>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Pickering powyżej 9.5 - 1,70 forbet 13 punktów

Anglik dobrze wkomponował się w Rawicki zespół, zbiera dużo punktów. Dziś u gospodarzy zabraknie Mastersa za niego może być Z/Z, tak więc spodziewam się, ze Josh pojedzie 6 razy, w forbet liczą się wszystkie starty. U innych buków w pięciu startach są linie 9,5 i 10,5 tak więc value jest.

stawka płaska 300 j
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +1276
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
R.Douglas under 9.5 kurs 1.88 Fortuna
Teraz już kurs spada masakrycznie....ale ustrzeliłem taki kurs,Douglas ma ciężki 1 bieg i tu liczę na duże straty punktowe,jakoś do końca niewierze że w meczu o taką stawka i przy sporej presji pojedzie jakieś dobre zawody a linia 9.5 jest dosyć spora no więc musi być under😉
Post automatycznie złączony:

Douglas-Gusts 2 kurs 1.67 Sts pojedynek
Poznań +4.5 kurs 1.8 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1175
xavi90 176,5K

xavi90

Znawca - Boks
Jak była informacja że nie jedzie dalej Seifert-Salk to na live można było złapać (bodajże przy 9-9) nawet kurs pod 9 na PSŻ.
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Jak była informacja że nie jedzie dalej Seifert-Salk to na live można było złapać (bodajże przy 9-9) nawet kurs pod 9 na PSŻ.
Ohoooo..
Ale gdzie mistrzu miałeś 2 ligę na żywo??to kurs jak zboże :)
Post automatycznie złączony:

3.10 Betclic, człowiek żałuję że poszedł po najmniejszej linii +4.5 za 1.90, ale najważniejsze że na plus

nawet nie mów ..jaK zobaczylem ze jedzie Ratajczak i Breum to Sobie od razu pomyślałem ze Poznań z taka rewelacyjna para juniorów Gusts Damian to wygra ,ale nie stawiam 2 ligi i nawet nie przyszło mi aby spr kursy bo nie przypuszczałem ze może być taki zacny kurs:((
Panowie ten Breum to chłopak z Landshut ale on jezdil w Poznaniu także czy wczoraj wyjątkowo ?
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ohoooo..
Ale gdzie mistrzu miałeś 2 ligę na żywo??to kurs jak zboże :)
Post automatycznie złączony:




nawet nie mów ..jaK zobaczylem ze jedzie Ratajczak i Breum to Sobie od razu pomyślałem ze Poznań z taka rewelacyjna para juniorów Gusts Damian to wygra ,ale nie stawiam 2 ligi i nawet nie przyszło mi aby spr kursy bo nie przypuszczałem ze może być taki zacny kurs:((
Panowie ten Breum to chłopak z Landshut ale on jezdil w Poznaniu także czy wczoraj wyjątkowo ?

Serio pytasz o live na 2 ligę? Każdy mecz który jest w TV jest live w STS

Breum wypożyczony z Torunia zespołu u24
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Panie jakiego Torunia? GKM Grudziądz wypożyczył Emila do Poznania po dobrych wynikach w lidze U24.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
barti2000 751K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dokładnie, a Breum miał okazję już zadebiutować w Ekstralidze, w meczu z Toruniem na Motoarenie. Tam zdobył mało punktów, ale pokazał naprawdę się z pozytywnej strony.
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Lokomotiv Kolejarz
Typ 2
Kurs 2.06
STS Adam to ważne ogniwo a dzięki Kolejarzowi dzień choć trochę na plus

I tu też krótko osłabienia loko są bardzo znaczące. Brak Pedersena na juniorce i Ellisa to bardzo salbo wygląda. Przyjedza silny zespół i atut własnego toru może nie pomoc przy utracie czołowego juniora i seniora.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Ellis nie jedzie.....za niego Podzouks
Palovara under 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Ma bieg po biegu i na tym bazuje,linia wysoka choć ktoś musi zapunktować w loko ale liczę że koło 8 się zakręci niewiecej
Kolodinski over 4.5 kurs 1.88 Fortuna
Thornbloem under 6.5 kurs 1.8 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +234
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Wobec absencji Ellisa, ja asekuracyjnie pobieram Opole +0.5 pkt. W ewinner 1.67.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +345
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom