>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

K 0

kusiu

Użytkownik
Do tych co zlecili wyplate a pieniedzy jeszcze nie maja :

Dzisiaj dostalem od nich maila ze mieli jakies problemy z systemem i na biezaco beda teraz uzupelniac zaleglosci.
 
R 0

rybka333

Użytkownik
Witam
Dostałem od nich takiego emaila mógłby ktoś przetłumaczyć z góry dzięki.

&quot;Kindly be informed that your payment bank request has been processed as requested and money would be credited into your Bank Account next thursday.&quot;
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
Mam takie pytanie, mam konto w Eurobanku jednak ten bank nie obsługuje przelewów zagranicznych, czy jest możliwość przesłania kasy na konto np. brata/siostry lub rodziców jeżeli jest takie samo naziwsko ? Ewentualnie przyszłałbym im jakiś dowód, że to rodzina. Wiem że moge sie ich spytać ale oni mają tyle roboty że mailowanie z nimi mogłoby mi zająć długi czas, no a jeśli tak nie można to pozostaje mi założyć nowe konto :/
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
hahaha. Eurobank, a obsługuje tylko polskie przelewy&lt;lol&gt;. Ale spróbuj wysłać im swój skan dowodu a przelej na jakieś inne konto. Ja tak zrobiłem w Betson. Wysłałem pieniądze na inne konto niż są dane i kasa przyszła.
 
B 0

bartek1990

Użytkownik
Ja mam dopiero 15 i będę jeszcze grał. Ale pytanie. Czy wszyscy co wypłacali wysyłali im skany dowodu? Bo z tym może być mały problem :;/:
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
hahaha. Eurobank, a obsługuje tylko polskie przelewy&lt;lol&gt;. Ale spróbuj wysłać im swój skan dowodu a przelej na jakieś inne konto. Ja tak zrobiłem w Betsson. Wysłałem pieniądze na inne konto niż są dane i kasa przyszła.
No straszne to mają , nie kumam ich nazwy ???? To znaczy na 100 % nie wiem ale szukałem kodu swift u nich na stronie i w ogóle na necie to jedyne co znalazłem to cytat: &quot;Eurobank nie obsługuje zagranicznych przelewów&quot; ????

Ja mam dopiero 15 i będę jeszcze grał. Ale pytanie. Czy wszyscy co wypłacali wysyłali im skany dowodu? Bo z tym może być mały problem :;/:
U nich na 100 % będą chcieli twój dowód, ba jeśli tylko dowod to bedzie dobrze bo niektorzy pisali ze chcieli tez paszporty itp
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
sluchajcie wcale przecierz nie trzeba wysylac na swoje konto z dokladnie swoimi danymi trzeba tylko wyslac swoj dowod osobisty ktory sie zgadza z danymi podanymi przy rejestracji
pozniej mozesz wysylac kase na jakie chcesz banki jesli one to obsluguja
bo przecierz totosi nie moze sprawdzic czy konto na ktore wysylaja twoja kase jest zgodne z kontem u nich bo przecierz bank ma ochrona danych osobowych i nie moga tak podawac informacji na temat kont kto je ma gdzie mieskza ten ktos itp itd
ja jak im wysle dowod to wyplaca na konto kumpla bo swojego nie mam.
 
B 0

bartek1990

Użytkownik
sluchajcie wcale przecierz nie trzeba wysylac na swoje konto z dokladnie swoimi danymi trzeba tylko wyslac swoj dowod osobisty ktory sie zgadza z danymi podanymi przy rejestracji
pozniej mozesz wysylac kase na jakie chcesz banki jesli one to obsluguja
bo przecierz totosi nie moze sprawdzic czy konto na ktore wysylaja twoja kase jest zgodne z kontem u nich bo przecierz bank ma ochrona danych osobowych i nie moga tak podawac informacji na temat kont kto je ma gdzie mieskza ten ktos itp itd
ja jak im wysle dowod to wyplaca na konto kumpla bo swojego nie mam.
Tylko, że ja mam problem ze skanem dowodu. Po pierwsze go nie posiadam, po drugie mam zepsuty skaner.
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
sluchajcie wcale przecierz nie trzeba wysylac na swoje konto z dokladnie swoimi danymi trzeba tylko wyslac swoj dowod osobisty ktory sie zgadza z danymi podanymi przy rejestracji
pozniej mozesz wysylac kase na jakie chcesz banki jesli one to obsluguja
bo przecierz totosi nie moze sprawdzic czy konto na ktore wysylaja twoja kase jest zgodne z kontem u nich bo przecierz bank ma ochrona danych osobowych i nie moga tak podawac informacji na temat kont kto je ma gdzie mieskza ten ktos itp itd
ja jak im wysle dowod to wyplaca na konto kumpla bo swojego nie mam.
Tylko, że ja mam problem ze skanem dowodu. Po pierwsze go nie posiadam, po drugie mam zepsuty skaner.
No to chyba logiczne ze jak nie masz 18 to sie rejestrujesz np. na rodzica, brata/siostre starszego, jak wpisales swoje dane to zdaje sie masz pograne
 
B 0

bartek1990

Użytkownik
No wiem. Zawsze tak robiłem, ale raz mi się udało wypłacić z kądś ze swoimi danymi i od wtedy piszę swoje dane. Zapomniałem, że niektórzy chcą skany dowodu.
 
Do góry Bottom