>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Hiszpania - Litwa Litwa +11.5 (1,95)

Nie za bardzo rozumiem tak wysokie kursy na Litwę. Tegorocznych Mistrzostw Świata Hiszpanie nie zaczęli za dobrze, ponieważ przegrali z Francuzami 66:72. W drugim meczu męczyli się w pierwszej połowie z Nową Zelandią w pierwszej połowie, którą wygrali tylko 4 punktami. Trzecia kwarta jednak definitywnie wyjaśniła losy pojedynku, który ostatecznie Hiszpania wygrała 101:84. Obok USA jedynym kandydatem do złota są właśnie zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego. Jednak już przed mistrzostwami było wiadomo, że trudno będzie sprostać USA, gdyż do Turcji nie przyjechał Pau Gasol. Co by nie powiedzieć największa gwiazda Hiszpanów, który potrafił wziąć na siebie nie raz odpowiedzialność za wynik. Gasol to obok Bryanta jedna z największych gwiazd Lakersów, więc jego obecność dla drużyny byłaby czymś bardzo ważnym. Tuż przed turniejem kontuzji nabawił się również Jose Calderon i również jego udział w tym turnieju był wykluczony. Jeżeli chodzi o dwa pierwsze spotkania to zdecydowanie najlepiej spisywał się Juan Navarro, który obecnie ma 35 punktów na koncie. Jak zwykle Navarro nieźle spisuje się w rzutach za trzy, gdzie blisko 50% skuteczność. Litwa mistrzostwa rozpoczęła od dwóch zwycięstw. W pierwszym meczu pokonali Nową Zelandią 92:79, a w drugim po męczarniach Kanadę 70:68. Jeżeli chodzi o zawodników to zdecydowanie najwięcej zależy od Linasa Kleizy. Zawodnik Toronto Raports jest największą gwiazdą ekipy Litwy. Mogliśmy go oglądać m.in na ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy w Polsce. Prawda jest taka, że jeżeli Kleiza jest w formie to i cała Litwa spisuje się dobrze. Jeżeli Linas zagra gorzej to raczej trudno wierzyć w powodzenie Litwinów. Czy Litwinów stać dzisiaj na zwycięstwo? Trudno powiedzieć, ale na pewno wysokie handicapy są jak najbardziej do pokrycia przez nich. Nie wierzę, żeby Hiszpanie dzisiaj wysoko pokonali Litwinów. Jak już to zwycięstwo po bardzo trudnym i wyrównanym spotkaniu.

Kurs z: Tobet
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Może na tym etapie jeszcze nie będzie bijatyki, bo w końcu obie awansują dalej, ale gdyby się spotkały w późniejszej fazie turnieju to kto wie.
Ja bym stawiał na Grecję nawet bez Fotsisa oraz Schortsianitisa, a z nimi to już tym bardziej. Turcja w sparingach nic specjalnego nie pokazywała, Grecja grała świetnie, później dostała z USA ale tam już były osłabienia duże.
Szkoda tylko że dziś nie pokażą tego meczu.
Mecz będzie pokazywała stacja SPORT1 (dawniej DSF) jeśli ktoś ma kablówkę to powinien mieć ten kanał.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Grecja - Turcja Grecja 1,80 Bwin
Wojna grecko-turecka trwa w najlepsze, moim zdaniem prawdziwie turecka atmosfera na trybunach nie rozproszy Greków, którzy są już doświadczonym zespołem. Do zespołu w porównaniu z Eurobasketem wrócił znakomity Diamantidis, który jest do tego świetnym obrońcą i szeroka rotacja Turcji będzie miała problem, by znaleźć gracza, który poradzi sobie z utytułowanym Dimitrosem. Do zespołu wracają Sofo i Fotsis, szczególnie pojedynki potężnych Schortsanitisa i Savasa mają być jednym ze smaczków spotkania. Kill Bill znów gra świetnie, prezentuje niemal formę z zeszłorocznej Euroligi i moim zdaniem po raz kolejny może zachwycić wszystkich, a na pewno sprawić, że brak Papaloukasa nie będzie oznaczać dalszych rozczarowań Greków. Willie to prawdziwy lider, jednak obok Spanoulisa warto wyróżnić świetnych i potężnych centrów (Bouroussis i Sofo). Zresztą, jeżeli nawet bez Sofo w rotacji taki gracz jak Printezis, który miał w ACB bardzo dobry sezon, ma szansę gry tylko przez kilka minut na mecz, to znak, że siła tam jest ogromna. Spanoulis, Zisis, Diamantidis z kolei zapewnią solidność na obwodzie, spokój w rozegraniu akcji, a wydaje się, że Turcy mogą przeciwstawić jedynie gwiazdy z NBA - Hedo oraz Ilyasovę. Hedo jednak po słabym sezonie tak sobie zaczął te mistrzostwa i nie jest chyba w stanie poprowadzić zespołu do sukcesu, co może zrobić Spanoulis. Przewiduję, że przede wszystkim Arslan będzie miał dziś ciężki mecz i zupełnie sobie nie pogra, a rozgrywanie akcji w zespole Tureckim będzie kuleć. Jeśli więc kilku graczy z ławki Tureckiej nie wzniesie się na wyżyny, Grecy powinni zwyciężyć.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na Litwe sa wysokie kursy, bo u nas na eurobaskecie zagrali totalna kiche. Wydaje mi sie, ze dlatego...Choc tu na mistrzostwach prezentuja sie juz lepiej. 2 mecze 2 zwyciestwa, ale tak naprawde dzis przyjdzie mecz prawdy.
Ja dzis zagralem Rosja z WKS -19,5 pkt i wygra Rosja. Wydaje mi sie, ze walna murzynkow jednak wiecej niz 20...Turcja walnela ich 39...kurs 1,85.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Nowa Zelandia-Liban
Suma Zbiórek Ofensywnych. Łącznie z Dogrywką. over 22,5 kurs 1,8 Unibet 15-10=25 ✅✅✅
Patrząc po statystykach dwóch pierwszych meczy obydwu drużyn typ wydaje się bardzo ciekawy. Liban miał kolejno 12 i 9 zbiórek w ofensywie z Kanadą i Francją. Natomiast Nowa Zelandia 14 i 20 z Litwą i Hiszpanią. Granica 22,5 wydaje się więc łatwa do przekroczenia.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
A ja zagram na Turków mimo wszystko. Obrona Greków nie funkcjonuje na dobrym poziomie, jest problem ze skutecznością na dystansie. Grę ciągnie Spanoulis i sądzę, że nawet dołączenie do zespołu Sofo i Fotsisa niewiele zmieni. Mecz z Portoryko pokazał, że Grekom jeszcze daleko do optymalnej formy, dlatego też stawiam na gospodarzy Turków, którzy będą niesieni dopingiem przez swoją publiczność, powinni pokazać, że są gotowi na tych Mistrzostwach walczyć o medale.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nowa Zelandia w każdym meczu wykazuje sie niezwykła determinacją w walce na tablicach.Mają przecież fruwającego Abercombie co w rezultacie przełożyło sie już na to że NZ wygrała kolejno zbiórki z Litwą i Hiszpania.Wydaje mi sie że dzisiaj powinno być podobnie i NZ za wszelka cene bedzie chciała odnieść pierwsze zwyciestwo.

Nowa Zelandia - Liban(Most Rebounds. Including Overtime.)
Nowa Zelandia 1.60✅

Penney to główna gwiazda Nowej Zelandi,to na nim opierana jest cała gra.Kirk to typowy shooter,jego specjalnością są rzuty za 3pkt które wykonuje na świetnej skuteczności.Dzisiaj wobec niezby dobrej defensywy Libanu Penney powinien zrobić kolejne show i granica 23pkt jest do przekroczenia.

Penney over 23.5pkt 1.85✅
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Turcja-Grecja
Suma Trafionych Rzutów 3-punktowych. Łącznie z Dogrywką. over 15,5 kurs 1,85 Unibet 22 ✅✅✅
Kolejny typ oparty na statystykach dwóch pierwszych kolejek. Grecja 11 i 13 celnych rzutów za 3 punkty. Turcja 9 i 12 celnych rzutów za trzy w dwóch pierwszych meczach. Jak widać obie drużyny oddają sporą ilość rzutów celnych na 3 punkty. Dzisiaj będzie mecz walki i ciężko będzie dostać się pod tablice dlatego też zawodnicy powinni szukać szans zza linii 3-punktów.

//Tak jak się spodziewałem, obie drużyny bardzo dużo rzutów za 3 punkty w tym ponad 20 celnych
:cool:
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No zaskakujące wyniki, przez co bardzo bardzo możliwe już w 1/8 finału jest potyczka Grecja - Hiszpania, a później zwycięska ekipa z tej pary już w 1/4 finału może grać z USA, oby tak było a szybko zobaczymy bardzo ciekawe mecze.
 
czarodz1ej 256

czarodz1ej

Użytkownik
wiecie moze czy w meczu Australia - Serbia, serbowie bedą bez Kristica i Teodisa? bo mieli byc zawieszeni na 3 mecze


EDIT: skoro zagrają to myśle że handi -6 (Tobet; w pozostałych juz -7,5) do pokrycia przez Serbow
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Wczoraj okazało się, że statystyki nie kłamią i oba typy gładko weszły. Dzisiaj mam więcej typów ale czy będą trafione to się okaże po meczach. Jeszcze zastanowię się co z tego zagrać, bo mecze dopiero od 15 ale wszystkie moje propozycje na wcześniejsze spotkania podaje już teraz:
Kanada-Nowa Zelandia
Suma Zbiórek Ofensywnych. Łącznie z Dogrywką. over 24,5 kurs 1,85 20⛔⛔⛔
Suma Trafionych Rzutów 3-punktowych. Łącznie z Dogrywką. over 16,5 kurs 1,85 11 ⛔⛔⛔
Kanada 11,12,13 zbiórek w ofensywie. Nowa Zelandia 14,20,15 zbiórek w ofensywie.
Kanada 10,8,6 rzutów z 3-punkty. Nowa Zelandia 4,12,11 rzutów z 3-punkty.
Chorwacja-Tunezja
Suma Zbiórek Ofensywnych. Łącznie z Dogrywką. over 22,5 kurs 1,85 18 ⛔⛔⛔
Chorwacja kolejno 16,17,12 zbiórek w ofensywie. Tunezja 16,9,12 zbiórek.
Serbia-Australia
Całkowita Liczba Zbiórek. Łącznie z Dogrywką. over 70,5 kurs 1,85 72 ✅✅✅
Serbia odpowiednio 49,43,32 zbiórek. Australia 35,36,40 zbiórek.
Turcja-Portoryko
Całkowita Liczba Zbiórek. Łącznie z Dogrywką. over 72,5 kurs 1,85 77 ✅✅✅
Turcja 47,38,37 zbiórek. Portoryko 37,38,44 zbiórek.
// Z tych typów na pewno zagram over 70,5 w meczu Serbia-Australia oraz over 72,5 w meczu Turcji. Kusi mnie jeszcze zagrać over 22,5 w meczu Chorwacji i over 24,5 w meczu Kanady ale tu może być na styk.
Niepotrzebnie podawałem tyle typów. Najważniejsze dla mnie, że weszło to co postawiłem czyli
over 70,5 w meczu Serbia-Australia. Teraz gram jeszcze na over 72,5 w meczu Turcja-Portoryko i oby dzisiaj też było 2/2;)
 
S 22

slooz3

Użytkownik
a ja zaproponuję serbię na dzisiaj z handi -3.5pkt do przerwy - australia to przeciętne klepaki ze stosunkowo mocną pierwszą piątką - niezli na zbiorce, ale serbowie z pekovicem i krsticem pod koszem powinni zdominowac marica i andersena nawet lepiej niz zrobił to szalony abbas z jordanu -(szok ze ten koles tak walczy - rewelacja mistrzostw jak dla mnie).
teodosic widać było juz w ostatnim meczu, że w fizycznej formie jest doskonałej - pomimo slabego przeciwnika dostał sporo minut zeby sobie w koncu pobiegać nie tylko na treningach. krstic wiadomo ze to solidny grajek i pewnie sporo dzis pogra zeby zaspokoic głód koszykówki i wejsc w turniej, a to tylko pozytywnie moze wpłynąć na gre serbów.
Gram do przerwy, bo i hendi niższe i motywacja na poczatku meczu będzie. Natomiast w końcówce może być z nią różnie i kto wie czy australijczycy z -15 nie zjadą jakimś szaleńczym runem w koncowce do -7.
sportingbet serbia (HT) -3.5pkt 1.85

w pinnaclesports jest typ na zwyciestwo serbii w całym meczu po 1.32.

pozdrawiam
ps. a co do kolegi powyzej to ilosc zbiórek w tym meczu rzeczywiscie moze byc dosc wysoka, gdyz nie zapowiada się zbyt duza ilość łatwych punktów po kontrach z obu stron - szczególnie ze strony australii, bo kangury nie biegają do kontry.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Wczoraj Turcja planowo, stworzyli po prostu piekło dla Greków ????
Na dziś polecam zagrać system - wygrane powinnny być pewne, a w AKO wychodzi calkiem nieźle:
Rosja - Chiny @ Rosja 1.25
Serbia - Australia @ Serbia 1.35
Turcja - Portoryko @ Turcja 1.17
Pewne mecze i zwłaszcza kurs na Serbię cieszy, więc można grać. Zastanawiam się jeszcze nad całkiem niezłym kursikiem na Brazylię oraz Francję, lecz do wieczora jeszcze daleko ????
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ja tam na Rosję z Chinami się boję stawiać po takim kursie.
Serbia -6,5 - Australia 1,90
Serbowie poza wpadką z Niemcami grają świetnie i powinni to potwierdzić.
Kanada - Nowa Zelandia 1,77
Kanada nie przegrywa wyraźnie z lepszymi, ale jednak Nowa Zelandia jest mocniejsza
Iran +40,5 - USA 1,90
Haddadi jak dostanie trochę luzu pod koszem przy przewadze USA, może pociągnąć grę i zdobywać punkty. Iran nie jest zupełnym outsiderem jak Jordan czy Angola, może dać radę wyjść z twarzą, choć zostanie rozgromiony.
Niemcy -11,5 - Angola 1,90
Niemcy po wpadce z Australią powinni się odbudować, lepszej okazji od tego meczu nie ma
Litwa - Francja 2,05
Obie ekipy bez kilku gwiazd, obie pokonały jednak znacznie mniej, choć też dotkliwie osłabioną Hiszpanię. Francja chyba sprawia lepsze wrażenie, a Litwa wczoraj, choć wygrała, długo prezentowała kiepską grę i szczęśliwie trafiała rzuty, co pozwoliło im nie mieć wielkiej straty i odrobić ją w 4 kwarcie.
Brazylia - Słowenia 1,60
Brazylia zachwyciła z USA, gdyby Huertas trafił 2 wolne, albo Garcia nie spudłował ciężkiego rzutu spod kosza, byłaby dogrywka. Moim zdaniem Brazylijczycy mogą zdziałać dużo, bo nie tylko Barbosa, Splitter i Marcelinho są ich siłą.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Ja też typuję tak jak vrazzo na Francję dzisiaj. I to nie dlatego, że wczoraj do przerwy Litwa grała słabo bo w całym turnieju grają dobrze a wczoraj w drugiej połowie rewelacyjnie tylko, że ta wczorajsza szaleńcza pogoń była z pewnością bardzo męcząca i może dać się we znaki dzisiaj. Francja nie miała tak trudnego meczu. Litwini mogą być zmęczeni. A Francja to bardzo dobra drużyna. Mogą to wykorzystać.

Zazwyczaj właśnie tak jest, że kiedy underdog wygrywa mecz przez jakąś szaleńczą pogoń w 4Q to płaci za to karę w kolejnym spotkaniu. Tym bardziej, że nie grają z jakimiś słabeuszami. Muszą odczuć trudny wczorajszego spotkania i tego zabójczego tempa w 4 kwarcie.
 
bwin_expert 0

bwin_expert

Użytkownik
bwin wykupił prawa do transmisji live zaczynających się w sobotę koszykarskich mistrzostw świata w Turcji. Zdaniem bukmacherów bwin tytuł zdobyć powinni Amerykanie, którym plany popsuć mogą jedynie Hiszpanie.
bwin, największy na świecie dostawca online gamingu notowany na giełdzie i globalny partnera FIBA, pokaże na swojej platformie www.bwin.com wszystkie 80 spotkań, które w dniach 28 sierpnia – 12 września zostaną rozegrane na tureckich parkietach. „Jesteśmy podekscytowani, bo oferujemy swoim klientom wszystkie mistrzowskie mecze pierwszy raz w historii. W sumie mamy ponad 10.000 relacji na żywo rocznie, co daje naszym zarejestrowanym użytkownikom niezwykłe możliwości wyboru” mówi Stefan Wukovitsch, Product Management Betting w bwin. bwin swoim klientom daje również możliwość wysłuchania opinii ekspertów, czyli gwiazd partnerskiego klubu Benetton Treviso, które w formie wideo można oglądać na www.bwin.com/fiba.
Kto zostanie koszykarskim mistrzem świata?
1. USA 1.77 2. Hiszpania 3.00 3. Grecja 10.00 4. Serbia 17.00 5. Argentyna 26.00 6. Turcja 29.00 7. Litwa 51.00 8. Brazylia 51.00 9. Słowenia 61.00 10. Chorwacja 67.00
* kursy mogą ulec zmianie, zawsze aktualne na www.bwin.com

&gt;&gt; Promocyjny link do rejestracji -HOT BONUS- &lt;&lt;
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Rozumiem reklamy buków ale nie lubię propagandy w wykonaniu tego buka, którego komuś przyszło reprezentować (post powyżej, mam złe wspomnienia z ich transmisjami live video szczególnie tenisa - turniej w Hamburgu parę lat temu)
MŚ mogą zostać Turcy, Litwini, Francja, na pewno nie Espańa czy USA moim zdaniem ;/
Co do meczów, w zasadzie Varzzo od początku tylko 1 raz się z Tobą nie zgadzałem z typami ;) z kosza MŚ Turkey 2010
Wygrana Brazylijczyków ze Słoweńcami też widzi mi się na ✅ oraz mecz z podtekstami USA-IRAN , pogrom w wykonaniu USA czyli wygrana 41 punktami z Iranem - NO way ;) gwiazdorki max 25-30 wygrają, czemu?
Bo za bardzo gwiazdorzą, lubią grać widowiskowo typu akcje 2-1 lub 2-2 i odegranie koledze do wsadu, z resztą od dawna USA nie wygrali MŚ w kosza, ale zawsze są &quot;murowanym&quot; faworytem.
Z innych typów ciekawie moim zdaniem wygląda handicap Turków -9,5 z Puerto Rico - po tym co pokazują Turcy można typować że dojdą do strefy medalowej
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Brazylia(-3,5) - Słowenia (Koszykówka)
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: Centrebet
Brazylia na mistrzostwach spisuje się zaskakująco dobrze, mało co a sprawili by niespodzianke z USA. Mecze z Tunezją i Iranem wygrali łatwo i dziś będa się bić o wyjscie z grupy z lepszego miejsca z druzyna Słoweni która uległa Amerykanom 77-99 oraz wygrała z Tunezją i Chorwacją. Czytając różne fora dowiedziałem się że Brazylia prezentuje sie bardzo dobrze na tym turnieju i może sprawić nie jedną niespodzianke, myśle że podbudowani dobrym występem z USA dzisiaj wygrają z handicapem z drużyną Słoweni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom