>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
M 0

mattszah

Użytkownik
Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. Jesteś teraz dobrze przygotowany do startu w PartyPoker. 50$ swojego kapitału startowego powinieneś otrzymać na twoje konto na PartyPoker nie później niż za 48 godzin.

Po 5000 raked hands (czyli ok 10000 rozdań) dostaniesz kolejne 100$, trwa to ok 3-4 tygodnie. Z naszym wykształceniem, twoją ambicją i cierpliwością nie powinno to być trudne.
za 1 razem ;) choc w niektorych strzelalem . podalem konto ktore mialem przy promocji 50+50 wiec zobaczymy czy kasa dojdzie
 
pretorians 0

pretorians

Użytkownik
Już drugi raz mi się nie udało :-? Mazaq pomożesz mi jutro? Dałem Cię jako polecającego :spokodfhgfh:
 
M 0

mattszah

Użytkownik
eh teraz widze ze musze zalozyc konto z ich kodem bonusowym a ja juz rozwiazalem quiz i nie wiem co teraz ? mozna wogole miec 2 konta w partypokerze ?
 
tia-maria 0

tia-maria

Użytkownik
eh teraz widze ze musze zalozyc konto z ich kodem bonusowym a ja juz rozwiazalem quiz i nie wiem co teraz ? mozna wogole miec 2 konta w partypokerze ?
na pocztaku tematu cos pisze ze trzeba miec to stare nieaktywne przez 60 dni i zamkniete to wtedy chyba tak.
 
M 211

morenowe

Użytkownik
ale kurde zemnie chlop ja milem juz konto w party poker i teraz podalem tylko moj nick co wtdy zalzoylem i tam niewpisaywalem tego kodu wiec teraz jeszcze raz chyba musze zalzoyc na inne dane na party poker i na pokerstrategy i jeszcze raz quiz
 
R 0

renton

Użytkownik
ja tez quiz zdałem dzieki pomocy Mazaqa. teraz tylko czekam na kase ???? jak ktos chce to moge pomóc przy quizie. Pisac na GG. Jestem prawie cały czas tyle ze na niewidocznym
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. Jesteś teraz dobrze przygotowany do startu w PartyPoker. 50$ swojego kapitału startowego powinieneś otrzymać na twoje konto na PartyPoker nie później niż za 48 godzin.

Po 5000 raked hands (czyli ok 10000 rozdań) dostaniesz kolejne 100$, trwa to ok 3-4 tygodnie. Z naszym wykształceniem, twoją ambicją i cierpliwością nie powinno to być trudne.
Quiz zaliczony ;)

Dzięki Renton! POLECAM GO ????

pozdr.

ps. I jak można po 30 rh wypłacać to 50 $?
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. Jesteś teraz dobrze przygotowany do startu w PartyPoker. 50$ swojego kapitału startowego powinieneś otrzymać na twoje konto na PartyPoker nie później niż za 48 godzin.

Po 5000 raked hands (czyli ok 10000 rozdań) dostaniesz kolejne 100$, trwa to ok 3-4 tygodnie. Z naszym wykształceniem, twoją ambicją i cierpliwością nie powinno to być trudne.
Quiz zaliczony ;)

Dzięki Renton! POLECAM GO ????

pozdr.

ps. I jak można po 30 rh wypłacać to 50 $?
I jak z tym obrotem? Wystarczy tylko 30rh? ????
 
I 0

imek744

Użytkownik
Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. Jesteś teraz dobrze przygotowany do startu w PartyPoker. 50$ swojego kapitału startowego powinieneś otrzymać na twoje konto na PartyPoker nie później niż za 48 godzin.

Po 5000 raked hands (czyli ok 10000 rozdań) dostaniesz kolejne 100$, trwa to ok 3-4 tygodnie. Z naszym wykształceniem, twoją ambicją i cierpliwością nie powinno to być trudne.
Quiz zaliczony ;)

Dzięki Renton! POLECAM GO ????

pozdr.

ps. I jak można po 30 rh wypłacać to 50 $?
I jak z tym obrotem? Wystarczy tylko 30rh? ????
sam nie wiem i chce znać odpowiedz
 
M 0

mattszah

Użytkownik
bedzie pisalo w detalach bonusus na partypokerze ile trzeba rozegraC JAK ZAWSZE ???? mazaq niech napisze bo juz ma bonus
 
fisher_89 0

fisher_89

Użytkownik
ST151 $100.00 06-Feb-07 07:59 5,000 Raked Hands 4,996 Raked Hands Poker
Any Condition 07-May-07 23:59 Pending
Masz z detal bonusa
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Gratulujemy zdania naszego quizu, czym udowodniłeś, że poznałeś nasze szkolenia z sekcji dla początkujących. Jesteś teraz dobrze przygotowany do startu w PartyPoker. 50$ swojego kapitału startowego powinieneś otrzymać na twoje konto na PartyPoker nie później niż za 48 godzin.

Po 5000 raked hands (czyli ok 10000 rozdań) dostaniesz kolejne 100$, trwa to ok 3-4 tygodnie. Z naszym wykształceniem, twoją ambicją i cierpliwością nie powinno to być trudne.

to czekam na kase ????
 
K 0

kob22

Użytkownik
żeby dostać te 100$ trzeba zaliczyć 5000 rh,
jeżeli chcesz wypłacic te 50 $ to trzeba min 30 rh ugrac (tego nie jestem pewien) ktos tak wyzej o tym pisał

wypłata na konto bankowe min 100$ (nie trzeba robić depozytu)
na moneybrookers trzeba zrobić depozyt 10$ i min 10$
na netller depozyt 10$ i min 10$
czek min 50$
i jeszcze kilka :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom