>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Kto lepszy, liczy się pięć pierwszych startów Jędrzejewski vs bober - Jędrzejewski 2zl sts

Siopek w ostatnich meczach u siebie robi dwucyfrowki, Oskar w tym sezonie ponad 10 pkt zrobił tylko raz i potrzebował do tego 7 startów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
Hansen over 6.5 kurs 1.75 Sts
Mroczka under 11.5 kurs 1.84 Sts
Bober-Jedrzejewski 1 kurs 1.7 kto lepszy Sts
Bober over 7.5 kurs 1.75 Fortuna
Tak to na szybko dziś widzę ...bez analizy bo mało czasu 🤪 a ładna pogoda
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +304
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Potrzebuję opinii speca od żużla, czy Dawid Lampart jest w stanie dziś zrobić over 9,5 pkt? Zamyka mi kupon, kontra mi się średnio opłaca i się nad nią zastanawiam.
 
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
R.Douglas under 8.5 Fortuna kurs 1.75
Dziś derby dwóch kolejarzy,będzie nerwowo,wybieram go choć ryzykownie, to ma bieg po biegu 10 i 11, pierwszy start trudny więc celuje w under,waham się trochę bo linia 10.5 na Pickeringa też fajna na under ale idę jednak w Douglasa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
R.Douglas under 8.5 Fortuna kurs 1.75
Dziś derby dwóch kolejarzy,będzie nerwowo,wybieram go choć ryzykownie, to ma bieg po biegu 10 i 11, pierwszy start trudny więc celuje w under,waham się trochę bo linia 10.5 na Pickeringa też fajna na under ale idę jednak w Douglasa
W Opolu dziś na juniorce jedzie Kowalski i pewnie dostanie 5 biegów, a więc pozabiera trochę punktów liderom
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Podobno wczoraj gdzieś się wypowiadał że pojedzie, do tego w sts jest nawet na niego linia, a więc są przesłanki, że jednak da radę, choć lepiej poczekać na oficjalne info.... Kursy też spadają na Opole, a buki też mają swoje dojścia do składów.... Staramy się jak możemy, żeby być Kroczek przed nimi, ale nie zawsze nam to wychodzi
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Podobno wczoraj gdzieś się wypowiadał że pojedzie, do tego w sts jest nawet na niego linia, a więc są przesłanki, że jednak da radę, choć lepiej poczekać na oficjalne info.... Kursy też spadają na Opole, a buki też mają swoje dojścia do składów.... Staramy się jak możemy, żeby być Kroczek przed nimi, ale nie zawsze nam to wychodzi
Na 99 % w Rawiczu Sadurski, a w Opolu Poczta
 
A 373,8K

adams235

Znawca - Żużel
W takim razie Brennan over 3.5 kurs 1.57 Sts
Wydaje mi się że ma potencjał...2 albo 3w młodzieżowym i resztę liczę dokula ,może wejdzie też za seniora,do dubla myślę warto go dac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +509
karfus 102,9K

karfus

Użytkownik
1# Baliński over 6.5 | betcic | 1.85
2# Opole +10.5 | sts | 1.84
3# Ryan Douglas - Ponizej 8.5 | betcic | 1.72


Rozliczone jako zwrot,więc mamy 2/2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
karfus 102,9K

karfus

Użytkownik
Damian Baliński niezdolny do jazdy. Panowie jak będzie rozliczony zakład na over punktowy Balińskiego? Bo skoro jego pierwszy wyścig został powtórzony, a Damian nie był z niego wykluczony, więc de facto nie rozpoczął żadnego wyścigu i powinien być zwrot?
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Damian Baliński niezdolny do jazdy. Panowie jak będzie rozliczony zakład na over punktowy Balińskiego? Bo skoro jego pierwszy wyścig został powtórzony, a Damian nie był z niego wykluczony, więc de facto nie rozpoczął żadnego wyścigu i powinien być zwrot?
Teoretycznie powinien być wykluczony z powodu przekroczenia czasu dwóch minut w powtórce wyścigu, bo nie ma winnego, więc junior nie mógł za niego wskoczyć.
Przy czym nie jestem pewien 100%, bo każda liga co sezon ma inne przepisy i łatwo się pogubić. Może tego bubla załatali, ale nie mam pewności.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Teoretycznie powinien być wykluczony z powodu przekroczenia czasu dwóch minut w powtórce wyścigu, bo nie ma winnego, więc junior nie mógł za niego wskoczyć.
Przy czym nie jestem pewien 100%, bo każda liga co sezon ma inne przepisy i łatwo się pogubić. Może tego bubla załatali, ale nie mam pewności.
Moim zdaniem może być zwrot, bo grałeś w betcliku, grałem ostatnio u nich zawodu młodzieżowe, które przerwali w połowie i jako jedyni wśród bukmacherów dali zwroty. Chyba najbardziej fair bukmacher że wszystkich.... Choć czekam od czwartku na przelew od nich, dość dziwne mają zapiski w regulaminie i wypłata trwa 1-5 dni, a u większości to nawet 10-15 min
 
karfus 102,9K

karfus

Użytkownik
Damian Baliński niezdolny do jazdy. Panowie jak będzie rozliczony zakład na over punktowy Balińskiego? Bo skoro jego pierwszy wyścig został powtórzony, a Damian nie był z niego wykluczony, więc de facto nie rozpoczął żadnego wyścigu i powinien być zwrot?
Rozliczone jako ZWROT
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom