>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Mecz Brazyli z Argentyną zapowiada sie znakomicie i w sumie trudno wskazać faworyta.Scola rozgrywa świetny turniej i w zasadzie można pisać tylko o nim bo reszta ekipa nie zachwyca.Brazylia posiada o wiele wiecej opcji w ataku i teraz po przyjściu Varejao mają genialny frontcourt na Scole.Varejao musi zagrać świetne spotkanie i jeśli Scola rzuci lekko ponad 20pkt to Brazylia zagra Litwą.Jeśli Scola ponownie zdominuje tablice i rzuci swoje ponad 30pkt to Argentyna będzie cieszyła sie z awansu do dalszej fazy.Z dotychczasowych spotkań większe wrażenie zrobiła na mnie Brazylia która o wiele więcje może zaoferować w ataku.Argentyna gra po staremu,wszystko praktycznie idzie na Scole,czasami Delfino siepnie zza łuku a piłke dogrywa na swoim poziomie Prigioni.Z jednej strony cała trójka Barbosa-Varejao-Splitter muszą zagrać na swoim poziomie i powstrzymać Scole z drugiej strony jest Argentyna która posiada to czego nie posiada Brazylia na tym etapie rozgrywek czyli doświadczenie.Dlatego ten mecz to typowe 50-50,dla innych no bet.Dla mnie to głównie świetne widowisko które naprawde warto obejrzeć.

Brazylia 1.80 Sportingbet
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Na dziś trudno coś sensownego wybrać...

Myślę nad overem w meczu Turcja - Francja. Linia 139.5 nie jest zbyt wysoka więc wg mnie śmiało można grać, Turcy powinni wygrać lecz to Francuzom siedzą trójki a Turcy lubią mieć przestoje w obronie więc moim zdaniem wszystko jak najbardziej do grania, poza tym chyba można trzepnąć na Słowenię po 1.37, to nie jest zły kurs tymbardziej że Australia całego turnieju na trójkach nie przejedzie, więc uważam że śmiało można grać, a co wy sądzicie na temat dzisiejszych spotkań?
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Wracając do meczy z dnia wczorajszego godny uwagi jest wynik Serbii bardzo ładnie wszedł under 156,5 pts. Nie spodziewałem się tak zaciętego meczu o którym będą decydować rzuty wolne :) piękne widowisko.

Hiszpania - Grecja --&gt; moim zdaniem Grecy nie wykorzystali szansy gdy ich doszli, potem kilka głupich strzałów za 3 i po meczu. Zaskoczyła mnie niesamowita obrona w wykonaniu Hiszpanów, jednak nawet bez Paul Gasola umieją ja ustawić (mowa o kombinowanej strefie). Grecy zaskoczyli mnie in minus ławką (zdobyli 3 pts ???? --&gt; tak nie da się wygrać).

dziś :

Słowenia - Australia - dla mnie jasne jest że HC -5,5 na Słowenię zostanie pokryty w 100%. Myślę że przewaga jest obwodzie Słowenii i rozgrywającym Lakovicu. Deska po obu stronach jest mocna. Liczę na zacięty mecz i odjazd Słoweńców na przełomie 3i4 kwarty.
Turcja - Francja - tutaj no bet. Liczę na Francję i ich niesamowity pressing w obronie. Pytanie tylko na co pozwolą sędziowie.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Hm znalazłem kilka ciekawych zakładów na punkty w meczu Turcja - Francja m.in

Nando de Colo under 9.5 points @ 1.85

i biorę wspomniany wyżej handi -5.5 na Słowenię.

Wątpię, aby De Colo który zajmuje się głównie rozdzielaniem piłki między wysokich oraz Batuma i Diawa rzucił w tym meczu 10 pkt. Nie jest on wybitnie uzdolnionym snajperem ani też nie ma rewelacyjnego ciągu na kosz. Typ warty uwagi.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Nando de Colo - ja bym uważał z tym underem. Zawodnik strasznie nieobliczalny. średnio w tych mistrzostwach 7,6 pts.

Over 34.5 points - to jest dla mnie ciekawy typ (oczywiście mowa o pierwszej kwarcie meczu Turków. Patrząc na ten over 20-15 ? niemożliwe ? myślę że wielce prawdopodobne...
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Bo ja wiem... nie trafi 2 trójek i będzie siedział cicho ???? ... poza tym Tunceri strasznie szczelnie kryje, a De Colo nie ma minięcia więc może sobie nie pograć w tym meczu, a over na 1 kwartę rzeczywiście jest do zrobienia, widocznie musiałem go gdzieś przeoczyć w natłoku innych ofert ????
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Serbia-Chorwacja under 157.5 bet 365 73-72 ✅
Hiszpania-Grecja +7 80-72 ⛔


Francja-Turcja over 138.5

Dlaczego...?

Krotko, licze na zacieta gre, duzo fauli i duzo osobistych.

Francja to druzyna nieobliczalna, na papierze zdecydowanie lepiej wygladaja Turcy, lecz HC dosc wysokie.

Turcja wg mnie awansuje, a grajac u siebie sedziowie na pewno im pomoga(*moze kilka technicznych ???? ]

Turcy na pewno czuja presje, lecz w przypadku ich wysokiego prowadzenia, nie sadze by tempo gry spadlo, wkoncu graja dla swojego ludu.

Francuzi z nozem na gardle dowioda, ze potrafia walczyc do konca, stad tez spokojny jestem o over ????

Jak wiadomo Francuzi dobrze bronia, ale na skuteczne 3 Ilyasovy i Hedo(sprez sie !) dzis niewiele zdzialaja.

Licze wkoncu na dobra postawe Hedo i skutecznosc na poziomie 50 %.

zapraszam do dyskusji....
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Nic...czas pomyśleć o meczu Turków z Francuzami...

Over 139.5 wg mnie jak najbardziej do zrobienia. Over 34.5 w 1 kw również. Więc biorę chyba i jedno i drugie za nieduże pieniądze jednak. Wszystko co napisał bodescu wampir to prawda i myślę że granie tych typów się opłaca dziś wieczorem najbardziej, gdyż nie ma alternatywy na Turków i na jakies sensowne handi.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Oglądając Turków tylko jedno przychodzi mi do głowy... finał.Ich strefa jest wrecz rewelacyjna,sposób w jakich przekazują sobie graczy,wychodzenie na pozycje miodzio sie to ogląda.Francuzi nie dość że grają cholerni chimerycznie to jeszcze trafili dzisiaj na chyba najlepiej broniącą ekipe na tych mistrzostwach.Z tak genialnie poukładaną strefą Turcy są w stanie nawet przeciwstawić sie Amerykanom.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
hm..miałem nie pisać nic jednak ta obrona masakryczna ;-) mnie zmotywowała.
Więc zona press 1-2-2 i 2-1-2 jest ciekawa ale to na cały korcie ...
obrona strefowa kombinowana 2-1-2 przechodząca w 2-3 to naprawdę coś ciekawego a do tego przy tym zgraniu ich jest jak widzieliśmy bardzo skuteczna, tylko czy na lepsze zespoły wystarczy ? śmiem twierdzić że niekoniecznie. Francuzki bali się dosłownie rzucać, mieli pozycję i nic... trójki nie siedziały w przeciwieństwie do Turków co rzucali w ostatnich sekundach przez ręce to siedziało... Poza tym Francuzi to jak podawali to na miejscu trenera siadłbym i zastanowił się co trzeba zmienić aby reprezentacja się tak nie ośmieszała ????
Słowenia - i tutaj sen kebabów się skończy...będzie cholernie ciężki mecz dla nich jednak ja wierzę w słoweńskich przyjaciół, to już nie będzie bojąca się Francja. Jaka, Udrih, Brezec,Slokar...oj szkoda że nie ma Erazema Lorbecka..jednakże ta ekipa jeszcze się bardziej scaliła od polskiegoEURO i teraz w nich widzę 4 turnieju razem z USA, Serbią i ... Brazylią.
co do TVP SPORT........ napisałem im odpowiedniego maila :) dobrze że jest Sport1 ale szwabski język mnie bardzo boli jak tego trzeba słuchać... i po co płacić jakiś abonament tv skoro oni mają wszystkich w d... kolejny raz żenujące zachowanie polskiej telewizji... no tak żużel to kolejny sport narodowy Polaków...
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Nie wiem o co Wam chodzi z tym żużlem. Mecz półfinałowy, więc warto pokazać zwłaszcza jak się ma podpisane umowy. Osobną sprawą jest fakt, że np nie było meczu Hiszpania - Grecja wcale nawet retransmisji co jest w przypadku Turcja-Francja. Ogólnie myślałem, że w TVP zobaczymy zdecydowanie większą porcję basketu no i się przeliczyłem. Czasem nawet nie ma 1 meczu (bodajże wczoraj tak było i dzisiaj) i to mnie martwi. Czasem trafi się coś na RaiSport itp ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Coz. Dzisiejszy hendi siadl z Turcją.
Co do jutra...2 handi. 1 jak dla mnie pewny - Rosja. A drugi to zalezy jak sie bedzie chcialo grac Amerykanom i jak sie pokaze ławka.


Rosja
- Nowa Zelandia (-6.5/+6.5) --&gt; 1 --&gt;1,85
Rosja wbrew pozorom gra bardzo dobry basket. Przegrała tylko z Turcją, która wg mnie idzie na finał...Jedyny słabszy mecz to był mecz z WKSem, ale i tak wygrany. Jeśli tylko powstrzymają Kirka Penneya to powinni ten mecz wygrać ok 10 pkt. Nowa Zelandia i tak odniosła już olbrzymi sukces i nie wierze, ze Rosjanie beda sie z nimi meczyli.
USA - Angola (-34.5/+34.5) --&gt; 1 --&gt;1,85
Tak jak pisałem powyżej - wszystko zalezy od tego jak zagra ławka. Bo podstawowi całego meczu grac na pewno nie beda grali, co by zbierac sily na kolejny mecz. Choc z 2 strony taki Durant w NBA gra czasem po 3 mecze z rzedu po 40 pare minut, a tu przeciez sa dni przerwy. Wszystko zalezy jak Krzyzewski bedzie gral, ale mysle ze pokryja ten hendi i wygraja ok.38-42. Choc akurat tego nie jestem tak pewien jak Rosji bo moze byc, ze sie beda jednak mimo wszystko oszczedzac i wynik bedzie 25-32 dla USA.

Co do innych handicapow to osobiscie ich nie obstawiam, wiec czas na innych ????
Aaaa no i jutro 2 mecze na zywo w tvp sport ???? mam nadzieje, ze zaden zuzel jutro nie leci ????
@dawczan
znawcą jesteś dobrym, ale na litość boską &#39;handi&#39; (jak już chcesz pisać skrótem od handicapu) - nie ma czegoś takiego jak &#39;hendi&#39; ???? - pozdrawiam
Baqu
Wiem wiem, sorry...Jestem od tygodnia chory, prosze o wybaczenie ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
co do dzisiejszych meczy...
USA - nie ma sensu się rozpisywać na ten temat nic.. HC 35,5 - moim zdaniem siądzie ale bariera jest dość wysoka. Over 160,5 może być różnie. Wszystko zależy od nastawienia &quot;zawodowców&quot;.
Rosja - Nowa Zelandia - więc jak spojrzałem już są ciekawe analizy w dziale kuponów z dnia dzisiejszego. Sam dokładnie nie wiem co tutaj może wyjść. HC spadło już na 6,5 więc zaczyna robić się ciekawie. Również niepewnym typem moim zdaniem jest over 149,5 pts ze względu Rosjan którzy za wszelką cenę będą zwalniać grę i grać na swoje 2 wieże. Szybka gra NZ jeżeli zostanie powstrzymana to będzie to bardzo niski wynik i do tego na styk. Przewaga wzrostu na rzec Rosjan i w tym upatruję ich przewagi i końcowego zwycięstwa.
ah i wracając ostatni raz do TVP SPORT ..... okey 1/2 żużla niech będzie ale niech poinformują a nie olewka na wszystkich (ja wolę oglądać polski komentarz niż szwabskie gadanie, do tego wolę oglądać na większym ekranie niż wpatrywać się w malutki laptop, hm transmisje w unibecie w małym okienku ? ja jednak wolę inną kulturę oglądania...), a to że dziś pokazują nędzę USA - ANGOLA...to już żenada dziś powinni puścić lekkoatletykę z 91r. a wieczorem kolejną powtórkę meczu z Ukrainą :)
Reasumując dzisiejszy dzień ja osobiście odpuszczam
Wolę poczekać do jutra i zagrać : win Brazylii :cool: w meczu Litwy narazie over jest na wysokim poziomie 155 pts i jestem ciekaw jak to się będzie zmieniać.
hm transmisje w unibecie w małym okienku ? ja jednak wolę inną kulturę oglądania...)
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja bym skłaniał sie ku zagraniu handi na Nową Zelandie.Ten zespół pokazuje jak powiedzmy szczerze bardzo średnia ekipa potrafi nadrobić wszystko walecznością.W rozgrywkach grupowych pokazali sie ze świetnej strony,nawet w przegranych spotkaniach pokazali że nie odpuszczają szczególnie na tablicach gdzie mają świetnych zbierających.Wygrywali zbiórki m.in z Hiszpanami i Litwinami,minimalnie przegrali z Francją ale za to odnieśli przekonywujące zwycięstwo.Nowa Zelandia w meczach sparingowych przed mistrzostwami mierzyła sie już 2krotnie z Rosja,raz wygrała.Zatem coaching ma już rozpracowaną taktyke blatta gdzie praktycznie wszystko idzie na dwie wieże bo więcej możliwości Rosja w ataku tak naprawde nie ma.Co oni pokazali takiego w eliminacjach?nic nie pokazali...ta ekipa to jeden ze słabszych zespołów 2giej rundy,Nowa Zelandia z Penneyem jeśli tylko będzie miałą dzień to w najprostszy z możliwych sposobów rozpracuje zone Blatta i przy odrobinie szczęścia moga nawet wygrać.

Nowa Zelandia(+7) 1.98 Pinnacle

Do te pory mieliśmy jednostronne pojedynki w tej fazie,mam nadzieje że Nowa Zelandia złamie dzisiaj handik.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Sparingi sparingami to zupełnie inna bajka ;)
Widziałeś na żywo chociaż ze 2 mecze NZL :?: ???? Oni nadrabiają rzutami za 3 to czego nie uda im się pod tablicą rywala.
W meczu z Kanadą wołało to o pomstę do nieba. Gdyby Kanada miała lepszych (wyższych) obrońców to NZL by nie istnieli.
Ruscy niby porażka z Turcją potem różnie to bywało, ale tutaj nie upatruję większych szans dla graczy z Antypodów. Rosja ma szczelniejszą obronę i jak 2 wieże dobrze rozegrają to i będą aktywni w obronie pod swoją tablicą to NZL sama się wykończy (oni mają niskich graczy i ciężko im się przebić pod kosz)
Rosja-NZL (Rosja-5,5 handicap , 1,91 betsafe)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Z typem na Rosję -5,5 hcp powinno wejść bez problemów,w końcu Rosja to dobra ekipa a przeciwnik nie najwyższych lotów
Wczoraj Turcja zdemolowali żaboli,takie rozmiary to dla mnie niespodzianka,natomiast następny ich przeciwnik Słowenia już będzie bardziej wymagający w końcu to Bałkańska dobra koszykówka chociaż kursy mocno zaniżone na Turków,ale faktycznie do finału mogą się dobujać w końcu gdzie jak nie u siebie.
Natomiast najciekawszy mecz to jutro &quot;derby&quot; Południowej Ameryki ,niestety chyba nie do zobaczenia w TVP Sport,mógłby ktoś wrzucić info jaka telewizja jeszcze transmituje Mistrzostwa?
Osobiście jutro za Argentyną i to po dobrym kursie,wierzę w doświadczenie,żeby tylko Oberto się wykurował na jutro.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Rosja-NOWA Zelandia over 148.5

NZ wykonala chyba najwiecej rzutow za 3 pts w fazie grupowej, przy niezlej skutecznosci 35.2 %.

NZ bez Penneya nie istnieje i sadze , ze ten grajek dzis rzuci okolo 30 pts i bedzie trzymal wynik, a nawet powiekszal przewage ????

NZ ma zdecydowanie nizszy sklad od Sbornej, mimo to ilosc zbiorek obu ekip prawie taka sama.(wiec walka pod koszem bedzie)

NZ duzo fauluja, a Ruscy dosc dobrze wykonuja wolne 78.6%

To mecz o CF, wiec licze na walke do ostatniej sekundy i sporo fauli.

NZ moim zdaniem ma spore szanse wygrac, jesli poczatek meczu bedzie po ich mysli i skutecznosc bedzie dobra.

Ruscy to dla mnie niewiadoma, zaden wynik mnie tutaj nie zdziwi, a wiadomo, ze Ruscy &quot;potrafia&quot; cuda dzialac....
wiec nie zdziwie sie gdy przegraja &quot;wygrany&quot; mecz bo ktos od nich postawi na NZ ????

Sadze, ze wschod bedzie wiekszosc pts zdobywal spod kosza, na obwodzie bedzie rzucac Monya, a tempo bedzie szybkie, styl gry nowo-zelandzki.

Wg mnie obok Angoli i Chin to dwa zdecydowanie najslabsze zespoly, czyli duze prawdopodobienstwo gry na styk.

zapraszam do dyskusji ????
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Rosja-NOWA Zelandia over 148.5

NZ wykonala chyba najwiecej rzutow za 3 pts w fazie grupowej, przy niezlej skutecznosci 35.2 %.

Sadze, ze wschod bedzie wiekszosc pts zdobywal spod kosza, na obwodzie bedzie rzucac Monya, a tempo bedzie szybkie, styl gry nowo-zelandzki.
jeżeli będzie NZ strzelać trójki to zapewniam Ciebie że Sbrona nie będzie grała szybko mając w składzie 2xponad 210 i każdy prawie powyżej wzrostu NZ..więc lepiej grać izolację. Jeżeli Penney dostanie plastra to może być ciekawie. Zobaczymy co Blatt wymyśli ale chyba czymś zaskoczy NZ.

Ale racja nie skreślam NZ tylko i wyłącznie dlatego że Rosjanie są bardzo nieobliczalni..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom