>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

X 0

xein

Użytkownik
Czyli cala kasa jaka udalo mi sie tam zebrac czyli 161 ojro ???? to moge sobie w du..e wlozyc ?? A ktos probowal tam np. cos wplacic?? Moze jakas zmasowana akcje zrobic ????
 
power3000 0

power3000

Użytkownik
ej mam pytanie jesli zleciłem wypłate 10 ojro i droge 10 mi zabrali to znaczy ze oni to za przelew zabali czy moze poprostu ten bonus mi skubneli ????????pomozcie :przeklina: ???? :?:
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Spokojnie poczekajmy az minie goracy i zamotany okres swiat. Jesli po Sylwestrze znow bede sciemniac ze swieto 3 Kroli i maja duze zamieszanie to bedzie mozna ich zbluzgac :mrgreen: dajmy im troche czasu. pzdr
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Lisu: Zleciles wyplate czy juz kasa doszla? Ja tam nadal czekam na kase, jak dojdzie to fajnie, a jak nie to szkoda ;x.
 
X 0

xein

Użytkownik
bardzo prosze o pomoc w przetlumaczeniu
&quot;Dear Client,
Withdrawal requests are normally processed within five days of being submitted, provided all client registration details are complete and accurate.

Monies paid out via bank transfers normally take two to three working days until credited to the beneficiaries account. Payments by bank draft, which are subsequently mailed to the beneficiary may take up to 15 days to reach their destination due to postal delays. As you may well appreciate, postal delays are of course beyond our control.

Should you require further information, please do not hesitate to contact us.&quot;
 
A 2

areklipno

Użytkownik
pisza ze proces wypłaty zajmuje ok 5 dni pod warunkiem ze wszystkie odpowiednie pola przy rejestracji zostaly dobrze uzupelnione

dalej jest ze kasa przelewem bankowym plynie 2-3 dni na konto na ktore wyplacasz
jezeli dobrze zrozumialem jest powiedziane ze po calej transakcji (ok 15 dni) przysla ci maila z potwierdzeniem

ostatnia linijka malo wazna bo pisza ze jak bys mial jakies pytania to masz bez rzadnych zachamowac pisac

Prosze jeszcze o sprawdzenie mojego tłumaczenia bardziej znajacych angielski
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Totosi wyplaca :idea: :idea: :idea: :idea:

Fakt, ze mi strasznie malo policzyli, ale wyplacalni sa .. i nie wnosilem zadnego inengo depozytu poza tym 10 Euro bonusu ???? .. Zlecilem wyplate 20 Euro .. a samych oplat bylo 14 Euro ;( Ale zawsze cos :p hehe


 
katae 0

katae

Użytkownik
Mam zaszczyt napisac ze rwoniez otrzymalem wyplate pieniazkow ktore zlecilem :jupi: oplaty podobnie jak do kolegi wczesniej wynisly 14 Euroskow Pozdrow 4all :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom