>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A udało się komuś wypłacić kase tylko z 50$? ???? po ugraniu tych 30rh? ????
Dzis rogegrałem 200rh i zleciłem wypłate i kasa na koncie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
No to się bardzo cieszę. ????
W takim razie zostało mi tylko 24 rh do rozegrania. ????

Długo czekałeś na kase? ????
I jezcze jedno wpłaciłeś 10$ to musiałeś coś tym obracać, czy moge odrazu wypłacić?
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
A udało się komuś wypłacić kase tylko z 50$? ???? po ugraniu tych 30rh? ????
Dzis rogegrałem 200rh i zleciłem wypłate i kasa na koncie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
Imek pokaż screena, bo nie zbyt chce mi się wieżyć... ;)

pozdr.
a po co miałby ściemniać, torche k... pomyśl zanim coś napiszesz!!
ja ci zaraz zrobie screena na paint shop pro i bedziesz miał dowod &lt;lol&gt;
 
I 0

imek744

Użytkownik
A udało się komuś wypłacić kase tylko z 50$? ???? po ugraniu tych 30rh? ????
Dzis rogegrałem 200rh i zleciłem wypłate i kasa na koncie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
No to się bardzo cieszę. ????
W takim razie zostało mi tylko 24 rh do rozegrania. ????

Długo czekałeś na kase? ????
I jezcze jedno wpłaciłeś 10$ to musiałeś coś tym obracać, czy moge odrazu wypłacić?
tak wpłaciłem wczoraj 10$ wczoraj zamrozili mi konto a dziś odmrozili i pograłem sobie i miałem pare ponad 200rh i zleciłem wypłate o 15:33 dzwonili 2 razy i kasa na koncie około 19.00
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
QQRRRRRRRRWAAAAAAAAA CO ZA POJEBY AN TY NETELLERZE!!!!DZWONILI żEBY ZWERYFIKOWAC DANE WSZYSTKIE DANE POWIEDZIAł BYł TłUMACZ POLSKI I BABKA POWIEDZIAłA żE MAM GłOS PODOBNY DO KOBIETY I NIEAKTYWUJE KONTTA!!!!!!!!hu******** JEB******** SZLAK BY ICH WZIłAł HU*** DO SąDU PODAC!!!!!!!!!! :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou:
???? ???? ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
kurde to jzu newieim czy wplacac te 10 dolcow zeby wyplacic te 50$ z promocji:/ Bo jak takie walki to dziekuje. Imek47 jak dzwonia do ciebie to po angielsku gadaja ? i oco pytaja??
 
I 0

imek744

Użytkownik
kurde to jzu newieim czy wplacac te 10 dolcow zeby wyplacic te 50$ z promocji:/ Bo jak takie walki to dziekuje. Imek47 jak dzwonia do ciebie to po angielsku gadaja ? i oco pytaja??
mówie że na netelerzr takie HU** Są na party wypłaciłem przez MB miałem z 200 rh i zrobiłem 10$ depozytu!!!!!!!!!!
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Powie mi ktos co to znaczy?
The Amount must be in digits (like 123,45). Please reenter it now

Pojawia mi sie to jak chce wyplacic na MB a zrobilem depozyt..
 
M 0

matrix

Użytkownik
The Amount must be in digits (like 123,45). Please reenter it now
Suma (ilość) musi być podana w cyfrach (tak jak na przykadzie). Prosze wprowadzić ponownie teraz.

Tak to brzmi po polsku, musisz źle wpisywać kwote.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
To juz niewiem jak wpisuje zalozmy:
60,00 60.00 $60,00 $60.00 i jeszcze z przydomkiem US probowalem i nic :;/:

EDIT: lol juz mam musialem wyplacac po 10.00 bo inaczej sie nie dalo:/ za 1 razem kliknalem i cofnalem i 10 zniknela,mam nadzieje ze dojdzie do mnie.
 
M 0

matrix

Użytkownik
No ja nie wiem nie gram tam ani nic ale przykład pokazuje wygraźnie tak: 123,45. Nie wiem co jest za problem, może spróbuj odświezyć cookies czasami nawet one przeszkadzają i wyświetlają źle strone. A jesli nadal masz problem to chyba powinienes napisać do supportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom