>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

2010 FIBA World Championship

Status
Zamknięty.
M 0

marzano

Użytkownik
Jutro ostatnia kolejka rozgrywek grupowych, poniżej kilka moich luźnych przemyśleń...
Grecja - Rosja

Mocno zastanawiam się tu nad underem, jeśli nikt nie chce wygrać to punktów rzucać nie będą za dużo... jeśli ma tu być mecz o uniknięcie Hiszpanów w kolejnej rundzie to właśnie małej liczby punktów trzeba się spodziewać...
z drugiej strony jeśli nie chce się wygrać meczu to odpuszcza się defensywę...
czy będziemy świadkami festiwalu pudeł?
czekam na linię ale poniżej 145 myślę, że do grania...
Jordania - Niemcy
Zwycięstwo Jordanii w meczu z Niemcami... Szwaby nie grają już o nic a Jordańczycy bardzo ładnie zaprezentowali się w dzisiejszym meczu przeciwko Argentynie i mimo, że lepsze mecze (Australia &amp; Argentyna) przeplatają gorszymi (Angola, Serbia) to chęć odniesienia honorowego zwycięstwa na Mistrzostwach Świata może przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść...
Jordania win @ 5 4/10
Jordania +9.5 @ 1.90 7/10
Liban - Litwa
Pojedynek Litwy z Libanem. Tu skłaniałbym się ku zwycięstwu drużyny z Bliskiego Wschodu... Podejrzewam, że trener Litwinów (mimo, że kolejny mecz rozegrają dopiero 7ego września) nie będzie forsował swoich najlepszych zawodników przed kolejną rundą ani ryzykował ich kontuzji, a zmiennicy mogą nie dać rady twardo grającym Libańczykom...
Liban win @ 11 2/10
Liban +16.5 @ 1.90 8/10
Kursy z bwin
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Spotkanie: USA - Tunezja (MŚ w koszykówce)
Typ: Tunezja +45,5 punktów
Kurs: 1,962
Buk: PinnacleSports
Analiza: Ostatni mecz fazy grupowej. Amerykanie z kompletem zwycięstw. Wczoraj wygrali 88:51 z Iranem. Tunezja jest bez zwycięstwa na tym turnieju. Wczoraj porażka z Chorwacją 84:64. Między zespołami USA, a Tunezji jest różnica przynajmniej dwóch klas i pewnie Amerykanie zniszczą swoich przeciwników, jednak ja liczę na to, że Tunezyjczycy choć trochę powalczą i pokryją handicap +45,5 punktów.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Napisze cos od siebie

Typy prosze potraktowac bardzo serio

Niemcy-Jordania over 149
Australia-Angola under 151
Slowenia-Iran +20.5
Tucja-Chiny +10.5 No bet
WKS-Puerto rico over 153
Litwa-Liban +16.5
hiszpania-Kanada over 153

Przedstawione druzyny graja o pietruszke...(prawie wszystkie

Niemcy na pewno beda chcieli zmazac plame po wczorajszym, ale wg mnie skoncentruja sie na rzucaniu pts , nie na obronie...

Angola sprawila wczoraj niespodzianke, dzis licze na wygrana australii, lecz nie zdziwie sie gdy na przerwe beda schodzic na prowadzeniu zawodnicy z Angoli, ktorzy walcza przeciez o 3 miejsce

Slowenia swojego miejsca nie poprawi, a Iran to druzyna nieobliczalna, licze na spokojne tempo Laki i spolki i wyjscie drugim skladem, a IRan... coz chlopy z Pola beda chcialy sie pokazac

Turcja wczoraj miala zadyszke z puerto co przeczuwalem.... Turcy musza oszczedzac sily na cwiercfinaly, dzis mecz dla nich o nic, choc z drugiej strony chinole sa nieobliczalni, sam juz nie wiem za czym sie opowiedziec, ale chyba NO BET

Wks-Puerto mecz o nic , mecz twardej walki ze strony WKS, czy ktoras z druzyn bedzie bronic...? Bedzie, ale czego do tej pory nie ustalono, gdyz druzyny graja o miejsce 5 w grupie


oczywiscie jest to mecz dla Portoryko o 4 m-ce, lecz nawet w przypadku przegranej co jest watpliwe, chinczycy musieliby wygrac z Turcja, by wyprzedzic WKS

Litwa wygrala przegrany mecz zarowno z Hiszpania oraz z Francja, pelen szacunek, natomiast mecz z Libanem to inna bajka... Przeciwnik duzo slabszy a co za tym idzie , brak mobilizacji do wygrania meczu o pietruszke, albo HC na Liban , albo under...

Hiszpanie rozruszaja Kanade, ktora taka slaba nie jest jak pokazuja to tabela...Moim zdaniem bedzie to szybki mecz, lecz nie do jednego kosza

P.S.

zapraszam do dyskusji

oczywiscie jest to mecz dla Portoryko o 4 m-ce, lecz nawet w przypadku przegranej co jest watpliwe, chinczycy musieliby wygrac z Turcja, by wyprzedzic WKS
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Nie widzę dzisiaj specjalnie ciekawych zakładów na staty. Lekko próbuje grać takie coś. Później może coś jeszcze uda mi się wyszukać.
Portoryko-Wybrzeże Kości
Całkowita Liczba Zbiórek. Łącznie z Dogrywką. over 72,5 kursy 1,85 43+35=78 ✅✅✅
Portoryko 37,38,44,40 zbiórek. Wybrzeże 38,43,29,34 zbiórek.

// Typ wszedł bez większego trudu :grin: Portoryko cały czas trzyma bardzo równy poziom w zbiórkach. Zagrałem jeszcze na live handi +17,5 dla Wybrzeża, bo wydawało mi się że to niezłą promocją ale nie pisałem już tego. No i ku zaskoczeniu Wybrzeże nie tylko pokryło handi ale i wygrało cały mecz 88-79.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Argentyna - Serbia
Typ: Serbia
Kurs: 1,55
Buk: bet365
Analiza:
Mój typ na dzisiaj to ostatnie spotkanie w grupie A koszykarskich mistrzostw świata pomiędzy Argentyną i Serbią. Stawiam na wygraną Europejczyków.
Oba zespoły są już całkowicie pewne awansu do 1/8. Ten mecz zdecyduje tylko, kto będzie wyżej rozstawiony, krótko mówiąc, zwycięzca wygrywa grupę. Sądzę, że to zespół z Bałkanów pokona Argentyńczyków.
Serbowie w dotychczasowych 4 meczach zaliczyli jedną wpadkę. Przegrali mecz z katastrofalnymi na tym mundialu Niemcami po dwóch dogrywkach. Był to dość duży szok, niektórzy twierdzili nawet, że zespół Serbii szybko odpadnie z turnieju. Ja jednak widziałem wcześniejszy mecz z Angolą, oraz kolejne, wygrane i to utwierdziło mnie w przekonaniu, że przeciwko Niemcom, Serbowie mieli po prostu słabszy dzień. W każdym z trzech pozostałych meczów nie pozostawiali wątpliwości kto jest lepszy, Australijczykom pozwolili zbliżyć się na 15 punktów, z pozostałymi był jeszcze większy pogrom.
Co jeżeli chodzi o zespół Argentyny? Nie ulega wątpliwości, że możliwościami zespół z Ameryki Południowej znacznie ustępuje Serbom. Pomimo 4 wygranych meczów Argentyna prezentuje się gorzej od swoich rywali – minimalne i dość szczęśliwe wygrane z Australią i Niemcami są tego dowodem.
Dodatkowo turniej odbywa się w Turcji, a większość zawodników Serbii gra w Europie. Dlatego nie można mówić o problemach z aklimatyzacją. Jedynym zawodnikiem grającym za oceanem jest Nenad Krstić z Oklahoma City Thunder. Z Argentyńczyków ledwie 3 zawodników gra w Europie, do tej pory było dobrze, ale wiadomo, że każdemu zespołowi w turnieju przytrafia się słabszy mecz. Sądzę, że dziś takowy przytrafi się Argentynie.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
No to zaczynają się emocje na turnieju który w fazie grupowej tak naprawdę obfitował w różne dziwne wyniku na których się przejechałem sam ⛔.
opisze lakonicznie grupami, a postaram się bardziej na play-offach ;-)
Grupa A : Zaskoczenie in minus na pewno zostaną Niemcy ???? In plus Angola która tak naprawdę nie będzie odgrywać żadnej roli dalej. Podoba mi się Serbia od zawsze ale widzę naprawdę w niej niesamowity potencjał na 4 mistrzostw. Argentyna już nie pogra dalej..zbyt duże obciążenie na najlepszych gracz i za krótka ławka na dalszą grę. Co do Australii to jakoś mnie nie przekonują - tak samo jak Argentyna...zbyt krótka ławka na dalszą fazę turnieju...
Grupa B : Tutaj było cholernie ciekawie i powiem szczerze że urzekła mnie Brazylia - pięknie graja dla oka ale czy wytrzymają z 1 rozgrywającym ? ... TAK :cool: (z Argentyną na 100%). USA i Słowenia poza zasięgiem i bacznie będę się im przyglądał choć USA ciągle mnie nie przekonuje z taką grą... niby klepią 1-1, 2-2 ale to jakoś za mało coś mi się wydaje na finał. Na temat Chorwacji nie mam zdania..
GRUPA C : Turcja, Rosja, Grecja - 3 porównywalne zespoły które jeszcze namieszają nam jako obstawiającym.
GRUPA D : Litwa - co za nieobliczalna drużyna, długa ławka która w każdym momencie może się obudzić. Hiszpanie odpuścili grupy i teraz dopiero zaczną grać (na potwierdzenie : Navarro nawet dziś nie zagrał). Nowa Zelandia to objawienie powiedzmy mistrzostw a Francja to ⛔, ale tak jak mówię : grupy to grupy a faza play-off to inna bajka która rządzi się swoimi prawami.

Play-offy : (pogrubione to moi faworyci) - rozwinięcie typów może nastąpi, w miarę możliwości czasowych :;/:
Slovenia - Australia --&gt; tutaj bez dwóch zdań, wynik na handi + 9.5....
Turkey - France - no bet --&gt; a ja tutaj widzę under taki na około 146,5 ale zwycięzcy tak jakoś nie widzę... jak zaskoczy Francja bo mają potencjał to może być różnie (choć gospodarze cholernie mocni przy tych kibicach...)
USA - Angola --&gt; nie ma o czym rozmawiać... :cool:
Russia - New Zealand --&gt; dodał bym tutaj over 150,5
Lithuania - China --&gt; przegrana (-47 pts z Turcją - to zostawię jako komentarz)
Argentina - Brazil --&gt; a to chyba jeszcze opiszę dokładniej :) liczę tutaj na niesamowite widowisko i niesamowity kurs :cool:
wszystkie handi i overy - to przypuszczalne granice nad którymi sam się zastanowię czy wezmę jak się pojawią.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W paru kwestiach sie nie zgadzam ????
Niemcy rzeczywiscie rozczarowanie, ale to jest to co mowilem - brak Nowitzkiego, choc dzieki temu bardzo dobre zawody rozegral Jagla. Niemcy niby awansu nie wywalczyli,ale mecz z Serbia wygrany przez nich po 2 dogrywkach pozostanie w pamieci ???? Mysle, ze zabraklo troszke sil z Angola.
Co do USA to rzeczywiscie nie zachwycaja, ale to nie jest jednak prawdziwy dream team...No, ale zobaczymy co Krzyzewski wymysli dalej. Bo mam wrazenie, ze przez grupe USA sie tak troche przeturlalo nie pokazujac tego, co tak naprawde potrafia. I z Angola raczej tez jeszcze nie zagraja maksa. Prawdziwa ga zacznie sie od cwiercfinalow. Nie wierze, zeby Krzyzewski nie ulozyl taktycznie druzyny.
Litwa od zawsze jest mocna druzyna. Przeciez koszykowka to tam sport narodowy. Choc po nieudanym eurobaskecie w Polsce nie sadzilem, ze tak szybko sie odbuduja. Co do Hiszpani kompletnie sie nie zgodze. Ogladalem ich w meczu z chocby z Litwa i na pewno tego meczu nie odposcili. I zadnego innego raczej tez nie. Z Francja tez nie mogli odposcic meczu otwarcia. Poprostu poki co slabo grali,a wplyw na to ma na pewno brak Gasola z ktorym przez ostatnie pare lat razem grali, a teraz nagle nie. Albo sie obudza albo szybko odpadna. Ale nie graja nic rewelacyjnego.
Francja mnie zdziwila. Bo naprawde dobrze zaczela,a dzis z Nowa Zelandia mozna powiedziec fatalnie skonczyla 1wsza czesc mistrzostw.

Dziwi mnie fakt, ze nie widzisz zwyciezcy w meczu Turcja Francja. Wg mnie Turcy rozjada +10 Francje. Graja naprawde super basket i do tego sa gospodarzami, a tureccy kibice sa fanatyczni ;] jak dla mnie Turcja narazie idzie na medal...
No i czy Rosja tak latwo sobie poradzi z Nowa Zelandia ?? ???? Rosja raz gra super a raz slabo, jak bedzie akurat teraz ?? Pewnie wygra, ale wg mnie mala roznica i bedzie zaciety mecz.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
Cieszy mnie to że ktoś się nie zgadza ???? .
Widzisz tylko mecz z Serbią Niemcom wyszedł albo Serbia tak ich zlekceważyła. Reszta to kiszka nawet z Jordanem mieli takie straty że włos się na głowie jeżył. Ale nie będziemy przecież rozmawiać o zespołach które odpadły z dalszej rywalizacji...
Co do USA - &quot;Nie wierze, zeby Krzyzewski nie ulozyl taktycznie drużyny&quot; - a co powiesz o końcówce meczu z Brazylią ? widziałeś tam jakąś taktykę zrealizowaną przez ów zawodników ? :cool: ja czuję że jak się zderzą z zespołem dobrze ułożonym taktycznie i nie będzie im siedzieć rzut to chyba chłopaki znów do domu pojadą (oby ;-) bo mi się ich gra nie podoba i nie podniecam się tak jak w TVP Sport.
Litwa - jest mocna przez długą ławkę i to że w każdym meczu kto inny może zaskoczyć a Kleiza zawsze może ich pociągnąć.
Hiszpania to taki zespół który gra spokojnie a potem wchodzi na wyższy poziom, Navarro grał w tej rundzie może z 60-70 % tego co potrafi. Z Litwinami przegrali na własne życzenie... z Francją mecz otwarcia i jak to w zwyczaju Hiszpanów (niespodzianka). Teraz naprawdę będzie inaczej...Liczę na przebudzenie kilku zawodników.
Francja jest nieobliczalną drużyną i dlatego boję się typować przeciwko nim za 1.10 z Turcją (to nie kurs przecież ). Super basketu to nie grają do końca bo w grupie nie mieli tak naprawdę oprócz 2 meczów z kim się wykazać a grają maksa jak widzisz -&gt; gdzie inne ekipy czasem odpuszczają. Zgodzę się że jak dobrze się to im ułoży to mogą mieć medal ale brązowy. Publiczność ich niesamowicie buduje.
hm.. myślę że Rosja sobie poradzi, ale ja nie mówiłem że wygrają jakoś przekonująco, mogą być męczarnie ale z wysokim wynikiem.
Samo napred, Srbijo!!!
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja również zgadzam się w wielu sprawach:

USA-Angola - wiadomo, swoją drogą buki tyle razy wystawiały magiczną linię a la -45,5 -40,5 i chyba USA nigdy nie pokryli tego handi ???? nawet w meczu z Iranem -45,5 było mooocną przesadą. Ciekawi mnie jaką linię handi tutaj wystawią buki -50,5 :&gt; ?
Serbia-Chorwacja - kurs na Serbów nie będzie rozpieszczał pewnie ale handi -5,5 powinno być ok.
Hiszpania - Grecja - tutaj wszystko może się zdarzyć, Hiszpanie jedna wielka chimera, chyba jakiś under 145,5 byłby dobrym rozwiązaniem, a najlepszym chyba not bet tutaj.
Turcja-Francja - po super początku w wykonaniu Francji i pokonaniu Hiszpanów przecierałem oczy ze zdumienia, jednak Turcy grają cały czas konstans, dobrze w obronie i skuteczny atak. Dobrym rozwiązaniem będzie tutaj jakiś under ale linia musi być sensowna. Mecz raczej będzie zacięty w sensie dobra obrona przez 1-2 kwarty co zaowocuje małą liczbą punktów ( na papierze tak to wygląda) chyba jednak Turcy mają więcej atutów w tym meczu po swojej stronie (nie mówiąc o fanatycznych kibicach)

Argentyna-Brazil
chyba tutaj większość się zgodzi, widowiskowy styl gry oraz szersza ławka na korzyść Brazil, no i w pamięci pozostaje mecz Brazil-USA gdzie mało brakowało do sensacji. Canarinios jeszcze tutaj namieszają;) Argentyna w moim odczuciu ma więcej farta niż rozumu (szczęśliwe zwycięstwo z Niemcami) i kilka innych. Grają dosłownie na styk (wygrana z Niemcami 4 punktami, z Australią wygrana 2 punktami, porażka z Serbią 2), ławka krótka.
Jeżeli buki się &quot;pomylą&quot; i w gronie faworyta wystawią Argentynę (np 1,6 vs 2,00 to handi dodatni na Brazil biorę jak najbardziej)
Rosja-NZL - tutaj na papierze mocniejsi Ruscy, Nowozelandczycy mają problemy w meczach gdzie są wysocy gracze podkoszowi z przedostaniem się pod tablice, często pudłują (mecz z Kanadą np - koszmar inna drużyna by ich zmiotła) upatruję tutaj underu (147,5? ) Ruscy mają mecze przeplatane, zaraz mi ktoś zarzuci no ale wygrali 4 z 5 meczy-tylko styl tych wygranych pozostawia wiele do życzenia. Z Chińczykami wystawili w Q1 drugi skład, potem gonili wynik aż w końcu wygrali. Rzuty za 3 kluczowe.
Ruscy na papierze powinni zwyciężyć - mnie jednak tutaj bardziej kusi under (NZL będzie miało ciężko pod koszem) jedyny atut drużyny NZL to rzuty za 3.

Litwa-Chiny
- chyba nie potrzeba komentarza ;)
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Chiny wczoraj grały bez swojego najlepszego zawodnika, więc nie można oceniać tego meczu z Turcją tak negatywnie. To był mecz o nic, gdzie pograli głównie rezerwowi. Nie wiem czemu zachwycacie się tak nad Litwinami. Mają takie przestoje w grze, że im wszyscy uciekają - trafią na skoncentrowaną ekipę i po nich. Tak było z Francją i z Hiszpanią. Litwa - Chiny co najwyżej można grać over.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Argentyna-Brazylia - to chyba najciekawszy mecz 1/8 finału.Ja jednak skłaniam się ku doświadczeniu Argentyny,przede wszystkim to jest jeden mecz,do tej pory bardzo ekonomiczna gra ,grali tyle ile trzeba bez żadnych szarpań,mam nadzieję ,że wyjdzie już Oberto na parkiet.Wczoraj w koncówcw 1 kwarty bardzo sędziowie pomogli Serbom i podarowali 4 pkt bez tej darowizny ciężko byłoby dogonić im a tak złapali wiatr w żagle.Kursy buki również wystawiły na Argentynę w okolicy 2,35 a teraz już tylko 1,9 i są po równo więc tendencja grania jest również po stronie Argentyny
Drugi mecz to +9,5 na Chorwatów z Serbami , choć ci drudzy faworytem to myślę jednak ,że mecz będzie bardziej zacięty niż wskazuje to hcp,w końcu to święta wojna
drugim typem to under 155,5,będzie dużo walki i to tej dosłownej a to nie sprzyja wysokim wynikom
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeśli chodzi o 1wszy dzien rozgrywek poza grupami to osobiscie uważam, ze Serbia pokryje handi 8,5 pkt. Chorwacja gra naprawde miernie. Wg mnie zwyciestwo Serbii 9-13 pkt jak najbardziej realne.
A co do meczu Hiszpani z Grecja nie wiem...Hiszpania gra naprawde slabo, a Grecy pionkami nie sa...Szczerze jesli mialbym cos obstawiac to chyba Hiszpania - Grecja (-6.5/+6.5) na Grecje...Albo nawet samo zwyciestwo Grecji moze sie zdarzyc.
No i gratulacje dla kolegi powyzej za dobre typy.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Hiszpania - Grecja
Typ: Hiszpania
Kurs: 1,35
Buk: Bwin
Analiza:
Mistrzostwa świata w koszykówce wkraczają w decydującą fazę. Jutro rozpoczyna się 1/8 finału. O godzinie 20 na parkiet wyjdą reprezentacje Hiszpanii i Grecji. Stawiam na wygraną mistrzów Europy.
Oba zespoły bardzo przeciętnie zagrały w grupie. Zarówno Hiszpanie, jak i Grecy przegrali po dwa mecze w grupie. Jednak to zespół z Półwyspu Iberyjskiego stopniowo się rozpędza.
Hiszpanie są drużyną turniejową. Pokazali to chociażby na mistrzostwach Europy w Polsce w poprzednim roku, w których przegrali pierwsze spotkanie z Serbią, a mimo wszystko zdobyli złote medale. Teraz o złoto będzie dużo ciężej, bo są przecież Amerykanie, ale droga do finału nie powinna być zbytnio wymagająca.
Hiszpanie grają bez swojego lidera Paula Gasola. Zastępuje go jego brat Marc, który jednak ustępuje mu znacznie talentem. Pau potrafił w ciężkich momentach wziąć na siebie ciężar gry, Marc nie ma takiej umiejętności. Wydawało się więc, że Hiszpanie będą bez lidera. Jednak tą rolę spokojnie może przejąć Ricky Rubio, czy Juan Carlos Navarro.
Oglądałem dwa spotkania Greków i niczym mnie nie zaskoczyli. Grali wolno, schematycznie, bez błysku. Wydaje się, że Hiszpanie są dla nich zaporą nie do przejścia.
Stawiam na awans Hiszpanii do ćwierćfinału.
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Do tej pory typy na statystyki bardzo ładnie wchodziły, więc próbujemy dalej. W tej fazie będzie jeszcze więcej walki pod tablicami, dlatego też typy na ilość zbiórek powinny ładnie wchodzić. No to na początek taki typ:
Serbia-Chorwacja
Całkowita Liczba Zbiórek. Łącznie z Dogrywką. over 70,5 kurs 1,85 Unibet⛔⛔⛔
Serbia 49,43,32,43,43 zbiórek. Chorwacja 41,42,29,30,28 zbiórek. Trochę martwi mnie spadek ilości zbiórek u Chorwatów w stosunku do dwóch pierwszych meczy ale może dzisiaj będzie już lepiej ;)
Planuje również zagrać over 155,5 w tym meczu.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Kolega zbylo przekonał mnie do tego typu i po krótkiej analizie również go zagram. Na Serbię mizerny kurs, a z handi może być rożnie co już nie raz te mistrzostwa pokazywały. Lepiej zagrać sobie na zbiórki, i martwić się tylko o to, żeby jedni i drudzy za dużo nie trafiali ????
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
zbylo04 nie wiem czy dobrze rozumuje ale jeśli masz zamiar grać na over w zbiórkach i over punktowy to się to trochę wyklucza. Jak już napisał kolega Kostuch grając na zbiórki trzeba zakładać że jednak trochę tych rzutów niecelnych będzie więc i pkt powinno być mniej ???? Oczywiście zawsze jest nadzieja że gra będzie szybka i drużyny będą błyskawicznie przechodziły do ataku, masa rzutów i wtedy mogą zastać pokryte obie linie.
Zwracam tylko na to uwagę, żeby nie było że odradzam a potem się okaże że byś wygrał, tak na zdrowy rozsądek. :p
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Hiszpania-Grecja +7 lub wiecej, kto znajdzie...

Hiszpania w tym turnieju gra ponizej oczekiwan.
Glowny faworyt(wymieniany przez Buki) zaraz po USA, zawodzi... Dlaczego?...
Personalnie Hiszpanie wygladaja bardzo dobrze, Navarro, Rubio, Garbajosa, Gasol, Fernandez... kadra bardzo dobra....
ale.... Moim zdaniem brak tutaj jest lidera, Pau Gasola...

Hiszpania przegrala wygrany mecz z Litwa prowadzac 61-43.. :smirk: Rozumiem, chwilowe rozluznienie...,
ale taka przepasc powinna byc nie do odrobienia nawet dla USA.

Francja swoja defensywa wiele namieszala, przez co Hiszpanie sie pogubili i zaczely sie niepotrzebne faule, a nawet techniczny.
Hiszpanom brakuje kogos kto ich zmotywuje i bedzie walczyc do konca i kto bedzie mial na nich wplyw.
Oczywiscie jest wielu graczy jednak w mojej ocenie, nikt tak dobrze jak Pau tego nie zrobi.

Grecja po zawieszeniach graczy z numerami 9 i 15 w pelnym skladzie, a rachunki do wyrownania z hiszpanami spore...
Zawieszenie 2 Grajkow wyszlo Grecji tylko na plus, gdys druzyna musiala sobie poradzic bez nich.
Ogranie mniej doswiadczonych i slabszych zawodnikow dzis bedzie zbierac swoj profit.

Nie musze pisac , ze bedzie to mecz walki i taki &quot;maly final&quot;...

Milo bedzie zasiac przed monitorem i sledzic wynik

powodzenia

sugestie?
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Serbia-Chorwacja under 157.5 bet 365

Serbia do tej pory rzucila najwiecej pts w calym turnieju
Rezultatem takich wynikow byli slabi i dosc slabo broniacy rywale.

Chorwacja do tej pory prezentowala dosc ofensywna koszykowke, lecz moim zdaniem dzis mecz o wszystko dla jednych i drugich,
dlatego licze na mocna obrone i przemyslane akcje.

Lepiej na papierze wygladaja Serbowie, ale nie sadze, by Chorwaci ten mecz oddali juz w 1 polowie.

Dzis jedni i drudzy pokaza, ze mecze wygrywa sie dzieki obronie.

Linia ustawiona dosc wysoko, wiec warto sprobowac.

powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom