>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

150$ do PartyPoker

Status
Zamknięty.
iron77 2

iron77

Użytkownik
no doklanie,albo zrob ta promocja z Liquida, bo tam quizu nie trzeba, a tutaj i tak nie dostaniesz 150$, 5000 raked hands to marzenie &lt;lol&gt;
no nie wiem, ja załozyłem 2 konto na swoja dziewczyne (na swoim poniosłem sromotna porazke) i mam juz 1460 rh i 112$ na koncie, wiec uwazam ze jest mozliwe ugranie 5000 rh
no ta jest mozliwe, ale to po pierwsze trzeba już dość dobrze grać, nie mówie że niewykonywalne, bo wszystko można zrobić, no i troche czasu na to potrzeba (te pare tygodni, chyba żeby siedzieć całe dnie hehe ???? )
 
S 55

stacho27

Użytkownik
Ja czekam już ponad dwa dni od czasu jak rozwiązałem quiz i kaski nie ma, zaden mail do mnie także nie przyszedł? Co robić ? Napisać maila do tego poker strategy?
 
K 76

karlos83

Użytkownik
To ja sie podziele z wami moja historia ????
Dostalem 50$ z quizu i zamiast grac pokera wzialem to na zaklady, postawilem wszystko na kuponik z 4 meczami (ako 3) i o dziwo wszedl. mialem 150$ na koncie i to podjarany kasa nie pomyslalem (moglem rozegrac te wymagane rh) a ja szybko wplacilem 10$ przez MB i zlecilem wyplate 160$. No i po jakiejs pol godz probuje sie polaczyc na konto a tu pisze ze &quot;your account has been closed&quot; sam nie wiem w sumie czy z powodu nie rozegrania odpowiedniej liczby rh czy z tego powodu ze wczesniej mialem zalozone jeszcze jedno konto z promocji z liquida.
Zly jestem ze udupilem jeszcze 10$ ktore musialem tam wplacic.
Napisalem maila ale szczerze watpie, ze to cos zmieni, wiec niech moja lekcja bedzie przestroga dla innych ????
 
fisher_89 0

fisher_89

Użytkownik
A nie zaliczyles nawet żadnych rh i zleciłes wypłate ?? Nie lepiej było jak juz miałes te 150$ zagrac chociaz 200rh nawet przegrac troche i pozniej spokojnie zlecic wypłate tak jak inni to robili ??
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Widzisz, nie pomyslalem i tyle. Wiesz jak sie wchodzilo w detale dotyczace salda konta kwota nie znajdowala sie ani w sekcji restricted ani bonus wiec myslalem ze mozna normalnie wyplacic ????
 
I 0

imek744

Użytkownik
To ja sie podziele z wami moja historia ????
Dostalem 50$ z quizu i zamiast grac pokera wzialem to na zaklady, postawilem wszystko na kuponik z 4 meczami (ako 3) i o dziwo wszedl. mialem 150$ na koncie i to podjarany kasa nie pomyslalem (moglem rozegrac te wymagane rh) a ja szybko wplacilem 10$ przez MB i zlecilem wyplate 160$. No i po jakiejs pol godz probuje sie polaczyc na konto a tu pisze ze &quot;your account has been closed&quot; sam nie wiem w sumie czy z powodu nie rozegrania odpowiedniej liczby rh czy z tego powodu ze wczesniej mialem zalozone jeszcze jedno konto z promocji z liquida.
Zly jestem ze udupilem jeszcze 10$ ktore musialem tam wplacic.
Napisalem maila ale szczerze watpie, ze to cos zmieni, wiec niech moja lekcja bedzie przestroga dla innych ????
odblopkuja ci konto zobaczysz tez tak miałem :grin: :grin: :grin:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Watpie Imek, z tego co czytalem miales podobny wypadek ale u Ciebie pisalo, ze twoje konto jest &quot;frozen&quot; co oznacza zamrozone a u mnie pisze &quot;closed&quot; czyli zamkniete i nawet te szmaty na maila nie odpisza ????

A zrobiles wymagany obrot imek?
 
I 0

imek744

Użytkownik
Watpie Imek, z tego co czytalem miales podobny wypadek ale u Ciebie pisalo, ze twoje konto jest &quot;frozen&quot; co oznacza zamrozone a u mnie pisze &quot;closed&quot; czyli zamkniete i nawet te szmaty na maila nie odpisza ????

A zrobiles wymagany obrot imek?
tak najpierw było zablopkowane a pózniej patrzyłem było zamrozone. Napisałem maila z fotą (1 razem nie miłem rh zrobionego i tez wpalciłem i myslałem że po kasie ale cofneli) wieczorem nawet dzwoniłemze skypa ale sie zabardzo nie do gadałem rano konto aktywne kasa na koncie i jescze w ten sam dzien zrobiłem rh i wypłaciłem
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ze Skypea to gdzie mam dzwonic ? Podajcie nr to z rana zadzwonie ????

Na to ich partyline dzwonic? 00-800-7789-7537 ?
 
K 0

kob22

Użytkownik
heh wystarczy napisać do nich e-mail tak jak we wzorze ..
konto miałem cały czas aktywne wczoraj napisalem dziś na poczcie potwierdzenie zamknięcia konta :mrgreen: :jezora:
i nowe założyłem z tym kode quiz rozwiazany czekam na kaske ;-)
 
K 76

karlos83

Użytkownik
No dodzwonilem sie, posciemnialem ze wczesniejszego konta nie uzywalem w ogole itd i gosciu skasowal mi stare i odblokowal moje obecne i moze sie uda te 160$ wyciagnac ????
Dzieki Imek
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Wlasnie dzwonili na numer domowy w celu weryfikacji danych, ktora to przeszedlem pomyslnie ???? zaraz 156$ usd powinno sie pojawic na koncie ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom