>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polonia Piła - PSŻ Poznań
Mroczka powyżej 8.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.70 STS


Dość niska linia na Artura biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze, choć teoretycznie jest to dość logiczne, bo lider Polonii ostatnio trochę zawodzi, co odbija się na rezultatach ekipy z Wielkopolski. Niemniej według mnie typ do grania, bo Mroczka jest jednak dobrym zawodnikiem, jak na realia drugiej ligi i liczę, że dziś po raz kolejny to udowodni z mocnym rywalem.
Średnia 10.78 pkt. na mecz oraz domowa biegowa 2.231 cały czas robią wrażenie. Koledzy z drużyny raczej mu punktów nie odbiorą, co do gości na pewno zagrozić mogą mu Gusts, Salk, czy Holta, jednak cały czas musiałby zgubić aż siedem punktów, aby typ zakończył się niepowodzeniem. Wydaje mi się, że jest to bardzo duży bufor bezpieczeństwa, a lider Pilan z ewentualnym dodatkowym biegiem z rezerwy taktycznej może być dziś najlepszym zawodnikiem na torze.
 
Ostatnia edycja:
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Polonia Piła - PSŻ Poznań
Mroczka powyżej 8.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.70 STS


Dość niska linia na Artura biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze, choć teoretycznie jest to dość logiczne, bo lider Polonii ostatnio trochę zawodzi, co odbija się na rezultatach ekipy z Wielkopolski. Niemniej według mnie typ do grania, bo Mroczka jest jednak dobrym zawodnikiem, jak na realia drugiej ligi i liczę, że dziś po raz kolejny to udowodni z mocnym rywalem.
Średnia 10.78 pkt. na mecz oraz domowa biegowa 2.231 cały czas robią wrażenie. Koledzy z drużyny raczej mu punktów nie odbiorą, co do gości na pewno zagrozić mogą mu Gusts, Salk, czy Holta, jednak cały czas musiałby zgubić aż siedem punktów, aby typ zakończył się niepowodzeniem. Wydaje mi się, że jest to bardzo duży bufor bezpieczeństwa, a lider Pilan z ewentualnym dodatkowym biegiem z rezerwy taktycznej może być dziś najlepszym zawodnikiem na torze.
W Pile pada od rana, a teraz wręcz leje. Mecz na bank się nie odbędzie. Typu nie neguję bo Mroczka to solidny zawodnik na druga ligę ale dziś nie ma sensu tego grać, bo będzie albo zwrot albo zawieszony zakład.
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Polonia Piła - PSŻ Poznań
Mroczka powyżej 8.5 pkt. w pierwszych pięciu startach @1.70 STS


Dość niska linia na Artura biorąc pod uwagę wcześniejsze mecze, choć teoretycznie jest to dość logiczne, bo lider Polonii ostatnio trochę zawodzi, co odbija się na rezultatach ekipy z Wielkopolski. Niemniej według mnie typ do grania, bo Mroczka jest jednak dobrym zawodnikiem, jak na realia drugiej ligi i liczę, że dziś po raz kolejny to udowodni z mocnym rywalem.
Średnia 10.78 pkt. na mecz oraz domowa biegowa 2.231 cały czas robią wrażenie. Koledzy z drużyny raczej mu punktów nie odbiorą, co do gości na pewno zagrozić mogą mu Gusts, Salk, czy Holta, jednak cały czas musiałby zgubić aż siedem punktów, aby typ zakończył się niepowodzeniem. Wydaje mi się, że jest to bardzo duży bufor bezpieczeństwa, a lider Pilan z ewentualnym dodatkowym biegiem z rezerwy taktycznej może być dziś najlepszym zawodnikiem na torze.
Popieram typ, tym bardziej że dzisiaj Gusts nie pojedzie bo bierze udział w mistrzostwach par juniorów.
A od siebie dodam jeszcze:

Jonas Seifert Salk over 10,5 pkt.

W świetnej formie. Dzisiaj głównie z ogórkami. Jedyni w drużynie, którzy mogliby odebrać mu punkty to Gusts i Holta. Ten pierwszy dzisiaj nie pojedzie a z drugim to wiadomo, zależy jaka forma dnia mu się trafi.
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
M. Jędrzejewski powyżej 8.5 pkt. 1.88 STS ✅ 9 pkt. ale więcej na Marcina pieniędzy nie postawię... chaotyczna jazda...

Marcin w ostatnim meczu na domowym torze z przeciwko Unii zanotował bardzo dobry występ 14 punktów w 6 startach. Dziś, jeśli zawody pojadą uważam, że ma łatwiejsze biegi niż Mroczka, dlatego wybór padł na Jędrzejewskiego. W 10 biegu z juniorami, a w biegu 12 też będzie mieć łatwiej niż Mroczka w 13. No chyba, że pogoda zrobiła z torem swoje i dziś Marcin nie ogarnie toru...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Seifert-Salk over 10,5 @1,70 ewinner (we wszystkich)

Linia na Duńczyka wygląda na promocyjną. To lider Poznania, a dziś w drużynie ma być stosowane zastępstwo za Łoktajewa. Seifert-Salk nie ma zbytnio z kim przegrywać w barwach Piły. Mecz ma status zagrożonego, ale jeśli pojadą to ten typ powinien łatwo wejść.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rzeszów - Rawicz
Sts
Kurs 2.73 Eduardo Kcmar superstar. Wyszli z piekła do nieba

I taki przesadyzm lubię. Rzeszów spore zaskoczenie in minus ale jak dla mnie personalnie lepszy. Tor w Rzeszowie to przeciwieństwo Rawicza. Mając solidnych seniorów u siebie powinni ten mecz mieć pod pełną kontrolą. Myli trochę 10 biegów z Tarnowem ale ostatnie dwie serie to deklasacja z moich obserwacji wynikało że Tarnów przegrał kosmetykę toru po 10 została obficie Dolana krótka przez co przestała po starcie działać długa. Tarnów jak dzieci we mgle po starcie szli na dużą i tam zostawali. Dziś myślę że Rzeszów z torem tego błędu już nie popełni i od początku zdominuje mecz bo na kim. Podobał mi się ostatnio Eduardo i jeśli miesiąc nie będzie miał pecha ze sprzętem to do spółki z Kevinem i Dawidem nie powinni mieć problemu na lotnisku z pokonaniem rawickich seniorów Dużej mierze gram typ z uwagi na kurs bo jest źle wystawiony
Post automatycznie złączony:

Unia - Loko
Unia tego meczu nie dało się wygrać
Sts
2.01

Rzeszów już kurs spadł. Unia wzrosła z 1.6 do 2 i o ile 1.6 nie było opłacalne tak po 2 grzech nie zagrać na drużynę swojego toru. Zresztą to nie jest Unia z początku sezonu. Mieli szczęścia ale też do 10 biegu równo się trzymali w derbach potem błędy z odczytaniem toru i wynik nie odzwierciedla tego co było na torze. Loko jak dla mnie na wyjazdach dużo traci. Juniorzy z lekkim wskaznaiem na Tarnów bo Swiercz Łotysza u siebie powinien zrobić. Wierzę że Drajer zneutralizuje superowego Pedersena. O ile do liderów loko nie mam zastrzeżeń tak druga linia może nie nadrabiać. Unia z Z/z gdzie zarówno Rolniczki i Ljung to inni zawodnicy na domowym torze. Więc tu zz może być silna. Dla mnie mecz 50 na 50 więc biorę gospodarzy po podwyższonym kursie
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Victor Palovaara poniżej 9.5 @ 2.10 Etoto 12. Beznadziejny dziś Tarnów. Jeszcze Rolnicki się kładzie przy 5-1 dla Unii w 14...

Sporo zawyżona ta linia na Palovaare. OK, w Rzeszowie lutnął 11 ale patrząc na jazdę Rzeszowa w tym meczu to nie było jakieś wybitne osiągnięcie. Kolejne mecze już takie świetne nie były. Unia ekipa swojego toru, i na Mościcach już beż żadnych Batchelorów w składzie jest mocna. Szweda w Polsce za dużo nie widzieliśmy i chyba nie miał okazji jeździć nigdy w Tarnowie. Dzisiaj wskakuje do składu pod nr 2 w miejsce Bacha(ZZ). 3 bieg bardzo ciężki na 0 pkt., bo jest Morris oraz Rolnicki i Ljung. Dalej: w parze x2 Kostygows na wyjazdach bardzo słaby ale w Tarnowie jeździł już nieraz. Za rywali Ljung i Drejer oraz Aarnio(ZZ?) i Bober. Łatwiejszy bieg 12 gdzie będą juniorzy ale lepszy Drejer i Hansen. Do taktycznej pierwszy będzie Morris i Ellis, a w 5 biegach nie widzę tutaj 10 punktów Palovaary dzisiaj.

Odnośnie Rzeszowa to na 99% nie będzie Mastersa. Pickering wskoczy pod 3 albo za Mastersa pod 5... czekamy na jakieś info. Na Rzeszów w sts kurs zbity już do 1.47 więc nie ma sensu tego ruszać. Zobaczymy czy za Sama będzie ZZ czy wskoczy Goret, bo Balon zdaję się dalej kontuzjowany.

EDIT: Masters jedzie. Odpuścił Anglie w czwartek i w sobotę ale dzisiaj jest. Mój błąd, bazowałem też na tym co pisali ludzie. Mega ciężki mecz się szykuje dla Rzeszowa, nie zdziwi mnie wygrana Rawicza ani trochę.
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Z/z jest za Armio. Kurs na Unię wzrasta osłabień żadnych nie ma. Więc to zabieg korygujący kurs którego ja nie rozumiem, mimo to słowo moje już wie rzekło.

Rzeszów zbity do granic opłacalności
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wow w Rzeszowie da się wyprzedzać:) Piękny mecz i piękny comeback na szczęście mecz się skończył odpowiednio że zdążę do Tarnowa:)

Taki terminarz to ja lubię:)
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Zgadzam się. Nie tylko dało się wyprzedzać ale napisać trzeba, że mecz absolutnie kapitalny. Co bieg jakieś mijanki, mnóstwo walki. Tak czułem ze będzie dobrze, bo przyjechali Australijczycy i będzie komu mijać ale stan toru do wyprzedzeń świetny, bo mijał każdy. No i kolejny trzeci z rzędu w Rzeszowie świetny mecz Krcmara, który został już skreślony, chyba szarżą w 15 biegu gdzie kapitalnie napędzony po dużej minął Dróżdża dał do myślenia i będą z nim rozmowy odnośnie następnego sezonu. Oby tak tor był na final IMP to już można zacierać ręce na jazdę po orbicie Zmarzlika czy Janka ;)

EDIT. Z Tarnowa jeszcze takie coś:

Adam Ellis poniżej 9.5 @ 1.75 STS / Fortuna 10. Tragiczny Tarnów na koniec u siebie.

Tak myślę, że chyba trochę za dużo na Angola i tor w Tarnowie może go trochę zaskoczyć. Bardzo trudny 13 bieg z Morrisem na Ljunga i Bobera, 1 też nie najłatwiejszy z Kostygowsem vs Hansen i na ZZ wleci Rolnicki, Ljung lub Bober. x2 w parze z Kołodińskim zapewne nie straci ale z Rolnickim, Hansenem i Ljungiem w 5 i 8 biegu nie będzie miał łatwo. Klasycznie w którymś biegu zrobi warning i później będzie musiał uważać na starcie. Tak myślę, że nie dobije dzisiaj do 10 punktów w 5 biegach.

No i myślę dać over 8.5 Bobera po 1.75 w Fortuna to się chłop skompromitował na zakończenie sezonu. Łatwy 4 bieg, w 7 też junior Daugavpils. W 9 do zrobienia 2-3, 13 bieg trudny ale będzie wewnętrzne pole. Gdzieś w którymś biegu wskoczy na ZZ. Myślę, że na swoim dobrze znanym torze jest w stanie dziś zdobyć 9 punktów.
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Miesiąc over 5.5 kurs 1.65 Fortuna
Ja wiem że Paweł odcina trochę kupony,nie ma startu a to w Opolu potrzebne ale to tylko 5 punktów...część urwie na swoich niewierze żeby takiej linii nie skubnal to byłby już naprawdę zart
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +750
M 71K

mazinho87

Użytkownik
MAtic Ivacic (Piła) 7.5 over 1.94 (sts) 3,3,3 - weszło już po 3 jego startach..

Wyniki Ivacica odkąd trafił do Piły: 11 pkt, 12 pkt, 13 pkt.

Ivacica wspierają sponsorzy z Bydgoszczy, dlatego na ligę ma szybki sprzęt. Wszystko po to, by na nowe rozgrywki mógl podpisac nową umowę w jakimś klubie. Dziś jedzie Ivacic w parze z Orwatem. Punkty mu będą wpadac na swoich beznadziejnych kolegach z drużyny. Wystarczy jak dorzuci 3 oczka w 5 startach, czyli pokona 3 rywali na 10 pojedynków. Nie jest to trudne do zrobienia, daje jakies 85 %-90 % szans na powodzenie tego typu.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +952
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Handi bym nie grał bo tu się może zdarzyć wszystko...piła i Tarnów słabiutkie na wyjazdach...
Ja spróbuję delikatnie pojedynek
Balinski-Mroczka 2 kurs 2.22 Sts
Typ opieram na tym że Balinski jedzie po upadku,kontuzji....Mroczka pojedzie napewno 5 razy które nas interesują...czy Baliński pojedzie 5 razy tu jest znak zapytania...sam zawodnik z racji wieku też może nie będzie się zabijał...
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Rawicz - Poznań
Poznań +4,5
Kurs 1.94
STS Patologia poza torem na torze super, choć traciłem wiarę po kontuzji Salka

Czy zapięte są pasy? Dziś muszą być bo zaczyna się faza PO, którą misie lubią najbardziej tym bardziej w najlepszej żużlowej lidze świata. Śmieszne nazywane z hurraoptymizmem derby Wielkopolski, gdzie niektórym atmosfera uderzyła do głowy i prowadzi małą wojenkę.

Dla ciekawskich zaczęło się od zaakceptowanego wniosku przez GKSŻ, który złożyła drużyna PSŻ o przyjazd komisarza już w piątek. I chyba też bym tak zrobił bo tor w Rawiczu daję ogromne możliwości do kombinowania z nim. Dodatkowo dobrą dla mnie informacją jest to, że rano ma popadać a potem lekkie słońce co może osłabić atut własnego toru, a nam da ciekawe zawody. Rawicz jak nie środkowe palce prezesa wystające z polewaczki tak teraz nawołuję na social mediach i zaprasza rywala do brudnej czarnej gry. No mocno słońce uderza:) ale akurat ten wpis to detal i według mnie robienie sztucznej atmosfery drużynie której i tu podkreślę moim zdaniem w drugiej lidze jest dobrze, a samego awansu mogą nie udźwignąć.

I do tego Rawicza przyjeżdża dziś faworyt do wygrania całej ligi od samego początku. Faworyt który miał swoje wpadki jak porażka w deszczowym meczu w Tarnowie czy pogrom u siebie.... z Rawiczem. Jednak zasadnicza to zasadnicza a PO to już inna bajka. To już nawet nie bajka a jazda na całego. Zacznę od tego że Rawicz jedzie bez lidera. To kim jest Sam Masters dla Rawicza mówić nie trzeba. Lider z krwi i kości i z/z według mnie nie zrobi dwu cyfrówki. Drugim osłabieniem jest brak Wiktora Przyjemskiego, który w głowie ma jutro Gdańsk. Więc nie mają drugiego juniora bo Kłosok czy Wypiór raczej statyści. do pary pojedzie Brennan, którego fajnie się ogląda ale jednak Gusts powinien go detronizować. a jak już jesteśmy przy juniorze Poznania to bardzo liczę na Gustsa, i mam ogromną nadzieję, że zostanie dziś umiejętnie wykorzystany 5 razy bo to zawodnik, który 2 lidze fajnie punktuję. W składzie Poznania najprawdopodobniej bez zmian i nie mamy z/z za Loktajewa czego ja akurat nie rozumiem bo z/z mogłoby więcej punktów wyciągnąć (dodatkowy start dla gusta) niż Robercik Chmiel. Może mnie dziś zaskoczą, ale wątpię bo Robert chwalił się nowym nowiutkim silnikiem i ostrym treningiem w tym tygodniu. Robert to duża niewiadoma bo wyniki punktowe przeplata z gorszymi a te lepsze zazwyczaj pojawiały się w meczach ze słabszymi rywalami. Potem mamy Jonasa, który ostatnio w Szwecji mecz zakończył na W, ale ani na jego fb ani nigdzie indziej nie ma informacji by ze zdrowiem było coś nie tak, a jest bardzo ważny bo ma kapitalna końcówkę sezonu jeśli chodzi o wyniki i kręci koło kompletu. Liczę dziś na Holtę, opad ma być niewielki, komisarz obecny od wczoraj myślę że dziś będzie liderem na jakiego go kreują. Kolejny który złapał mega formę na koniec to Fajfer bo nie schodzi z dychy od 4-5 meczy i na deser as przestworzy, do którego mam jedną prośbę nie zawal tego meczu na poziomie 2-3 punktów Kacper. Jak zrobisz swoje 5-6 będzie dobrze;) Bardzo czekam bo też nigdzie nie ma potwierdzenia na piekielnie ważną informację, ale jak przykładałem ucho to ponoć nie ma żadnego konfliktu bo Leszno już fazę zasadniczą zakończyło aby z Gustem pojechał Ratajczak, co daję duży handicap w juniorskim gdzie można myśleć o 1-5 i dobrym wejściu w mecz.

Rozpisałem się o PSŻ ale to tez nie wygląda tak że przyjeżdża do Dawida Goliat. Rawicz ma fajny skład na pewno równiejszy w pozycjach seniorskich. Może barwi trochę oczy może nie ale Kaczmarek ostatnio 2 razy powyżej 10. Jednak to nie jest żaden pewniak bo Daniels też rożnie jeździł w tym sezonie (3 pkt w meczu z Poznaniem) jednak teraz jest teraz i muszę tu przyjąć że raczej wynik będzie koło dwóch cyfr. No i jeszcze Balon dla podbicia równości seniorów. I teraz dwie petardy Picering i Ryan to są armaty które mogą dziś ten mecz dla mnie położyć, dlatego ważne będą biegi bez w/w dwójki oraz właśnie juniorski. Wszystko w rękach trnera Bajera, jak umijetnie wykorzysta Francisa do łatania dziury (jednej bo więcej być nie może) to nie widzę aby przy takiej stawce, takiej obsadzie Rawicz wygrał 4+


Czeka nas fajny mecz na styku dlatego jeśli ma decydować ostatni lekko zagram też

Poznań x2
STS
Kurs 2.46 Ładnie dziś
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1077
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom