>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Kevin Woelbert over 8.5(pierwsze 5 biegów) | sts | 1,57
Kto jak kto, ale Kevin powinien to 9 punktów przywieźć, przez ostatnie 2 lata jeździł jako zawodnik Poznańskiej ekipy. W tamtym sezonie najwyższa średnia z drużyny(4 w lidze). Jego zdobycze punktowe z tamtego sezonu na domowym torze: 14+1, 11, 13+1, 7+1, 14, 11. Ten sezon dyspozycja troszkę gorsza, ale myślę, ze 9pkt spokojnie przywiezie

1.BIEG Woelbert, Łoktajew, Łęgowik(?), Seifert-Salk
2.BIEG Majcher, Holta, Woelbert, Kevin Fajfer
3 BIEG Salonen, Gomólski, Woelbert, Łoktajew
4 BIEG Holta, Woelbert, Seifert-Salk, Krcmar

edit: Kevin w 5 startach 10 punktów, typ na
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1303
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Bieg juniorów Poznań(-0.5)-Rzeszow 1 kurs 1.75 Sts
Będzie 4;2 i ma być😉Gusts ogra Salonena a Buszkiewicz powinien Miklosia zrobić bo chyba Majcher jest poobijany...
Defekt na starcie i po herbacie
 
Ostatnia edycja:
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Lokomotiv - Kolejarz
Typ Kolejarz +10
Kurs 1,75
STS zgodnie z planem i bez zagrożenia

Tu podobnie jak u Devils przyjeżdża zespół z z/z jednak na wyjeździe będzie większa dziura w postaci Karola Barana. Wrocław pauzuję, więc myślę że puszczam na mecz kowalskiego, który zatrzyma świetnie jeżdżącego Pedersena. Do tego jest u nich jeszcze niepewny Podzuks oraz Pallovara, który wszedł szturmem do ligi wygrywając mecz w Rzeszowie, ale czy jest w stanie to powtórzyć? Moim zdaniem nie. W ostatniej kolejce Opole frajersko przegrało z Rawiczem więc myślę że przede wszystkim celują w pełną pulę, aby zapewnić sobie 1 miejsce przed PO. Thorssell, Polis, Cyfer plus silna juniorka jest w stanie ciągnąć ten wynik i nawet jeśli nie wygrają to spokojnie 10 punktu zapasu jest

P.S Obecnie linia na poziomie 8,5 po 1.75 do gry ale z większym ryzykiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +733
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Kto lepszy? N. Morris-O. Polis (wszystkie starty się liczą) - Polis, kurs 1.85 etoto

Polis to jednak stan umysłu...
Poziom obu zawodników zbliżony, z lekkim wskazaniem na Angola bo jedzie na swoim torze ale w Opolu jezt Z/Z więc Polis pojedzie 6 razy a może się okazać, że nawet 7 jak trzeba będzie się ratować taktykiem.
5/10
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Dziś w Rzeszowie derby Południa, mecz dwóch obecnie cienizn żużla czyli Rzeszów-Tarnów. Dzisiejsze derby to uj a nie derby no ale jednak Rzeszów ma dzisiaj trzech wychowanków: Lampart, Miesiąc, Majcher a Tarnów dwóch: Rolnicki, Świercz/Gzyl. Dla Rzeszowa mecz o nic, totalnie o pietruszkę, Tarnów jeśli wygra w Rzeszowie... jakkolwiek to brzmi - ma szanse na play-offy i postawi jutro Poznań pod ścianą. Stal obecnie chyba największe pośmiewisko żużlowej Polski. Klub gdzie już są pieniądze, w tym sezonie naprawdę duże pieniądze poszły na inwestycję zawodników w sprzęt, są ambicję na 1 ligę a drużyna nie potrafi nawet wejść do fazy PO. Tarnów wyśmiewany przez dużo ludzi a jednak jakiś skład sobie zbudował, rozwalił u siebie Rzeszów, punkty sobie ciuła i wyglądają ciekawie. Bonusa w Rzeszowie dzisiaj mają na 99% pewnego, bo jest +16 a to nie odrobienia przez armie zaciężną a myślę, że i postraszą gospodarzy. Stal przygotowała się do tego meczu jak nigdy. Odbyła całe... 0 treningów :) Tak. Zero. Przed meczem z Piłą 2 treningi: środa, czwartek. Przed meczem z Daugavpils gwiazdy potrzebowały tylko treningu w sobotę dzień przed meczem. Już widzę jutrzejszy komentarz beznadziejnego (kapitana :) ) Łęgowika jutro w mediach na temat toru, że był on inny niż zwykle hmmmm no bo przecież nie taki sam jak na treningu którego nie było. Atut toru więc będzie myślę "niesamowity" a, że tor podobny jak w Tarnowie to Bober, Aarnio czy Hansen mogą nie mieć wielkich problemów z jego odczytaniem. Tym bardziej, że Hansen jeździł w barwach Stali 2020 roku a on i Aarnio 3 tygodnie temu jeździli w Rzeszowie w MŚ long track a Kenneth dodatkowo niełapalny wręcz te zawody wygrał.

Patryk Rolnicki powyzej 5.5 @ 1.70 STS 3. strasznie dzisiaj słaby Patryk.

Szybko spadło z 1.84. Dzisiaj podstawowym typem jest dla mnie over Rolnickiego. Linia tylko 5.5 a on w Rzeszowie zawsze fajnie jechał, w latach 2020-21 zawodnik Stali. W sumie on jeździ tylko w Rzeszowie i Tarnowie, bo na te tory świetne fury przygotowuje mu Jacek Rempała. Linia niska i mocno wg mnie do gry. Wobec rzeszowskiej padaki wygrać tu start i uciec do przodu to nie trzeba wiele. 2 tygodnie mieliśmy obraz Juhl Pedersena i Palovaary, którzy pewnie pierwszy raz o Rzeszowie dowiedzieli się 3 dni przed meczem i walnęli bodajże 13 i 11+1, przy kolejnej totalnej mizerii Lamparta i Miesiąca, którzy na tym torze jeźdzą około 15 lat :) "Rolnik" zaczyna z juniorami wychowankami i Krcmarem więc 2-3 wleci na spokoju. Dalej od siebie x2 Kenneth Hansen do zrobienia a rywale to: Lampart, Łęgowik oraz Woelbert i Majcher. Ogólnie 2 punkty na Majcherze ma z urzędu a przy dobrych wiatrach to już w tych trzech biegach zrobi: 3,1,2 i linia pokryta. W biegu 11 z Boberem na dwóch asów, wspomnianych wyżej rzeszowskich matadarów Miesiąc i Lampart. W Rzeszowie dalej obowiązuje złota zasada: start, kreda, meta a Rolnicki to w Rzeszowie umie i to dzisiaj zapewne zrobi bo przy formie Stali to nie jest wielka rzecz.

Peter Ljung poniżej 10.5 @ 1.75 STS 3

Wszystko napisałem negatywnie o Stali a jednak under Ljunga... dziwne. No ale z Daugavpils też grałem overy Morrisa i Kostygowsa a wszyscy zrobili overy tylko nie oni więc może i lider Tarnowa dzisiaj nie zdobędzie zbyt dużo. Ljung jeździł w Rzeszowie 2014-15 i po świetnym 2014 gdzie Rzeszów łatwo awansował do Ekstraligi, głównie zapamiętam jego fatalną postawę w roku 2015 gdzie jechał bardzo słabo. Szybko ze składu wygryzł go Kenni Larsen, Ljung wobec kontuzji Duńczyka jeździł sporadycznie. Dzisiaj Peter to już inny zawodnik, bliżej końca kariery, ale dwa poziomy niżej liczby wykręca bardzo fajne. Ogólnie Szwed nie kojarzy mi się z typem startowca a w Rzeszowie ciężko wyprzedzać. To oraz wysoka linia to chyba jedyne argumenty przeciwko jemu dzisiaj i taki zakład pod lepsze oglądanie z trybun. Dodać można, że x2 w 3 i 13 jedzie na lidera Stali Woelberta, który cokolwiek jeszcze ogarnia więc tutaj może zgubić dwa punkty. Może jakiś słabszy start, wpadka i wleci 1. Jakieś 2,3,1,2 przed nominowanymi/przed RT byłoby całkiem do przyjęcia i spróbuje dać lekko Szweda.

EDIT:

Timi Salonen powyżej 5.5 @ 1.70 Betclic 10

Taka myśl mnie jeszcze naszła. Fin z Daugavpils bardzo słaby, w Poznaniu już bardzo fajny występ. Dziś znowu na juniorce, w młodzieżowym i w 12 biegu pojedzie z Drejerem i zakładam dwie wygrane z młodym Duńczykiem. W 6 z Woelbertem na Bobera i Aarnio, na pewno można coś skubnąć no i myślę, że minimum raz wskoczy za jakiegoś Lamparta czy Krcmara, Lęgowika czy Miesiąca... do wyboru, do wymiany jest kilku i pewnie w trakcie meczu tak będzie.

Kevin Woelbert poniżej 11.5 @ 1.65 Totalbet 9

Bardzo bardzo wysoka ta linia i można spróbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1000
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Dziś w Rzeszowie derby Południa, mecz dwóch obecnie cienizn żużla czyli Rzeszów-Tarnów. Dzisiejsze derby to uj a nie derby no ale jednak Rzeszów ma dzisiaj trzech wychowanków: Lampart, Miesiąc, Majcher a Tarnów dwóch: Rolnicki, Świercz/Gzyl. Dla Rzeszowa mecz o nic, totalnie o pietruszkę, Tarnów jeśli wygra w Rzeszowie... jakkolwiek to brzmi - ma szanse na play-offy i postawi jutro Poznań pod ścianą. Stal obecnie chyba największe pośmiewisko żużlowej Polski. Klub gdzie już są pieniądze, w tym sezonie naprawdę duże pieniądze poszły na inwestycję zawodników w sprzęt, są ambicję na 1 ligę a drużyna nie potrafi nawet wejść do fazy PO. Tarnów wyśmiewany przez dużo ludzi a jednak jakiś skład sobie zbudował, rozwalił u siebie Rzeszów, punkty sobie ciuła i wyglądają ciekawie. Bonusa w Rzeszowie dzisiaj mają na 99% pewnego, bo jest +16 a to nie odrobienia przez armie zaciężną a myślę, że i postraszą gospodarzy. Stal przygotowała się do tego meczu jak nigdy. Odbyła całe... 0 treningów :) Tak. Zero. Przed meczem z Piłą 2 treningi: środa, czwartek. Przed meczem z Daugavpils gwiazdy potrzebowały tylko treningu w sobotę dzień przed meczem. Już widzę jutrzejszy komentarz beznadziejnego (kapitana :) ) Łęgowika jutro w mediach na temat toru, że był on inny niż zwykle hmmmm no bo przecież nie taki sam jak na treningu którego nie było. Atut toru więc będzie myślę "niesamowity" a, że tor podobny jak w Tarnowie to Bober, Aarnio czy Hansen mogą nie mieć wielkich problemów z jego odczytaniem. Tym bardziej, że Hansen jeździł w barwach Stali 2020 roku a on i Aarnio 3 tygodnie temu jeździli w Rzeszowie w MŚ long track a Kenneth dodatkowo niełapalny wręcz te zawody wygrał.

Patryk Rolnicki powyzej 5.5 @ 1.70 STS

Szybko spadło z 1.84. Dzisiaj podstawowym typem jest dla mnie over Rolnickiego. Linia tylko 5.5 a on w Rzeszowie zawsze fajnie jechał, w latach 2020-21 zawodnik Stali. W sumie on jeździ tylko w Rzeszowie i Tarnowie, bo na te tory świetne fury przygotowuje mu Jacek Rempała. Linia niska i mocno wg mnie do gry. Wobec rzeszowskiej padaki wygrać tu start i uciec do przodu to nie trzeba wiele. 2 tygodnie mieliśmy obraz Juhl Pedersena i Palovaary, którzy pewnie pierwszy raz o Rzeszowie dowiedzieli się 3 dni przed meczem i walnęli bodajże 13 i 11+1, przy kolejnej totalnej mizerii Lamparta i Miesiąca, którzy na tym torze jeźdzą około 15 lat :) "Rolnik" zaczyna z juniorami wychowankami i Krcmarem więc 2-3 wleci na spokoju. Dalej od siebie x2 Kenneth Hansen do zrobienia a rywale to: Lampart, Łęgowik oraz Woelbert i Majcher. Ogólnie 2 punkty na Majcherze ma z urzędu a przy dobrych wiatrach to już w tych trzech biegach zrobi: 3,1,2 i linia pokryta. W biegu 11 z Boberem na dwóch asów, wspomnianych wyżej rzeszowskich matadarów Miesiąc i Lampart. W Rzeszowie dalej obowiązuje złota zasada: start, kreda, meta a Rolnicki to w Rzeszowie umie i to dzisiaj zapewne zrobi bo przy formie Stali to nie jest wielka rzecz.

Peter Ljung poniżej 10.5 @ 1.75 STS

Wszystko napisałem negatywnie o Stali a jednak under Ljunga... dziwne. No ale z Daugavpils też grałem overy Morrisa i Kostygowsa a wszyscy zrobili overy tylko nie oni więc może i lider Tarnowa dzisiaj nie zdobędzie zbyt dużo. Ljung jeździł w Rzeszowie 2014-15 i po świetnym 2014 gdzie Rzeszów łatwo awansował do Ekstraligi, głównie zapamiętam jego fatalną postawę w roku 2015 gdzie jechał bardzo słabo. Szybko ze składu wygryzł go Kenni Larsen, Ljung wobec kontuzji Duńczyka jeździł sporadycznie. Dzisiaj Peter to już inny zawodnik, bliżej końca kariery, ale dwa poziomy niżej liczby wykręca bardzo fajne. Ogólnie Szwed nie kojarzy mi się z typem startowca a w Rzeszowie ciężko wyprzedzać. To oraz wysoka linia to chyba jedyne argumenty przeciwko jemu dzisiaj i taki zakład pod lepsze oglądanie z trybun. Dodać można, że x2 w 3 i 13 jedzie na lidera Stali Woelberta, który cokolwiek jeszcze ogarnia więc tutaj może zgubić dwa punkty. Może jakiś słabszy start, wpadka i wleci 1. Jakieś 2,3,1,2 przed nominowanymi/przed RT byłoby całkiem do przyjęcia i spróbuje dać lekko Szweda.

Na razie takie typy, inni nie mają jeszcze oferty. Jeśli coś jeszcze później wymyślę, zrobię edycję i podrzucę to w tym poście żeby nie rozrzucać.
Popieram typ Rolnickiego, poszło za 1k...,a typ bardziej realny, bo Majcher raczej dziś nie pojedzie i za niego wskoczy kevlar(Mikłoś), Majcher w tygodniu był w składzie na MMPPK i tylko raz pojechał (0 pkt)
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
W czwartek na MMPK był Mikłoś i pojechał za Bańbora, który niestety złamał nogę w piszczelu. Instagram Rzeszowa oznaczył na story Majchera więc jedzie on ale to w zasadzie wielkiej różnicy nie ma, bo Majcher jest fatalny a do tego wraca po kontuzji.
 

Załączniki

D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Zgadzam się z typem kolegów wyżej na Rolnickiego, zauważyłem jeszcze fajny typ lecz trochę bardziej ryzykowny, Rolnicki zdobędzie minimum 8 punktów po kursie 3.20 w Betclic, widzę w tym typie value.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Sprawa awansu do PO jest już rozstrzygnięta zarówno Rzeszów jak i Unia nie ma szans na awans po tym jak wczoraj Opole przegrało na Łotwie.

Co do toru owszem jest on podobny jednak Stachyra stary wyga derbów ponoć robi kopę ale nie wiem nie widzalem bo w Rzeszowie będę dopiero za parę godzin.

Mimo wszystko piękny dzień w tych trudnych czasach. Na Rzeszów zmierza duża grupa z Tarnowa zmienia się też miejsce klatki która będzie na 1 łuku więc w tych trudnych czasach chociaż jakiś promyk w regionie.

Niech wygra lepszy
 
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
Sprawa awansu do PO jest już rozstrzygnięta zarówno Rzeszów jak i Unia nie ma szans na awans po tym jak wczoraj Opole przegrało na Łotwie.

Co do toru owszem jest on podobny jednak Stachyra stary wyga derbów ponoć robi kopę ale nie wiem nie widzalem bo w Rzeszowie będę dopiero za parę godzin.

Mimo wszystko piękny dzień w tych trudnych czasach. Na Rzeszów zmierza duża grupa z Tarnowa zmienia się też miejsce klatki która będzie na 1 łuku więc w tych trudnych czasach chociaż jakiś promyk w regionie.

Niech wygra lepszy
Tarnów na pierwszym łuku, więc niestety nie zajmę miejsca w swoim ulubionym sektorze :) Dobrego meczu!
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Sprawa awansu do PO jest już rozstrzygnięta zarówno Rzeszów jak i Unia nie ma szans na awans po tym jak wczoraj Opole przegrało na Łotwie.

Co do toru owszem jest on podobny jednak Stachyra stary wyga derbów ponoć robi kopę ale nie wiem nie widzalem bo w Rzeszowie będę dopiero za parę godzin.

Mimo wszystko piękny dzień w tych trudnych czasach. Na Rzeszów zmierza duża grupa z Tarnowa zmienia się też miejsce klatki która będzie na 1 łuku więc w tych trudnych czasach chociaż jakiś promyk w regionie.

Niech wygra lepszy
Oczywiście, że Tarnów wciąż ma szanse na PO. Tracą 3 punkty do Poznania więc wszystko jest jeszcze możliwe i już dziś mogą się z nimi zrównać. Oczywiście dalej patrząc Poznań ma wyjazd do Piły i u siebie Tarnów więc szansa Tarnowa jest tylko matematyczna ale jednak jest.

A co do toru... na pewno nie będzie dużej kopy. To nie te lata jak w 2006 roku kopa po jaja i słynne 71-18. Dzisiaj nawet jak będzie mocno przyczepnie przyjadą goście, będą kwestionować stan toru i komisarz zarządzi ubijanie o ile nie zarządzi tego odgórnie on sam widząc tor z samego rana. Co najwyżej będzie lekko przyczepnie ale patrząc na mecz z Opole gdzie taki był tor to sprzyjał tylko grubemu i spasionemu Lampartowi.

Do zobaczenia na stadionie :)
 
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Bieg juniorski
Rzeszow(-3.5)-Tarnow 2 kurs 1.57 Sts
Salonena pewnie poza zasięgiem ale nie ufam majcherowi zupełnie i jeszcze po kontuzji,wątpię że tu będzie 5;1
Aarnio under 5.5 kurs 1.84 Sts
Piekielnie trudne biegi poza 12 choć i tam może zgubić punkty...start w zasadzie po kontuzji
Miesiąc over 8.5 kurs 1.57 Sts
Wydaje mi się że Paweł zrobi wszystko aby w takim meczu się pokazać..
Oraz typ totalnie na luzie i ryzykowny bardzo
Lampart over 6.5 kurs 1.75 Sts

Zastanawiałem się nad Hansenembo linia niska,nie mam do niego przekonania i grałbym under ale on jeździł chyba tu na długim torze,i ogólnie trochę w tej odmianie najezdzil więc może mu to tu pomoc ale sam jeszcze się waham,ale kurs w okolicach 1.94 jest fajny
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Oczywiście, że Tarnów wciąż ma szanse na PO. Tracą 3 punkty do Poznania więc wszystko jest jeszcze możliwe i już dziś mogą się z nimi zrównać. Oczywiście dalej patrząc Poznań ma wyjazd do Piły i u siebie Tarnów więc szansa Tarnowa jest tylko matematyczna ale jednak jest.

A co do toru... na pewno nie będzie dużej kopy. To nie te lata jak w 2006 roku kopa po jaja i słynne 71-18. Dzisiaj nawet jak będzie mocno przyczepnie przyjadą goście, będą kwestionować stan toru i komisarz zarządzi ubijanie o ile nie zarządzi tego odgórnie on sam widząc tor z samego rana. Co najwyżej będzie lekko przyczepnie ale patrząc na mecz z Opole gdzie taki był tor to sprzyjał tylko grubemu i spasionemu Lampartowi.

Do zobaczenia na stadionie :)
Skoro wybieracie się na meczyk, to dajcie znać co z Majcherem, bo gdyby rzeczywiście nie jechał to warto iść w jakieś handicapy na Unię (po 4 lub po 7 biegach), a w Unii jako drugi junior raczej P.Świercz
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Stał -Unia
Stał -10,5
Kurs 2.25
Sts Dużo szczęścia i rekompensata za ten anty tor

Według mnie dziś Stał otrze się o bonus. Zadanie trudne ale nie do wykonania. Dlaczego? Widzę bardzo debilne podejscie analityka dzisiejszy kurs jest bardzo podobny do meczu w Tarnowie. Dla mnie jest to pewna niekonsekwencja. Bo powinien byc dużo wyższy. To że Tarnów wygrał to żaden wyznacznik ich tor jest specyficzny i Unia zawsze była drużyna własnego toru. Sam Drajer na wyjedzie już może nie być takim kozakiem. Mamy w Tarnowie wiele niewiadomych bo Armio Oskar czy Keneth na wyjedzie żadnym pewniakiem nie jest. W Rzeszowie odwrotnie mamy na papierze 4 równych seniorow z super młodzieżowcem. Ok forma ich ostatnio pozostawia do zyczenia ale ile można? Ile oświadczeń i przeprosin jeszcze napiszą?

Czuję dziś mecz pod dyktando gospodarzy z punktowaniem rywala tak że nie przekroczy on bariery 40 punktów. Kwestia bonusu jest dla mnie otwarta bo to jak Tarnów wygląda na wyjazdach to marność nad marnościami. Rzeszów ma też więcej zawodników dla których derby to rzecz święta.

To będą moje jubileuszowe 40 derby które przeżywam jak te pierwsze gdy był to baraz o utrzymanie w 1984 Więc szale w góry i w imię Simona Wigga nie mogę się doczekać derbów i na szczęście nie są one o godzinie 11 ah kiedyś to było:)

Najstarsze i najciekawsze historycznie derby żużlowe na start
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1928
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jednak jedzie Maj her, choć jego forma raczej kiepska, bo świeżo po kontuzji i pewnie wyjdzie mu brak jeżdżenia, a u gości za Aernio jest Z/Z
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Chris Harris poniżej 8.5 @ 2.22 STS 5 punktów.
Harris wygra przynajmniej dwa wyścigi? NIE @ 1.84 STS 1 wygrany bieg.
Pedersen wygra przynajmniej jeden wyścig? TAK @ 2.22 ZWROT. Juhl pojawił się na torze na szczęście tylko 3 razy.

Spora ta linia dzisiaj na Harrisa. Brytyjczyka na codzien w Polsce nie widzimy, oprócz meczu w Rawiczu gdzie zdobył 5+1 w 4 biegach to dawno go na naszych torach nie było. W Poznaniu miał okazję jeździć w DME w maju, gdzie wywalczył dla swojego kraju 4 punkty w 5 biegach. Dzisiaj obsada dużo słabsza ale Łotyszy na pewno bym nie lekceważył, bo mają kim postraszyć. Bomber zaczyna od bardzo ciężkiego biegu gdzie będzie Morris czy Seifert. Później x2 w parze z Gomólski, który po groźbie odstawienia od składu trochę się ogarnął. Za rywali w 5: Kolodiński do zrobienia ale Ellis już ciężej, w 10: Juhl Pedersen i Morris więc bardzo trudny bieg. 11 wydaje się łatwiejszy, bo jest Fajfer oraz Kostygows i Kołodiński ale tu prawdopodobnie wleci Juhl Pedersen a może i Morris/Ellis z RT przy -6. Harris dziś obok Gomólskiego może być pierszym do zmiany a wiadomo, że wykorzystanie pięciokrotnie Gustsa to obowiązek. Myślę, że optymalna linia na Bombera powinno być dzisiaj 6.5.

Zakład, że nie wygra 2 wyścigów dla mnie bardzo fajny. W każdym biegu ma kogoś mocnego czy dość mocnego jak Seifert i Morris, później Ellis, Juhl i Morris. 11 bieg słabszy ale jak pisałem wyżej będzie tam raczej minimum jedna zmiana. Kurs już mocno poleciał, myślę że to dobry kierunek dzisiaj.

Juhl opisany przez kolegę niżej. Chłopak szturmem wdarł się do ligi, jedzie świetnie. 2 tygodnie wygrał Łotyszom mecz w Rzeszowie gdzie lutnął 13 punktów w tym cztery 3. Dzisiaj za rywala x2 Gusts więc poprzeczka wysoko ale też do ogarnięcia. W juniorskim już może ten temat załatwić. Bieg 4 Gusts i Holta więc ciężko ale w 10 Morris i Gomólski&Harris. Przy dobrym starcie trójka realna. Jeszcze wleci za kogoś dwa razy, pewnie Za Kołodińskiego, może w 12 na RT za drugiego juniora. Powinien pojechać dziś 6 razy więc będzie dużo okazji do wygrania biegu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +848
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Pedersen wygra wyścig
Kurs 2.22
Sts Słabszy mecz Pedersena nawet jakby wygrał z Buszkiewiczem to i tak by pojechał tylko 3 razy

Hmm bardzo wysoko cenią to zdarzenie. Biorąc pod uwagę jakim kocurem jest Pedersen. Jasne przyjedza na trudny teren ale to chłopak o sporym talencie. A to jak talenty wyglądają w 2 lidze pokazuje Salonen Drejer czy Pedersen jeśli nie poniesie ich fantazja potrafią pokonać lepszych i starszych kolegów( no właśnie czy na pewno lepszych?)

Pedersen siwetnie wygląda na motorze ma to coś co fajnie się na niego patrzy. Myślę że w obecnej formie jest w stanie zaliczyć nam kupon wygrywając z Gustem w juniorskim.

Zawodnik musi pojechać 4 razy
 
Ostatnia edycja:
karfus 90,2K

karfus

Użytkownik
H2H Harris - Gusts | 2 | 1,57 | sts
Bomber wielka niewiadoma, w tym sezonie jeden start tylko w barwach Poznania i zaledwie 5 oczek, Francis na torze w Poznaniu średnia biegowa 2,643! Nie widzę tutaj innej opcji jak większa zdobyć punktowa Gustsa. O liczbę startów też raczej bym się nie martwił bo jeżeli pojedzie dobrze, to dostanie nominowane, jak pokazywała historia z tego sezonu jechał nawet jako rezerwa zwykła za Holtę w 15stym.

edit: Francis na innym poziomie niż Harris, gdyby nie wykluczenie w pierwszym biegu byłoby 14, mimo wykluczenia typ łatwo wchodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +636
S 169

szmeru

Użytkownik
Pedersen wygra wyścig
Kurs 2.22
Sts

Hmm bardzo wysoko cenią to zdarzenie. Biorąc pod uwagę jakim kocurem jest Pedersen. Jasne przyjedza na trudny teren ale to chłopak o sporym talencie. A to jak talenty wyglądają w 2 lidze pokazuje Salonen Drejer czy Pedersen jeśli nie poniesie ich fantazja potrafią pokonać lepszych i starszych kolegów( no właśnie czy na pewno lepszych?)

Pedersen siwetnie wygląda na motorze ma to coś co fajnie się na niego patrzy. Myślę że w obecnej formie jest w stanie zaliczyć nam kupon wygrywając z Gustem w juniorskim.

Zawodnik musi pojechać 4 razy
Też wam rozliczyli ten zakład jako minus? Przecież Pedersen pojechał 3 razy, czyli zwrot powinien być.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom