>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Heh, mam nie przesadzac, ze brakNowitzkiego to nic takiego ?? Przeciez to najlepszy koszykarz w historii Niemiec jaki kiedykolwiek istnialł...Gwiazda NBA od paru sezonow. Fakt faktem dzis Niemcy wygrali po dogrywce z Serbia, ale moga Serbowie pogratulowac Theodosicovi i Krsticowi za kretynskie zachowanie w nic nie znaczacych sparingach.
Jesli chodzio mecz Turkow z Rosja to dla mnie to byla 1. Turcy jako gospodarze duzo zyskuja. Kibice w Turcji sa podobni do Grekow czy Slowenow. Fanatyzm 100%. Mysle, ze Turcje przy dobrym rozstawieniu stac na 1wsza 4ke.
A no i wiem juz jak jest z bahem z koszykowka...Napisalem do supportu. Nie ma X...Takze jesli jest dogrywka to nie ma X tylko normalnie 1 albo 2. Ale niestety i tak Serbia polegla ;]
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Dzień trzeci mistrzostw. Wyniki ciekawe i niespodziewane.
Na dzisiaj wybrałem pojedynek Chorwacji ze Słowenią. Oba teamy poległy z USA i wygrały kolejno spotkania ze słabeuszami Chorwaci z Iranem, a Słoweńcy z Tunezją. Wyniki w obu meczach podobne. Z USA to inna bajka natomiast pozostałe wyniki to dużo punktów rzuconych i mało straconych. Myślę, że w dzisiaj będzie to pojedynek bardzo defensywny, zacięty i rozgrywany taktycznie. Żadna z drużyn nie chce mieć już na starcie dwóch porażek. Trudno wytypować zwycięzce, lekko na Chorwatów. Jednego czego bym nie chciał to remisu i mam nadzieję, ze tak nie będzie. Mój typ:
Słowenia - Chorwacja under 149.5 / 1.90 7/10
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Grecja wygra grupe C 1.94 7/10
Na Bet365 jest jeszcze wyższy 2.10, moim zdaniem się opłaca.
Witam
Znawcą koszykówki nie jestem dlatego proszę o poradę.
W grupie C drużyny rozegrały już po 2 mecze i jak na razie wszystko zgodnie z planem - Grecja i Turcja bez porażki.
Wczoraj obejrzałem większą część meczu między Grecją, a Portoryko i pomimo tego, że Grecy przez trzy kwarty gonili wynik odniosłem wrażenie jakby byli zupełnie spokojni o końcowy rezultat. I rzeczywiście w 4 kwarcie kilka głupich fauli Portoryko, najpierw z boiska schodzi Ramos chwilę później Barea i Grecy spokojnie rozpracowują przeciwnika.
Niestety nie oglądałem żadnego meczu Turków.
Jutro mecz między tymi właśnie ekipami prawdopodobnie o 1 miejsce w grupie. Do składu Grecji na ten mecz wracają zawieszeni zawodnicy.
Czy podtrzymujecie swoją opinię sprzed rozpoczęcia mistrzostw bo mam ochotę pobrać ten typ.
W Bet365 kurs na Greków już tylko 1,83 ale w Betfair można jeszcze pobrać powyżej 2 co po odjęciu prowizji daje około 1.98 .
 
klose_11 0

klose_11

Użytkownik
Witam
Znawcą koszykówki nie jestem dlatego proszę o poradę.
W grupie C drużyny rozegrały już po 2 mecze i jak na razie wszystko zgodnie z planem - Grecja i Turcja bez porażki.
Wczoraj obejrzałem większą część meczu między Grecją, a Portoryko i pomimo tego, że Grecy przez trzy kwarty gonili wynik odniosłem wrażenie jakby byli zupełnie spokojni o końcowy rezultat. I rzeczywiście w 4 kwarcie kilka głupich fauli Portoryko, najpierw z boiska schodzi Ramos chwilę później Barea i Grecy spokojnie rozpracowują przeciwnika.
Niestety nie oglądałem żadnego meczu Turków.
Jutro mecz między tymi właśnie ekipami prawdopodobnie o 1 miejsce w grupie. Do składu Grecji na ten mecz wracają zawieszeni zawodnicy.
Czy podtrzymujecie swoją opinię sprzed rozpoczęcia mistrzostw bo mam ochotę pobrać ten typ.
W Bet365 kurs na Greków już tylko 1,83 ale w Betfair można jeszcze pobrać powyżej 2 co po odjęciu prowizji daje około 1.98 .
Ja zagralem po 2,20 w Gamebookers przed MŚ. Portoryko mogło sprawić niespodziankę wczoraj, a i w 1 meczu Grecy super nie zagrali ale wygrali. Po powrocie dwóch zawodników z zawieszenia może być tylko lepiej uważam. A czy warto? Moim zdaniem tak, ale lekka stawka, no ale to twoja kasa - twoja decyzja.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Do tego warto wspomnieć że dziś do Grecji wracają dwaj bardzo ważni koszykarze, Schortsianitis i Fotsis, myślę że z nimi byłyby większe wygrane z dotychczasowymi rywalami, a na pewno spokojniejsze bez nerwów w 4 kwarcie. Szkoda że właśnie tego meczu nie puszczą na żywo, a po raz kolejny USA.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Grecja gra przeceiż jutro a nie dzisiaj.A wszystkie mecze w dobrej jakości macie na bet365 wystarczy sie zarejstrować i oglądacie.Cały czas warto grać na Greków...po przyjściu Sofo i Fotsisa Grecja zyska sporo.Jutro gram zdecydowanie na grecje w meczu z Turcją która jak narazie niesiona przez publike spisuje sie całkiem niezle.Ale w starciu z defensywą Greków są bez szans dla mnie.Dzisiaj hit Słowenia - Chorwacja,kto wie czy nie jeden z najlepszych meczów tego tygodnia.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
A co myślicie o takim zakładzie, bo mi wpadł w oko: Jordania - Serbia (M.Tepic totals points 10.5).
Po zawieszeniu wróci dziś podstawowy rozgrywający Teodosić, więc Tepic zagra może z 20 min a nie jak z Niemcami ponad 30 min, bo wtedy rzucił 14 ptk.
Pewnie chodzi Ci o granie underu... ;) Przykład dałeś fajny, tylko Jordania to nie Niemcy. W tym meczu Tepic 10 pkt może rzucić w 8-10 minut więc na Twoim miejscu nie grałbym grubo. Jeśli pierwszą kwartę Serbowie wygrają 10-15 pkt to Teodosic wcale nie musi spędzić wielu minut na parkiecie - będą jeszcze ważniejsze spotkania ;)
 
lexapro 0

lexapro

Użytkownik
Polecam over 4.5 asysty Milosa Teodosica, dziś z pewnością zagra całe spotkanie gdyż dwa pierwsze pauzował. Wczorajsza porażka z Niemcami pokazała, że bez niego i Krstica Serbowie są bardzo średnim zespołem. Dziś Milos pokaże jak się podaje i się rzuca, spokojnie zagra ok 35 minut a to dość spora ilość czasu na zagranie pięciu celnych podań. W minionym sezonie w Olimpiakosie notował średnio w lidze Greckiej i Eurolidze ponad 5.4 assysty na mecz, a więc dość sporo jak na europejską koszykówkę.
Milos Teodosić over 4.5 assysty
Nordicbet/Tobet - 1.65
 
shuygiven 2,8K

shuygiven

Użytkownik

Myslicie ze Serbie pokryje handi w -22.5 w meczu z Jordania?
Ma ktos wiedze na temat Jordani?
Totalni kelnerzy czy troche grają?
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Australia - Niemcy Niemcy 1,95 Bwin
Wczoraj Perovic i Velickovic dali Serbom sporą przewagę na tablicach, Perovic raz po raz przeprowadzał skuteczne akcje, Novica zaś zbierał, ale nawet mimo przewagi 43-27 w zbiórkach Serbowie przegrali z młodymi Niemcami. Dzień wcześniej Niemcy postraszyli Argentynę, a raczej ten zespół trzeba nazwać &quot;Argentyną bez Manu&quot;. Przegrali, bo nie mieli lidera. Nie ma Nowitzkiego, nie ma Kamana, nie ma nawet Femerlinga. Nawet nie ma co dyskutować nad tym, na ile bolesny jest brak Dirka. To jeden z kilku moim zdaniem wciąż najlepszych koszykarzy w NBA, chyba najlepszy technik i jeśli ma dobry dzień, jest po prostu nie do zatrzymania. Z drugiej strony stawia się na młodzież i to się opłaca. Czy więc wskoczyli już na wyższy poziom w łatwiejszym meczu dadzą radę prowadzić grę? Chyba tak. Z Australią powinni odzyskać przewagę na tablicach, a Kangury, mimo że postraszyły poważnie Argentynę, zagrały z nią słabszy mecz, aniżeli Niemcy i były blisko wygranej tylko dlatego, że Argentyńczycy grali, prócz Luisa Scoli, bardzo słabo. Wcześniej szczęśliwa wygrana nad słabym Jordanem, co gorsza, sześć ofensywnych zbiórek centra Jordanu i ogólnie więcej zbiórek rywali. Ja tak dużo o tych zbiórkach, bo to może być kluczowe. Będzie kluczowe. Australia bez Boguta nie ma takich atutów pod koszami, jeśli Niemcy przejmą tamtą strefę, a mają wielu bardzo wysokich graczy o sporych możliwościach, zwyciężą.
Z innych typów można spróbować Brazylię +22,5 za 1,90
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Wczorajszy wymęczony dzień...
Dziś podobnie jak vrazzo polecam Niemców, wszystkie argumenty zostały już przytoczone, myślę, że nie ma się co nad tym rozwodzić, po prostu Niemcy powinni zdominować strefę podkoszową, poza tym jest dobre wsparcie na dystansie i Niemcy powinni sobie z Australią poradzić.
Ponadto polecam zakład na punkty Milosa Teodosica w meczu Serbii z Jordanem. Powyżej 12.5 pkt jak najbardziej do zrobienia.

Dziś na pewno gram tak
Australia - Niemcy @Niemcy 1.95
i jeśli zdążę dorzucam do tego Milos Teodosic powyżej 12.5 pkt @ 1.80⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Super mecz Brazylii z USA...Ktos tu narzekal, ze pokazuja znow USA, ale chyba bylo warto :p Brazylia w zasadzie mogła wygrac ten mecz. USA wcale nie jest takie silne, albo poki co nie pokazuje wszystkiego. Durant ma niesamowite warunki do gry...Gosc i rzuca i zbiera i wchodzi przy takim wzroscie naprawde ciezko go powstrzymac. Choc trzeba przyznac tez ze zawodnicy z USA sa bardzo przyzwyczajeni do gwizdania NBAowskiego - kroki przy ruszani to prawie standard ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Mecz faktycznie genialny, zwłaszcza 2 pierwsze kwarty... i od biedy końcówka. Ale wynik 9-9 w ostatniej kwarcie woła o pomstę do nieba. No i pewien Brazylijczyk będzie się musiał nauczyć rzucać wolne ????
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik


Grecja 1.91 9/10

Od początku tych mistrzostw stawiam zdecydowanie na Greków.Dzisiaj wraca Fotsis i wielki Sofo który moim zdaniem będzie jednym z kluczowych graczy przeciwko Turcji.Pierwsze mecze w wykonaniu Greków na tym turnieju nie wygladały dobrze ale za to pokazały charakter Greków bo przecież dwa raz udało im sie wyjść z porządnych tarapatów.Wierze w to że po przyjściu Fotsisa z Sofo poprawi sie to z czym Grecja ma do tej pory najwiecej problemów czyli defensywa.Turcy mimo wyników osiąganych do tej pory grają przeciętnie.Jedyne co im wychodzi to defensywa która bardzo przypomina grecką szkołe.Tanjevic stawia głównie na obrone bo dobrze wie jak sie ma ich ofensywa w tym sezonie - słabo.Grecja jest w zupełnie innej sytuacji i ma świetnie zbilansowaną zarówno obrone jak i atak.Turcy wygrali do tej pory dwa razy,dwa razy zagrali przeciwko słabej obronie.Więc co będzie kiedy trafią na ekipe broniąca jeszcze lepiej niż oni sami?dodatkowo na ekipe która posiada ogromny potencjał w ataku... stawiam zdecydowanie na Grecje i głównie na tym meczu sie jutro koncentruje.​
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Grecja 1.91 9/10
stawiam zdecydowanie na Grecje i głównie na tym meczu sie jutro koncentruje.​
Po stawce widać, że jesteś zdecydowany - oby nie zdesperowany bo to się przeważnie kończy źle.
Typ popieram w 100% i również pobieram.
Dodam tylko, że Grecy i Turcy to narody delikatnie mówiąc nie przepadające za sobą więc należy się spodziewać prawdziwej wojny.
Mam nadzieję, że nie skończy się jak w meczu z Serbią wielką bijatyką.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Po stawce widać, że jesteś zdecydowany - oby nie zdesperowany bo to się przeważnie kończy źle.
Typ popieram w 100% i również pobieram.
Dodam tylko, że Grecy i Turcy to narody delikatnie mówiąc nie przepadające za sobą więc należy się spodziewać prawdziwej wojny.
Mam nadzieję, że nie skończy się jak w meczu z Serbią wielką bijatyką.
Może na tym etapie jeszcze nie będzie bijatyki, bo w końcu obie awansują dalej, ale gdyby się spotkały w późniejszej fazie turnieju to kto wie.
Ja bym stawiał na Grecję nawet bez Fotsisa oraz Schortsianitisa, a z nimi to już tym bardziej. Turcja w sparingach nic specjalnego nie pokazywała, Grecja grała świetnie, później dostała z USA ale tam już były osłabienia duże.
Szkoda tylko że dziś nie pokażą tego meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom