>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2. Liga Żużlowa.

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja próbuję pograć grubiej A.Cyfer under 10.5 kurs około 1.94 Fortuna
Generalnie linie na Polisa czy Thorsella po 11.5 na under wysokie też, przy ZZ i generalnie niezłym debiucie Thoerbloema to przewiduje że sobie sami sporo pkt odbiorą...ja uderzę w Cyfera zobaczymy czy slusznie
A co do handi to może być różnie...
P.s undery Polisa i Thorsella też jak w masło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +857
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Kolejarz - Lokomotywa
Typ lokomotywa+18
Kurs 1.84
STS Kolejarz zadbał by Lokomotywa się nie wykoleiła


Typ pod kątem powrotu jednego ważnego ogniwa czyli Pedersena co już jest dużo bo 3 biegi z jego udziałem nie są skazane na straty. Dodatkowo nie widzę dużej spiny u gospodarzy bo dwumecz wygrany. W ubiegłym tygodniu wszystko opisałem i się z tym dalej zgadzam. Opole to wygra ale hadi dość wyśrubowane bo myślę że będzie to mecz na luzie kończąc na 14-16 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1098
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Poznań - Rawicz 2 3.29 4/5/10

Wrundzie zasadniczej w Poznaniu goście wygrali 51:39. Wlasnie teraz w Poznaniu leje. Na takim torze- o ile mecz się nie odbędzie nie pojedzie stary 49-letni Holta. Na wymagajacym torze mogą mieć też problem inni miejscowi zawodnicy. W kadrze Rawicza dwóch Brytolii, czy wychowany w trudnych leszczyńskich warunkach - Kaczmarek. Potezna przewaga na juniorach Poznania może nie wystarczyć do wygrania meczu. Przypomnijmy też, że niska porażka - nawet do 8 punktów premiuje również Poznań do awansu do finału (W Rawiczu było 49:41 dla Poznania).

Powodzenia! Kurs pewnie ostro spadnie wkrótce w dół
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Poznań - Rawicz 2 3.29 4/5/10

Wrundzie zasadniczej w Poznaniu goście wygrali 51:39. Wlasnie teraz w Poznaniu leje. Na takim torze- o ile mecz się nie odbędzie nie pojedzie stary 49-letni Holta. Na wymagajacym torze mogą mieć też problem inni miejscowi zawodnicy. W kadrze Rawicza dwóch Brytolii, czy wychowany w trudnych leszczyńskich warunkach - Kaczmarek. Potezna przewaga na juniorach Poznania może nie wystarczyć do wygrania meczu. Przypomnijmy też, że niska porażka - nawet do 8 punktów premiuje również Poznań do awansu do finału (W Rawiczu było 49:41 dla Poznania).

Powodzenia! Kurs pewnie ostro spadnie wkrótce w dół
Ściągają wodę szczotkami, a do meczu jeszcze kupa czasu, ale potrzebne jest trochę słońca żeby tor nadawał się do ścigania. Typ kolegi fajny, w rundzie zasadniczej udało się gościom, to czemu ma to nie być również dziś.... Ja idę w under Holty 10,5 w sts po kursie 1,8.Rune na ciężkich torach nie istnieje, do tego mocni rywale, większość to Brytole uwielbiający ciężkie warunki(patrz wczorajsze GP Chellenge)
 
Sándor Tihanyi 39,1K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
W ogóle się z tym nie zgadzam zasadnicza to zasadnicza a po to inna bajka Rawicz wtedy wygrał ale cały Poznań pojechał dramat. Dziś dla mnie Rawicz nie ma podjazdu i Poznań wrzucony do kuponu z Toruniem. Psz pokazało swoją siłę na wyjedzie gdzie już trzeba było pokazać żeby. Skład dużo silniejszy a opowiadanie ciągle tego samego o Ryski Holcie to już brzmi jak mantra. Nawet jak Rysiek zawali to reszta składu czy juniorzy dowalą. Jak dla mnie bardzo wysoki fajny kurs na Poznań biorąc pod uwagę siłę składu i aspiracje do awansu

Rawicz swój cel ma - po i teraz spokojny mecz na koniec sezonu a skoro wspominasz juniorke to przewaga na tej pozycji zawsze jest jedną z najważniejszych


Dla odważnych Poznań -6.5 2.01 sts [/ICONRETURN]
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Szanse że ten mecz się odbędzie marne...no ale postawic trzeba😉
Dodam od siebie że występ Gustsa do ostatniej chwili pod znakiem zapytania ,ale musi jechać więc pojedzie ale jest szansa że skończy na 3 może 4 biegach...tak na marginesie
Poznań też bez Seiferta na ten moment...
Nie skazywałbym Rawicz na pożarcie
Ode mnie taka próba...
Holta under 10.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ ze względu na tor i podejrzewam ostrą walkę na granicy fair i może być różnie...
Masters under 8.5 kurs 1.84 Sts
Generalnie dziwię się że jest wogole w zestawieniu bo on po kontuzji i szczerze mówiąc byłem przekonany że ta pauza będzie dłuższa....no ale jeśli go podali to ja zaryzykuje
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Szanse że ten mecz się odbędzie marne...no ale postawic trzeba😉
Dodam od siebie że występ Gustsa do ostatniej chwili pod znakiem zapytania ,ale musi jechać więc pojedzie ale jest szansa że skończy na 3 może 4 biegach...tak na marginesie
Poznań też bez Seiferta na ten moment...
Nie skazywałbym Rawicz na pożarcie
Ode mnie taka próba...
Holta under 10.5 kurs 1.84 Fortuna
Typ ze względu na tor i podejrzewam ostrą walkę na granicy fair i może być różnie...
Masters under 8.5 kurs 1.84 Sts
Generalnie dziwię się że jest wogole w zestawieniu bo on po kontuzji i szczerze mówiąc byłem przekonany że ta pauza będzie dłuższa....no ale jeśli go podali to ja zaryzykuje
mecz odwołany
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Postawione więc można pisać😜
R.Douglas under 7.5 kurs 1.58 Fortuna
Kurs nie powala,cudów nie ma,gram go już 3 raz bodaj pod rząd i za każdym razem daje zarobić,dziś myślę do dubla można dorzucić tak sądzę....Douglas jest po dużym dzwonie w Anglii i na tym bazuje...tor w Poznaniu też zupełnie inny niż w Anglii więc musi być under
Rozważyć też można under Mastersa i mocno myślę nad tym,on z kolei wrócił po kontuzji i kolejny upadek zaliczył więc może też warto linia 8.5 ale z drugiej strony ktoś musi trzymać wynik kolejarzom więc narazie Douglas...
Pytanie czy pojedzie dziś awizowany Seifert?bo aż nie chce mi się wierzyć przy tej kontuzji co miał ostatnio??
 
Ostatnia edycja:
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Holta over 9.5 kurs 1.72 Fortuna
Koniec sezonu się zbliża więc parę złociszy trzeba zarobić....dziś idealny moment...Rune dziś zaakcentuje coś czuję pod kontrakt i pod dobre wakacje czyli zrobi dużo pkt i zarobi...pod warunkiem że nie będzie jakiś taśm czy defektow
 
Ostatnia edycja:
r_gonzo 7,3K

r_gonzo

Użytkownik
Postawione więc można pisać😜
R.Douglas under 7.5 kurs 1.58 Fortuna
Kurs nie powala,cudów nie ma,gram go już 3 raz bodaj pod rząd i za każdym razem daje zarobić,dziś myślę do dubla można dorzucić tak sądzę....Douglas jest po dużym dzwonie w Anglii i na tym bazuje...tor w Poznaniu też zupełnie inny niż w Anglii więc musi być under
Rozważyć też można under Mastersa i mocno myślę nad tym,on z kolei wrócił po kontuzji i kolejny upadek zaliczył więc może też warto linia 8.5 ale z drugiej strony ktoś musi trzymać wynik kolejarzom więc narazie Douglas...
Pytanie czy pojedzie dziś awizowany Seifert?bo aż nie chce mi się wierzyć przy tej kontuzji co miał ostatnio??
Douglas nie jedzie, pod nr 2 Brennan, Seifert-Salk chyba jedzie, chociaż z obozu Poznania ciężko cokolwiek wydobyć.

Z tego względu gram Gomólski over 6.5 kurs 1.75 Fortuna (był 1.85) 9pkt
Powyższa absencja. Łatwy bieg 12, w parze w dwóch biegach młody Breum, myślę, że jest duża szansa na plus.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +709
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Seifert sali under 9.5 kurs 1.75 Fortuna
Wydaje mi się że po tych upadkach Salk nie jest już taki pewny a jeśli jako ZZ pojedzie w trudnym biegu np 1 to już wogole...
Hjerild under 4.5 kurs ,2.01 Fortuna
Tu kurs mocno zawyżony...jeśli Poznań na juniorce ma parę Breum Ratajczak to cholernie ciężko będzie mu przebić te linie...
Cyfer-Fajfer 2 kurs 1.94 Sts
Typ pod ostatnie numery Cyfery ,coś tam się zacięło a i atmosfera gęsta wokół niego...
Inne typy polecam
Gwardia -Ostrovia 1 kurs ,1.76 to piłka ręczna do jutra pewnie spadnie około 1.5...taki kurs można próbować śmiało....Ostrovia ma.krotka ławkę do tego decyzje i zmiany jakie robi trener są co najmniej dziwne😉
Anwil-Zg czyli koszykarski klasyk ,różne są handi na ZG w miarę potrzeb i kursów można wybrać ja wezmę +11.5 kurs 1.54 Fortuna...myślę że warto ,zarówno jedni drudzy w mocnej budowie....mecz loteria trochę,ale wydaje mi się że Zielonka niedoceniana
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Kurs na Poznań wydaje się przesadzony. Nawet bez Gustsa przy ZZ wcale nie są słabsi.
Tylko że wcale nie muszą jechać o zwycięstwo...a dodatkowo po 11 biegu naprzyklad mogą świętować awans więc może byc różnie jeśli chodzi o mobilizację...choć fakt kurs jest na tyle wysoki że można próbować....choć bezpieczniejsze byłoby handi
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Z Opola może zejść powietrze jak już będzie po frytach.
Kto u nich ma jechać na juniorce? PHB i...Krawczyk? Kowalski?
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Też mi osobiście bliżej do wyniku Poznania zwycięskiego ale osobiście raczej w handi uderzę ,w awizowanym jest Hjerild a drugim będzie Krawczyk zapewne choć ostatnio szykowany był Dul podobno...
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Kuriozum na starcie. Damian Ratajczak był kilkukrotnie upominany i proszony o zmianę miejsca na starcie. Mimo upominania młody zawodnik tego nie robił i został wykluczony z biegu. Cyrk powinien dostac w czape
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom