>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

rykos 0

rykos

Użytkownik
Super, to i ja czekam na kase mam nadzieje ze dojdzie wkoncu :p. A teraz czekamy na przeprosiny wszystkich osob ktore mowily ze totosi to sciema i sa niewyplacalni ;&gt;.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
co do czasu wypłaty to mi kasa szła 3 dni ale o tym już kiedyś pisałem tylko ja dostałem bonusa zagrałem jeden zakład i wypłaciłem 57 ojro mi potrącili jakieś 12 ojro
gdzieś wyczytałem że przelewy zlecone przed świętami będą realizowane kilka dni dłużej
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
No to świetna informacja, pozostaje mi żałować że myślałem że nic z wypłaty i grałem &quot;na pałe&quot; ???? Ale coś tam jeszcze mam, więc spróbuje dzis ???? )
 
katae 0

katae

Użytkownik
ja zlecilem wyplate 19.12 ale potem dopiero jesli sie nie myle 21.12 mi zweryfikowali konto wiec od tej daty nalezy liczyc. Pozdro ????
 
katae 0

katae

Użytkownik
banned123 jesli dobrze wpisales numer konta i kod swift banku to powinno dojsc. Ja proponuje jeszcze troche cierpliwosci, powinno byc dobrze ????
dj_spooke wczesniej napisalem kiedy zlecilem wyplate... pozdro 4all
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
@banned123 : Najlepiej zobacz na stronie oficjalnej mbanku

@dj_spoooke : Ja zlecilem wyplate przed swietami kilka dni i nadal kasy nie mam, wiec nie masz sie co martwic.
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
no to ja zlecilem w poniedzialek a swieta byly dopiero w niedziele a kurde niektorzy pisali ze po tygodniu mieli a ja juz 10 dni i nadal nic a 200 zl ponad piechota nie chodzi ????
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
A ja mam jeszcze pytanie do tych ktorzy juz otrzymali kase: Wysylaliscie im jakis skan dowodu, albo cos w tym stylu ?

EDIT: Ja wyplate zlecilem 18/12/2006 16:05 :p.
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
ja napisalem ale dzis chyba nie dziala ich support bo zawsze po 15 minutach max opisywali a dzis wogole na ani jednego maila widocznie sobie swieta przedluzyli :mrgreen:
 
katae 0

katae

Użytkownik
@RykoS: Wyslalem im zdjecie dowodu osobistego z dwoch stron i zatwierdzili.
@banned123: mozesz napisac tak: &quot;I&#39;m wondering what is with my withdraw from the account? When i should expect it - I&#39;m waiting quite a long time and I&#39;m starting to be a little bit insecure. Best regards, xxx&quot; albo cos w tym stylu.
@Maxer: nie chce Cie wprowadzic w blad, ale zdaje mi sie ze wystarczy raz obrocic, jesli ktos wie to niech mnie poprawi
Pozdro 4all
 
Do góry Bottom