>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
W tym momencie quiz jest dla ciebie zablokowany. Spróbuj ponownie dopiero w 08.02.12:35:05 PM o godz. 12:35 (GB).


Co kest Ku..wa ?????????
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
chips, od momentu zarejestrowania musisz czekac 24h zeby miec dostep do quizu, tak samo jest jesli nie zdasz tez czekasz 24h

ja juz od zdania quizu czekam 42h i nadal nie mam kasy !!
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
No dopiero po tamtej godzinie bedzisz mogl go rozwiazac. Kazdy tak mial ze quiz dostepny chyba po 24h od rejestracji.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Chłopaki ale ja się zarejestrowałem wczoraj o 12:30 pisze spróbuj ponownie dopiero w 08.02.12:35:05 PM o godz. 12:35 ...A którego dzisiaj mamy ???
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jakie zdanie pasuje najlepiej na Drawing Hands, które graliśmy agresywnie na flopie?

--------------------------------------------------------------------------------

A)Na turnie gramy tylko check/call bez względu na ilość przeciwników i innych współczynników.
B)Bez znaczenia ilu jest przeciwników, powinniśmy podbijać Draws na turnie.
C)Jeśli mamy tylko jednego przeciwnika powinniśmy podbić jeśli myślimy, że on może spasować.
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
MAzaq, nie wiesz co jest ??

zdlaem quiz jakies 42 godizny temu i nadal nie mam kasy !! : ???? ???? ???? ????
 
I 0

imek744

Użytkownik
Mam wielki problem!!!!!!!!! Załozyłem konto na partypoker na te same dane ale na iiny maila tak jak kazali. Dziś dostałem bonus rozegrłem te 30rh i złożylem depozyt z moneybookers i zleciłem wypłate a tu zachwile że konto zablokowane a za 10 minut że zamrozone! Dzwoniłem na ich infolinie i jakos tam gadałem i gościo mówił że mam 2 konta!!!Pomóżcie!!!!!!!!!!!POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
czyli wg regulaminu musialbys czekac 60 dni od ostatniego wejsc na stare konto a tera msuisz zamknac stare konto i tez zekac 60 dni moze ci odlokuja nowe napisz maila
jelsi ktos bral udzial w promocji 50+25 lub 50+50 musi zamknac stare konto i czekac 60 dni i wtedy zakalda nowe
chyba ze ktos mial konto ale nie gral o prawdziwe piniadze


chyba ze ktos gral 50+25 lub 50+50 i w ciagu mniej niz 60 dni ten bonus 50+100 i oba udalo mu sie wyplacic niech pisze
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Hmm to ja juz nic nie rozumiem. Na stronie pokerstratego doradzaja w FAQ zeby zalozyc drugie konto a potem Ci z PokerParty przy probie wyplaty je blokuja? Co to ma byc. Sam teraz nie wiem czy w ogole ryzykowac wplate Netellerem zeby potem wyplacic bo co jesli mi konto zamroza ?
 
I 0

imek744

Użytkownik
Jak Się loguje to wyskakuje: You account has been temporarili frozen. Please contact aur costumer support in order to clean security as son as possible :zy3ou: :zy3ou:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
No wlasnie o tym mowie, pisza ze zamrozili ci konto i zebys sie skontaktowal z nimi zeby to wyjasnic. Podejzewam ze kazdemu kto mial wczesniej konto z promocji z liquida i zalozyl teraz kolejne tak zrobia przy probie wyplaty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom