>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
P 0

pyzax

Użytkownik
Jesli ktos ma problemy z quizem polecam rentona bardzo w porzadku czlowiek i bez problemyu rozwiazuje quiz. ????
 
M 0

mattszah

Użytkownik
ja rozwiazlem quiz jakies 2-3dni temu za 1 razem i kasy nie ma a podawalem login na ktorym wykorzystalem bonus 50+50 wiec chyba nie mozna 2 tych prmocji laczyc wiec hujowo i jeszcze 2 kont zakldac na osobe nie mozna to fakt ale to czemu pokerstrategy o tym pisze ?
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Wczoraj dostałem coś takiego:
Witaj *******,

W związku z napływem dużej ilości zgłoszeń do Quizu PartyPokera z 50$ gwarantowanymi po zaliczeniu tego quizu, przeprowadzamy bardzo dokładne kontrole ze względów bezpieczeństwa. Niestety ciągle zdarzają się próby oszustwa, co zmusza nas do zbadania tożsamości losowo wybranych użytkowników. Prosimy Cię o współpracę i zrozumienie – wszakże darujemy Ci pieniądze i jednocześnie jesteśmy zmuszeni chronić się przed nadużyciami.

Dlatego też prosimy o przesłanie nam zeskanowanego, twojego dowodu osobistego (pierwszej i drugiej strony). Jeśli twoje dane na dowodzie osobistym odbiegają od tych, które nam podałeś, prosimy o przesłanie nam także jakiegoś dokumentu urzędowego, który potwierdzałby podane przez ciebie miejsce zamieszkania (np. potwierdzenie zameldowania). Te dane zostaną potraktowane oczywiście absolutnie poufnie i służą jedynie do ograniczenia ryzyka oszustwa do jak najmniejszego poziomu.

Możesz zeskanować swój dowód osobisty lub sfotografować go cyfrowym aparatem. Warunkiem jest aby kopia była wyraźna i czytelna. Jeśli nie posiadasz w domu skanera, możesz bez problemu zeskanować go w kafejce Internetowej lub w innym miejscu, wyposażonym w skaner i wysłać mailem. W niezwykle szczególnych przypadkach (tylko wtedy, gdy naprawdę nie masz dostępu do skanera) możesz nam przesłać twoje dane faksem.

Pomyśl o tym, że tym szybciej przekażemy ci twój kapitał startowy PP, w przypadku ewentualnych niejasności dotyczących twojego profilu, im szybciej prześlesz nam wymagane, poprawne dane. Zeskanowany dowód osobisty prześlij nam z twojego, upoważnionego przez nas, adresu e-mailowego na nasz adres:

[email protected]

Numer faxu dla Niemiec: (0049)040/ 22927583

Ewentualnie możesz kopię dowodu osobistego wstawić do internetu i przesłać nam link e-maile. Darmowy serwis służący do tego: http://www.imageshack.us/

Dziękujemy za zrozumienie i współpracę
Pozdrawiamy

Twój PokerStrategy team
Dodam, że miałem bonus z liquidpoker i quiz zaliczyłem przedwczoraj. Co dalej... zobaczymy.
 
R 0

renton

Użytkownik
Jako ze duzo osób chce pomocy w rozwiazaniu quizu zamieszczam tutaj plik worda w którym są rozmowy z archiwum GG Jest tam wiekszosc odpowiedzi do quizu no limit


EDIT: Jak ktos chce to moze go zedytowac i posegregowac pytania i odpowiedzi aby miały rece i nogi.
 
I 0

imek744

Użytkownik
Pytanie za 100 punktów . Zapomniałem jaki mam mail a znam hasło jak go odzyskać????prosze pomózcie ???? ???? ???? :;/: :;/:
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Karlos83, na pierwszej stronie masz na dole napisane maila trzeba wyslac a tam masz treschwdpajuk, rzcaej juz nie zminisz

ja dostalem kase po niecalych 24h
juz przewalilem

gralem najpierw na 10/20 centwo ale sedlem na 20 $ po jakis 4 godinach pozniej poszedlem na 15\30 i na koniec jak mielm 10$ to na 50\1

jakos na te witrualna kase lepiej mi szlo :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom