>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Jak przerzucić środki z pokera na sloty? Dodam że środki są wolne, tzn 36 $ jest wolnych i dostalem kolejnego bonusa 25$ i w restricted area napisane jest że można też wyrobic go na innych grach. Wie ktoś jak?
 
Q 0

quest

Użytkownik
Jak juz sie skorzystało z bonusa 50 $ + 25$ to moge skorzystac z tej promocji zakładajac drugie konto z innym mejlem ? Prosze o odpowiedz kto wie ze napewno tak jest !
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Jak juz sie skorzystało z bonusa 50 $ + 25$ to moge skorzystac z tej promocji zakładajac drugie konto z innym mejlem ? Prosze o odpowiedz kto wie ze napewno tak jest !
Juz kilka razy padlo to pytanie na tym forum , ale jeszcze nikt na nie, nie odpowiedzial.
Sam jestem ciekawy jak to z tym jest...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Ktos sie pytal jak przelac kase z MB z waluta polska na party poker. Znalazlem taka opcje i oni maja swoj przelicznik co wychodzi kurs dolara 3,3zl czy cos takiego i wyszlo mi ze trzeba wplacic 31 zl by bylo 10 dolcow.

AHA i ponawiam pytanie trzeba te 50$ jakos obrocic czy odrazu mozna wyplacac ????
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Ci co dostali juz te 50$ powinni miec w szczegolach onusu ile trzeba rozegrac partii aby moc wyplacic 50$
quiz za pierwszym razem zdalem czekam na kase ???? troche poczytalem te artykoly i sie udalo :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mi sie wydaja ze niema warunkow obrotu. Tylko to wyglada tak jakby ktos wplacil nam te 50$
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
w dziale bonusy na PartPoker jest tylko te 100$ i pisze ze trzeba 5000rh a te 50 dolcow odrazu mozna wyplacac jutro sie okaze jak dojdzie kasa z MB ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom