handi tylko gładkie zwycięstwo tak dla fun i emocji, bo przyznam że Rosja to ekipa której zacięcie kibicuje na tych MŚ i pojedynek z USA to będzie po prostu delikates ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Coz. Dzisiejszy hendi siadl z Turcją.
Co do jutra...2 handi. 1 jak dla mnie pewny - Rosja. A drugi to zalezy jak sie bedzie chcialo grac Amerykanom i jak sie pokaze ławka.


Rosja
- Nowa Zelandia (-6.5/+6.5) --&gt; 1 --&gt;1,85 ✅
Rosja wbrew pozorom gra bardzo dobry basket. Przegrała tylko z Turcją, która wg mnie idzie na finał...Jedyny słabszy mecz to był mecz z WKSem, ale i tak wygrany. Jeśli tylko powstrzymają Kirka Penneya to powinni ten mecz wygrać ok 10 pkt. Nowa Zelandia i tak odniosła już olbrzymi sukces i nie wierze, ze Rosjanie beda sie z nimi meczyli.
USA - Angola (-34.5/+34.5) --&gt; 1 --&gt;1,85 ✅
Tak jak pisałem powyżej - wszystko zalezy od tego jak zagra ławka. Bo podstawowi całego meczu grac na pewno nie beda grali, co by zbierac sily na kolejny mecz. Choc z 2 strony taki Durant w NBA gra czasem po 3 mecze z rzedu po 40 pare minut, a tu przeciez sa dni przerwy. Wszystko zalezy jak Krzyzewski bedzie gral, ale mysle ze pokryja ten hendi i wygraja ok.38-42. Choc akurat tego nie jestem tak pewien jak Rosji bo moze byc, ze sie beda jednak mimo wszystko oszczedzac i wynik bedzie 25-32 dla USA.

Takich rozmiarow wygranej nie spodziewalem sie ani po USA ani po Rosji.
No, ale jednak rezerwowi USA dali rade. Co nie zmienia faktu, ze Angola jednak kompletnie bez szans choc myslalem, ze USA wygraja ok 40 a tu 55. Coz, deklasacja.
Co do Rosji to wynik nie odzwierciedla tego co tak naprawde bylo na boisku. Wcale takie proste to zwyciestwo nie bylo. Ale potwierdzilo sie to, ze jesli powstrzymaja Penney&#39;a - a zrobili to idealnie wymuszajac m.in. 2 faule ofensywne co swiadczy o nie mocy gracza w ataku - to spokojnie sobie poradza. No iwlasciwie tak sie stalo.


Co do jutrzejszych meczow:
Argentyna - Brazylia (+2.5/-2.5) --&gt; 2 --&gt; 1,85
Argentyna &quot;ciagnie&quot; gre praktyznie tylko swoimi 3 podstawowymi zawodnikami...Ile tak dadza rade ? Brazylia gra wieksza iloscia playerow i jakos bardziej sie to rozklada. Mysle,ze ok 4-6 dla Brazylii.
Litwa - Chiny (+14,5/-14,5) --&gt; 2 --&gt; 1,85
Litwa wygra ten mecz na pewno. Ale nie sadze, zeby to byla taka przewaga mimo wszystko. Mysle, ze ok 7-10 moze wygrac Litwa. Chiny katastrofalnie zagraly ostatni mecz, ale odposcili go ewidentnie. Teraz troche odpoczeli i mysle, ze tak Latwo Litwie nie bedzie.

Tak to jutro widze, ale zadnego z tych 2 meczy nie stawiam ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Tak Ro$$$ja planowo ;) USA też dzisiaj planowo ale 61 punktów handi no budzi respekt.
Ciekawi mnie teraz jak gwiazdroki zagrają z Russią. Szczerze mówiąc nie oglądałem żadnego meczu gwiazdorków z USA na tych MŚ. Za to przyjemnie się oglądało mecz Russi.
Na jutro chyba dobrym typem jest Brazylia -1,5 1,91 w Betsafe. Grają nieźle dodatkowo ławka zmienników dobra i długa, Argentyna pod tym względem padaka. ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Wybaczcie za off topic jak coś - ale to co zrobili sędziowie w meczu ARG-BRA woła o pomstę do nieba ????
1Q w ostatnich sekundach brazylijczyk robi poprawkę przy rzucie kolegi Scola go klepie w ręce - nie ma nic
Potem dziwne faule za byle dotknięcie (Brazylijczyk dosłownie dotknął przedramienia gościa gdy ten go mijał, musnął barkiem nie wytrącił go z równowagi czy coś ) od razu faul!
Q3 - kilka dziwnych decyzji (Scola odepchnął gościa i nadepnął mu na nogę - no faul said the referee ????), na korzyść Argentyny, Q4 to samo - gość pod koszem Argentyny wybija piłkę (2 argentyńczyków wybijało ją nawzajem sobie przeszkadzając, każdy to widział, sędzia najpierw ok wznowienie gry dla Brazylii, a potem zmiana decyzji i piłka dla Argentyny)????????????
Nie mam słów - fakt byłem za Brazylią, ale nie ukrywam sędziowie w 5-8 sytuacjach albo byli nadgorliwi dla jeden ze stron, a przy ewidentnych faulach Argentyny - cisza.
Nie lubię czegoś takiego, mam nadzieję że FIBA przyjrzy się tym sędziom z Hiszpanii, co do meczu Scola - trafiał z każdej pozycji, mecz walki, super widowisko mnóstwo trójek z niewiarygodnych pozycji (szczególnie ta w końcówce)
(na początku Delfino, potem Barbosa dla Brazil- bajka)
Nie wiem co jest z tą Argentyną, to co pokazują jest średnie mam nadzieję że skończy się w następnym meczu pomoc dobrych wujków espańol.
Litwa - Argentyna
LITWA win!
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Panowie potrzebuję linka do tego meczu. Myślę że to możliwe tylko czy ktoś za mnie poszuka ? :cool: do usunięcia jak będzie odpowiedz
 
B 0

baran

Użytkownik
Wybaczcie za off topic jak coś - ale to co zrobili sędziowie w meczu ARG-BRA woła o pomstę do nieba ????
1Q w ostatnich sekundach brazylijczyk robi poprawkę przy rzucie kolegi Scola go klepie w ręce - nie ma nic
Potem dziwne faule za byle dotknięcie (Brazylijczyk dosłownie dotknął przedramienia gościa gdy ten go mijał, musnął barkiem nie wytrącił go z równowagi czy coś ) od razu faul!
Q3 - kilka dziwnych decyzji (Scola odepchnął gościa i nadepnął mu na nogę - no faul said the referee ????), na korzyść Argentyny, Q4 to samo - gość pod koszem Argentyny wybija piłkę (2 argentyńczyków wybijało ją nawzajem sobie przeszkadzając, każdy to widział, sędzia najpierw ok wznowienie gry dla Brazylii, a potem zmiana decyzji i piłka dla Argentyny)????????????
Nie mam słów - fakt byłem za Brazylią, ale nie ukrywam sędziowie w 5-8 sytuacjach albo byli nadgorliwi dla jeden ze stron, a przy ewidentnych faulach Argentyny - cisza.
Nie lubię czegoś takiego, mam nadzieję że FIBA przyjrzy się tym sędziom z Hiszpanii, co do meczu Scola - trafiał z każdej pozycji, mecz walki, super widowisko mnóstwo trójek z niewiarygodnych pozycji (szczególnie ta w końcówce)
(na początku Delfino, potem Barbosa dla Brazil- bajka)
Nie wiem co jest z tą Argentyną, to co pokazują jest średnie mam nadzieję że skończy się w następnym meczu pomoc dobrych wujków espańol.
Litwa - Argentyna
LITWA win!
popieram w 100 % to co zrobili sędziowie to chyba jakiś żart , scoli dawali jakieś faule przy zbiorkach w ataku za bóg wie co ? a gdy np delfino ewidentnie faulował pod obręczom to nie zagwizdali, a faulu barbosy to juz w ogole parodia sam był popychany przez scole to gwizdek milczał ale jak delfino nadepnał mu na stope to odziwo odgwizdali jego faul LOL barbosa zamiast grac to musial siedziec na lawie kilka minut w 4 kwarcie a scola ? LOL odgwizdali mu 1 słownie JEDEN faul też mam nadzieje że Fiba zawiesi tych smiesznych arbirtow
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Serbia - Hiszpania

Już jutro pierwsze spotkania ćwierćfinałowe turnieju rozgrywanego w Turcji, a mianowicie spotkanie Serbów z Hiszpanami. Może być to rewanż za ubiegłoroczny Eurobasket, w którym to w finale wygrali Hiszpanie pokonując właśnie Serbów. Jak widać po kursach, bukmacherzy przekonali się co do Hiszpanów po meczu z Grekami i stawiają na nich kurs w granicach 1.3 a na Serbię wystawiają ok 3.30 także widać wyraźnie kto jutro będzie ich faworytem. Serbowie póki co na tym turnieju weszli dopiero w faze rozkręcania się, podobnie zresztą jak Hiszpanie, co czyni ten mecz jeszcze trudniejszym typersko, lecz ciekawszym koszykarsko.

Oglądając ostatni mecz Hiszpanów z Grekami, mimo tego że grałem na Hiszpanię, odniosłem wrażenie że to Grecy bardziej dali sobie ten mecz wydrzeć z rąk niż wspaniałe zwycięstwo Hiszpanów. W pewnym momencie ekipa Hellady za bardzo uwierzyła w swoje rzuty 3 pnktowe co skończyło się dla nich fatalnie, a byli w 3 kw w gazie i mając 6 pkt przewagi mieli nawet piłkę, ale nie potrafili tego wykorzystać i zamiast powiększyć przewagę dali się dogonić. No ale Greków już pożegnaliśmy i nie o nich miałem tu pisać.

Hiszpanie bardzo ufają swojemu wysokiemu - Marcowi Gasolowi, który jednak jeszcze musi sporo się nauczyć od swojego brata Pau. Biorąc więc strefę podkoszową pod lupę mamy bardzo ciekawe zestawienia bowiem w ekipie Hiszpanii Marc Gasol i Felipe Reyes vs Nenad Krstic i Kosta Perovic. Co ważne, Krstic dysponuje bardzo dobrym rzute z półdystansu, a jak bardzo jest to ważne pokazał już dziś Luis Scola, który po prostu wyciągał bezradnego Varejao daleko od kosza, na co ten w ogóle nie był przygotowany.
Hiszpanie mają jeszcze bardzo walecznego na deskach Frana Vasqueza, który z Hiszpania rozegrał dobre zawody i będzie trzeba na niego uważać. Po stronie Serbów mamy też podkoszowych walczaków Savanovica, Keselija i Bjelice, lecz oni sa raczej zawodnikami stricte zadaniowymi. Reasumując - pod koszem mamy raczej równowage z delikatnym wskazaniem na Hiszpanów.

Inaczej jest na obwodzie. Rubio w zasadzie nie ma wartościowego zmiennika, gdyż Raul Lopez to co najwyżej średniak europejski niż kalsowy PG. A Serbowie mają na tej pozycji kilka opcji z których główną jest oczywiście Teodosic, który rzeczywiście wchodzi w turniej i na jego przykładzie widac to najlepiej, że Serbia dopiero wchodzi w okres swojej najlpeszej gry. Jest także Markovic, który dość solidnie broni a także dobrze rzuca za 3 pkt. Także przewaga na PG moim zdnaiem po stronie Serbów.

Dalej wrzucam do jednego worka resztę pozycji obwodowych. Serbowie bardzo lubią rzucać za 3 pkt, zwłaszcza Velickovic, Rasic oraz Tepic, i póki co wychodzi im to nawet nieźle. Serbscy obwodowi mają to do siebie, że sa bardzo nieprzewidywalni, tj nigdy nie wiadomo, jaką opcję wybiorą, ponieważ rzucać za 3 potrafią jak automaty, a i twardo minąć umieją i faul wymusić, więc Hiszpanie moga mieć z nimi problem. No i właśnie po stronie Hiszpańskiej jedynym takim zawodnikiem jest Rudy Fernandez, natomiast Navarro czy Grabajosa czy tymbardziej Mumbru to zawodnicy ukształtowani na pewien rodzaj zagrań, a już nie są tak mocni w obronie. I tutaj mimo wszystko przewaga na korzyść Srerbii. Jakie więc propozycje?

Serbia @ 3.30
Serbia + 6.5 @ 1.90

zachęcam do dyskusji...ćwierćfinały czas zacząć !
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Co do jutrzejszych meczow:
Argentyna - Brazylia (+2.5/-2.5) --&gt; 2 --&gt; 1,85 ⛔
Argentyna &quot;ciagnie&quot; gre praktyznie tylko swoimi 3 podstawowymi zawodnikami...Ile tak dadza rade ? Brazylia gra wieksza iloscia playerow i jakos bardziej sie to rozklada. Mysle,ze ok 4-6 dla Brazylii.
Litwa - Chiny (+14,5/-14,5) --&gt; 2 --&gt; 1,85 ✅
Litwa wygra ten mecz na pewno. Ale nie sadze, zeby to byla taka przewaga mimo wszystko. Mysle, ze ok 7-10 moze wygrac Litwa. Chiny katastrofalnie zagraly ostatni mecz, ale odposcili go ewidentnie. Teraz troche odpoczeli i mysle, ze tak Latwo Litwie nie bedzie.

Tak to jutro widze, ale zadnego z tych 2 meczy nie stawiam ????
No, Na Chiny moglem sie jednak skusic, zeby ich dorzucic do kuponu ;] jakos nie wierzylem, ze Litwa wygra az tak wysoko.
Szkoda Brazylii jednak...Meczu niestety nie ogladalem, ale z tego co widze sedziowie troszke pomogli...

Co do jutrzejszych meczy.
Serbia - Hiszpania (+6.5/-6.5) --&gt; 1 --&gt; 1,85
Obstawiam taki HC, choć mówiąc szczerze wierzę w zwycięstwo Serbów. Hiszpania gra słaby turniej. Brak Gasola jest aż nadto widoczny. Navarro cos narzeka na kręgosłup. Ogólnie wydaje mi sie, ze nie jest to najlepszy turniej w wykonaniu Hiszpan. Serbia moze tez nie gra tak dobrze jak podczas Eurobasketu w Polsce, ale z meczu na mecz wygląda to lepiej. Taki HC jak najbardziej do zagrania, a kto wie czy i sama Serbia nie do zagrania.
Turcja - Słowenia (-6.5/+6.5) --&gt; 1 --&gt; 1,85
Słowenia już osiagnela historyczny wynik. Turcy maja za soba fanatycznych kibicow i wysmienita forme. Slowenia rzuca duzo 3, ale mysle, ze Turcy z taka obrona i z takjim dopingiem nie dadza Sloweni narzucac tylu pkt. Mysle ze zwyciestwo Turkow 7-10 jak najbardziej realne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom