>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 euro w totosi.com

K 0

kusiu

Użytkownik
Chyba cos ruszylo jednak z wyplata. Zlecilem ja w piatek, przed chwila dostalem maila zebym podeslal im skan dowodu do ackeptacji danych.

Gdyby nie wyplacali z bonusu to od razu by mi napisali ze nie wplacilem swojego depozytu :/
 
power3000 0

power3000

Użytkownik
Kindly be informed that in order to process your withdrawal request we require a valid photo ID bearing your current address

moze ktos dokładnie to przetłumaczyc bo ten translator co wczesniej podawaliscie to lipnie tłumaczy :jezora: :jezora:

z gory dzieki :spokodfhgfh:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Kindly be informed that in order to process your withdrawal request we require a valid photo ID bearing your current address

moze ktos dokładnie to przetłumaczyc bo ten translator co wczesniej podawaliscie to lipnie tłumaczy :jezora: :jezora:

z gory dzieki :spokodfhgfh:

Masz im wyslac skan dowodu osobistego (dwoch stron). Chca zweryfikowac Twoj adres.
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
A ja nie rozumiem po co bylo zakladac konto na fake dane ? Nie mogliscie od razu dac prawdziwych ? Ja tam teraz czekam na kontakt z ich strony, w sprawie przelewu.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
???? widze że wszyscy czekają na wiadomość czy przeleją kase ja dostałem po trzech dniach jeszcze nie wiem czy zabrali mi 10euro za przelew czy nie jak zaktualzują mi konto na inteligo to dam znać :spokodfhgfh:
 
C 174

cezi77

Użytkownik
???? widze że wszyscy czekają na wiadomość czy przeleją kase ja dostałem po trzech dniach jeszcze nie wiem czy zabrali mi 10euro za przelew czy nie jak zaktualzują mi konto na inteligo to dam znać :spokodfhgfh:

skanik skanik skanik staryyy bo cos nikomu sie wierzyc nie chce;) jesli pokazesz screena z dokonanym przelewem z mila checia i pokora przeprosze i zwroce honor;) pzdr
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Ja uwazam tak samo jak pisali na innym forum a mianowicie te maile ida z automatu i tak mozna sie bawic do usranej smierci :;/: pzdr
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Bo żem myślał że to ściema jest i chciałem sie zabawić, a to nie ściema jest? Wypłacili juz komuś? Wątpię w to. pOzdro
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
sciema napewno nikomu nie wyplaca a nawet jesli to w regulaminie pisze ze nie wczesniej niz 2 miesiace przed dostaniem bonusa mozna wyplacac kase wiec nie wiem czym sie tak narazie podniecac
 
C 174

cezi77

Użytkownik
sciema napewno nikomu nie wyplaca a nawet jesli to w regulaminie pisze ze nie wczesniej niz 2 miesiace przed dostaniem bonusa mozna wyplacac kase wiec nie wiem czym sie tak narazie podniecac
Jak juz to w regulaminie jest napisane :jezora: , a jest napisane ze po 2 miesiacach zabiora Ci 10 ojro jak nie postawisz za nie ani jednego zakladu. Nigdzie nie ma mowy o wyplacaniu po 2 miesiacach. pzdr
 
Do góry Bottom