>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
P 0

pyzax

Użytkownik
Jesli ktos ma problemy z quizem polecam rentona bardzo w porzadku czlowiek i bez problemyu rozwiazuje quiz. ????
 
M 0

mattszah

Użytkownik
ja rozwiazlem quiz jakies 2-3dni temu za 1 razem i kasy nie ma a podawalem login na ktorym wykorzystalem bonus 50+50 wiec chyba nie mozna 2 tych prmocji laczyc wiec hujowo i jeszcze 2 kont zakldac na osobe nie mozna to fakt ale to czemu pokerstrategy o tym pisze ?
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Wczoraj dostałem coś takiego:
Witaj *******,

W związku z napływem dużej ilości zgłoszeń do Quizu PartyPokera z 50$ gwarantowanymi po zaliczeniu tego quizu, przeprowadzamy bardzo dokładne kontrole ze względów bezpieczeństwa. Niestety ciągle zdarzają się próby oszustwa, co zmusza nas do zbadania tożsamości losowo wybranych użytkowników. Prosimy Cię o współpracę i zrozumienie – wszakże darujemy Ci pieniądze i jednocześnie jesteśmy zmuszeni chronić się przed nadużyciami.

Dlatego też prosimy o przesłanie nam zeskanowanego, twojego dowodu osobistego (pierwszej i drugiej strony). Jeśli twoje dane na dowodzie osobistym odbiegają od tych, które nam podałeś, prosimy o przesłanie nam także jakiegoś dokumentu urzędowego, który potwierdzałby podane przez ciebie miejsce zamieszkania (np. potwierdzenie zameldowania). Te dane zostaną potraktowane oczywiście absolutnie poufnie i służą jedynie do ograniczenia ryzyka oszustwa do jak najmniejszego poziomu.

Możesz zeskanować swój dowód osobisty lub sfotografować go cyfrowym aparatem. Warunkiem jest aby kopia była wyraźna i czytelna. Jeśli nie posiadasz w domu skanera, możesz bez problemu zeskanować go w kafejce Internetowej lub w innym miejscu, wyposażonym w skaner i wysłać mailem. W niezwykle szczególnych przypadkach (tylko wtedy, gdy naprawdę nie masz dostępu do skanera) możesz nam przesłać twoje dane faksem.

Pomyśl o tym, że tym szybciej przekażemy ci twój kapitał startowy PP, w przypadku ewentualnych niejasności dotyczących twojego profilu, im szybciej prześlesz nam wymagane, poprawne dane. Zeskanowany dowód osobisty prześlij nam z twojego, upoważnionego przez nas, adresu e-mailowego na nasz adres:

[email protected]

Numer faxu dla Niemiec: (0049)040/ 22927583

Ewentualnie możesz kopię dowodu osobistego wstawić do internetu i przesłać nam link e-maile. Darmowy serwis służący do tego: http://www.imageshack.us/

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę
Pozdrawiamy

Twój PokerStrategy team
Dodam, że miałem bonus z liquidpoker i quiz zaliczyłem przedwczoraj. Co dalej... zobaczymy.
 
R 0

renton

Użytkownik
Jako ze duzo osób chce pomocy w rozwiazaniu quizu zamieszczam tutaj plik worda w którym są rozmowy z archiwum GG Jest tam wiekszosc odpowiedzi do quizu no limit


EDIT: Jak ktos chce to moze go zedytowac i posegregowac pytania i odpowiedzi aby miały rece i nogi.
 
I 0

imek744

Użytkownik
Pytanie za 100 punktów . Zapomniałem jaki mam mail a znam hasło jak go odzyskać????prosze pomózcie ???? ???? ???? :;/: :;/:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Karlos83, na pierwszej stronie masz na dole napisane maila trzeba wyslac a tam masz treschwdpajuk, rzcaej juz nie zminisz

ja dostalem kase po niecalych 24h
juz przewalilem

gralem najpierw na 10/20 centwo ale sedlem na 20 $ po jakis 4 godinach pozniej poszedlem na 15\30 i na koniec jak mielm 10$ to na 50\1

jakos na te witrualna kase lepiej mi szlo :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom