>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Jak przerzucić środki z pokera na sloty? Dodam że środki są wolne, tzn 36 $ jest wolnych i dostalem kolejnego bonusa 25$ i w restricted area napisane jest że można też wyrobic go na innych grach. Wie ktoś jak?
 
Q 0

quest

Użytkownik
Jak juz sie skorzystało z bonusa 50 $ + 25$ to moge skorzystac z tej promocji zakładajac drugie konto z innym mejlem ? Prosze o odpowiedz kto wie ze napewno tak jest !
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Jak juz sie skorzystało z bonusa 50 $ + 25$ to moge skorzystac z tej promocji zakładajac drugie konto z innym mejlem ? Prosze o odpowiedz kto wie ze napewno tak jest !
Juz kilka razy padlo to pytanie na tym forum , ale jeszcze nikt na nie, nie odpowiedzial.
Sam jestem ciekawy jak to z tym jest...
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Ktos sie pytal jak przelac kase z MB z waluta polska na party poker. Znalazlem taka opcje i oni maja swoj przelicznik co wychodzi kurs dolara 3,3zl czy cos takiego i wyszlo mi ze trzeba wplacic 31 zl by bylo 10 dolcow.

AHA i ponawiam pytanie trzeba te 50$ jakos obrocic czy odrazu mozna wyplacac ????
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Ci co dostali juz te 50$ powinni miec w szczegolach onusu ile trzeba rozegrac partii aby moc wyplacic 50$
quiz za pierwszym razem zdalem czekam na kase ???? troche poczytalem te artykoly i sie udalo :p
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Mi sie wydaja ze niema warunkow obrotu. Tylko to wyglada tak jakby ktos wplacil nam te 50$
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
w dziale bonusy na PartPoker jest tylko te 100$ i pisze ze trzeba 5000rh a te 50 dolcow odrazu mozna wyplacac jutro sie okaze jak dojdzie kasa z MB ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom